•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد شصت پا و زانو
منم درد دارم به خصوص در مفصلام...
 تشکر شده توسط : warrior
من تا چند لحظه پیش کمرم ناجور درد میکرد. ........اما....
اون وایساد و حاال به جاش زانوی چپم اونقدر درد میکنه که نمیدونم چی کارش کنم...
راه میرم یدتر میشه....میشینم بازم بدتر میشه دیوونم کرده....
لامسب تیر میکشه و داغ میشه.......هرچند...
چون ان گذشت این نیز بگزرد..............خیالی نیست..:55::38::55:
من تا چند لحظه پیش کمرم ناجور درد میکرد. ........اما....
اون وایساد و حاال به جاش زانوی چپم اونقدر درد میکنه که نمیدونم چی کارش کنم...
راه میرم یدتر میشه....میشینم بازم بدتر میشه دیوونم کرده....
لامسب تیر میکشه و داغ میشه.......هرچند...
چون ان گذشت این نیز بگذرد.................خیالی نیست..:55::38::55:
(2011/08/13, 12:51 AM)مرجان نوشته است: منم درد دارم به خصوص در مفصلام...

کلا در این بیماری نوعی درد تبر کشنده داغ شونده در مفاصل به خصوص در نیم تنه پایینی ایجاد میشود.....
مفاصل هم غالبا در جاهایی هستنند که اندام باز و بسته میشوند.....
مانند : مچ پا ، زانو، انگشتان و حتی قسمت پایین کمر .....
و اینکه میخواستم بدونم که سندرم پاهای بیقرار به ام اس ربط داره........سندرم پاهای بیقرار به این صورت که هر وقت پاها تون و گاهی هم دستا بی تحرک باشن ماهیچه ها و مفاصلشون شروع میکنه به یه درد تیر کشنده که ادم دوست داره به اونها ضربه بزنه یا تکونشون بده
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : Prime
سلام من همیشه زانودردم قبل از این که ام اس داشته باشم خیلی شدید شد به حدی که از درد نمی توانستم راه بروم تمام دکترهای ارتوپد را رفتم عکس و... گفتند از نظر ما سالمی زانوهات هیچیشون نیست گفتم آخه من درد دارم پس دردشان واسه چیست الانم هر وقت تعادلم بدتر مشه دردشان نیز بیشتر میشه به حدی که شبها همش تو خواب درد میکنند نمیدانم که آیا واقعا مال ام اس است یا چیز دیگر چون از بچگی زانو درد بودم ولی در25 سالگی ام اس گرفتم Exclamation
اگه سعی کنیم هر درد و اشکالی رو به ام اس برنگردونیم اونوقت بهتر میتونیم از اون درد خلاص شیم!
درد شصت پا ممکنه از عوامل قلبی عروقی و اگه خیلی شدید باشه علائم نقرسه اما اگه در اون حد نیست به صافیه کف پا گودی کمر و حتی یه کفش نامناسب هم مربوطه بهتره مغزم رو فقط حول و حوش ام اس نچرخونیم اونوقت خدای نکرده یا قافل میشیم از بیماریهای دیگمون یا اصلن خودمون با ذهنمونیم که واسه خودمون بیماری ایجاد میکنیم

"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : warrior
پس چرت خیلیامون درد زانو داریم من آرنجم هم درد گرفته!!!!!!!!!!!!
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
زانو هم عوامل متعددی داره من نمیگم قطعا ام اس تاثیر گذار نبوده اما نمیتونیم همه چی و به ام اس ربط بدیم
اینکه این یه مشکل عمومیه شکی نیست ولی کافیه یه سری به دورو بریامون بندازیم که ام اس هم ندارند اونوقت معلوم میشه که این درد زانو یه جورایی همه گیره و علتش هم قطعی نمیشه بگیم ولی نوع زندگیه امروزیه ما بی تاثیر نیست نوع نشستنمون راه رفتنمون ورزش کردنمون بلند شدنمون بلند کردن اشیائمون خوابیدنمون کار کردنمون اینا نقاط مشترکیان بین همه ما که خوب باعث درد مفاصل و بقیه اندامها میشه
پس اولین کوچه ای که واسه بوجود آمدن یه مشکلی درونمون میبینیم کوچه ام اس نباشه اگه هم به این کوچه سر زدیم تا تهش بریم نه اینکه از همون اول بن بست ببینیمش و دیگه واستیم بگیم یعنی ماله ام اسه؟ آره ام اسه! و دنیال نتیجش هم نریم لااقل اگه به ام اس تو این قضایا شک کردیم بریم از چهارتا دکتر ببپرسیم و خودمون رو از این نگرانی و ام اس کشی در بیاریم
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
سلام من هم زانوهام بشدت درد میکنه..بارها تست رماتیسم دادم اما منفی بود......البته حالا که فکر میکنم در گذشته نداشتم از زمانیکه ربیف میزنم اینجوری شده ..حتی پاهام بیشتر راست متورم میشهConfused
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
man az 12 salegi zanoo dard dashtam alan taze 4 mahe fahmidam ms daram yani zanu dardam az alaeme bimarime?rolleyes
من از سال 87 زانو درد شديد داشتم دكتر هم رفتم ولي هيچ تاثيري نداشت اما من مي دونستم دليل زانو دردم راه رفتن زياده براي همين رعايت ميكردم تا اينكه امسال آزمايش كلي كه دادم مشخص شد كه كمبود ويتامين D دارم كه فكر ميكنم هم باعث زنو دردم شده بود هم فكركنم كه توي بروز ام اس بي تاثير نبوده چون يه مطلبي در موردكمبود اين ويتامين توي يه سايتي خوندم ، حتي نوشته بود كه مصرف اين ويتامين در كاهش بيماري ام اس موثره
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
Bacheha davam nakonid midonam bahse shoma ye chize digas .amma man az darde saghe pa shabha khabam nemire.kasi mesle man hast ya midone chera ya hadeaghal be man bege chikar konam:-*

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان