امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انرژي درماني و MS

سلام منم فکر میکنم اینکار فقط تلقینه . در دنیا فقط 4 نفر میتونن اینکارو انجام بدن که در ایران نیستند .
باید منتظر درمانهای قطعی موند icon_question
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : niloofary , y_m_a_s , pariya1361
سلام خدمت اعضا و دوستان محترم. من تازه به جمع شما پیوستم و 4 ساله ام اس دارم. اخیرا یکی از آشناهامون که اونم ام اس داره میگه با انرژی درمانی و بدون هیچ دارو و دکتری حالش خوبه . به منم پیشنهاد داده. من موندم که چیکار کنم. اون اعتقاد داره دکتر و دارو و ... همه الکیه. نظر شما چیه؟ آیا ارزش ریسک کردن و داره؟؟؟؟
بیخیالش باش ، باهاش کنار میای
 تشکر شده توسط : niloofary , pariya1361
منظورتون از انرژی درمانی همون فرادرمانی یا عرفان حلقه هست؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : ali1357 , niloofary , y_m_a_s , pariya1361
سلام
همیشه توصیه ما و پزشکان اینه که داروهای تجویز شده ام اس رو مصرف کنید و فقط به حرف پزشک معالجتون گوش کنید
قبلا هم همچین بحثی در سایت شده که میتونید ببینید

اگر اینها درمانهای موثری برای همه بودن که تا حالا جهان اونو اعلام میکرد
شاید برخی درمانهای مکمل بتونه برخی علایمو موقت خوب کنه اما واقعا جایگزین کردنش با داروی اصلی یک ریسک بزرگه و حتی میتونه جبران ناپذیر باشه

حالا شما میگید دوستتون خوب شده
اما ما اینجا دوستانی رو هم داریم که متاسفانه درمان ام اس تجویز شده توسط پزشکشون رو قطع کردن و یا سرخود دارو مصرف نکردن یا رفتن دنبال همچین درمانهایی و الان اصلا حال خوبی ندارن angry2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
حدیث خانم الان من با کسی آشنا شدم که طریقه عرفان حلقه یا همون فرادرمانی رو بهم آموزش داده و بهمم تاکید کرده که داروهام و به هیچ عنوان قطع نکنم و فرادرمانی رو در کنار داروهام انجام بدم و منم دارم انجام میدم و داروهامم مصرف میکنم و تا الانم بد نبوده برام.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : ali1357 , niloofary , y_m_a_s , pariya1361
ایشون اشاره کردن که دوستشون بدون دارو و دکتر و .... درمان کردن خودشون رو!
طبق تجربه ماها، این چنین روشی کاملا ریسکه! قطع داروی ام اس ریسکه و اصلا توصیه نمیشه

اگر قراره درمان مکملی باشه میتونه کنار درمان اصلی انجام شه(همینی که مجید گفته)که به نظر من همینش هم باید با مشورت پزشک معالج باشه!
چه بسا یه روش برا یه بیمار مفید باشه، ولی به بیماری دیگه ضرر برسونه
یادمون باشه هیچ دو بیمار ام اسی مثل هم نیستن!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : ali1357 , niloofary , یه غریبه , y_m_a_s , pariya1361
ﻭااااﻱ
ﺗﻮ ﺭﻭ ﺧﺪا...rolleyes
ﻗﺼﻪ ﻣﺎ ﺑﻪ ﺳﺮ ﺭﺳﻴﺪ
.......
ﺷﻤﺎ ﻛﻪ ﺩاﺭﻱ ﻗﺮﺹ ﻣﻲ ﺧﻮﺭﻱ
ﻣﻦ ﻳﻜﻲ ﻛﻪ ﻓﺮﺩا اﮔﻪ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻫﻢ ﺑﺸﻪ اﻡ اﺱ
ﺑﺎﺯﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺻﺒﺢ ﻛﻪ ﭘﺎ ﻣﻲ ﺷﻢ اﻭﻝ ﻟﻮﻭﺗﻴﺮﻭﻛﺴﻴﻦ ﺑﺨﻮﺭﻡ
ﺗﻨﻬﺎ ﺭاﻫﺶ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻗﺮﺹ ﺭﻭ ﺑﺬاﺭﻳﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﺷﻴﻪ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻮﻥ
ﻧﻪ ﻛﻞ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻮﻥ ..
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ
ﭘﺰﺷﻚ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺧﻮﺑﻲ ﺩاﺭﻳﺪ
اﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﺑﻌﻴﺪﻩ!!!
(2016/02/01, 11:51 PM)hadisss نوشته است: سلام
همیشه توصیه ما و پزشکان اینه که داروهای تجویز شده ام اس رو مصرف کنید و فقط به حرف پزشک معالجتون گوش کنید
قبلا هم همچین بحثی در سایت شده که میتونید ببینید

اگر اینها درمانهای موثری برای همه بودن که تا حالا جهان اونو اعلام میکرد
شاید برخی درمانهای مکمل بتونه برخی علایمو موقت خوب کنه اما واقعا جایگزین کردنش با داروی اصلی یک ریسک بزرگه و حتی میتونه جبران ناپذیر باشه

حالا شما میگید دوستتون خوب شده
اما ما اینجا دوستانی رو هم داریم که متاسفانه درمان ام اس تجویز شده توسط پزشکشون رو قطع کردن و یا سرخود دارو مصرف نکردن یا رفتن دنبال همچین درمانهایی و الان اصلا حال خوبی ندارن angry2

در مورد عرفان حلقه فقط میتونم بگم که کیس خوبیه توی سوئد برای پناهنده شدن! خیلیها از این طریق اومدن درخواست پناهندگی کردن و بعد گرفتن اقامت بیخیال همه چیز شدن! عجب داستانیه...
 تشکر شده توسط : niloofary , pariya1361
منم سر خود داروهامو قطع کردم،۲ سالی میشه چیزی مصرف نمیکنم،دکترم نمیرم و شکر خدا خوبم،منتهی نه با فرادرمانی و کسب انرژی از کائنات،به لطف خدا وارتباط باخودش،اما واقعا روحیه از هر دارویی بهتره sad2
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
 تشکر شده توسط : niloofary , y_m_a_s , leili-asmaneh , pariya1361
سلام.من خودم یک درمانگر هستم وما هیچ وقت نمن گیم دارو هایتان را قطع کنید بلکه درکنار مصرف داروهایتان می توانید از روش عرفان حلقه هم استفاده کنیدکه اگر خدا خواست به وسیله ان درمان شوید یاازعوارض فرساینده ان کاسته ویادرمان شوید
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifSheklak.shabhayetanhayi-30

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست