•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
وقت بخیر

پیشتر مواقع سمت چپ بدن بی حس میشود

الان هم پای چپ بی حس است
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
من سمت راست بدنم بی حس میشود و ضعف دارد
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
یماری من از بی حسی پای چپ وسمت چپ شروع شد.و در اکثر حمله ها سمت چپ بوده اما گاهی سمت راست هم درگیر میشه....دقیقا از زیر قلبم بی حسی و کرختی و مورمور دارم تا نوک انگشتای پام...درضمن بی حسی هر طرف که باشه صورتم هم دخیله...همش فکر میکنم دارم سکته میکنم:laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : Hasty
من هم ابتدا پاي چپم بي حس شد بعد طرف چپ به فاصله دو روز هم كل بدنم گردن - كمر حتي صورت ولبم
الان هم مشكلم بيشتر پاي چپ و دست راستم هست زانوي چپم حالت گزگز شدن داره دست راستم هم ضعف داره و يه جورايي خيلي قدرت نداره
فكر كنم اين حالتو نديده بودين پاي چپ دست راست confused2
ما اينيم ديگهagreement2
سمت راست. دست راستم و سینه و شکم. یکبار اتفاق افتاده و امیدوارم هیچوقت تکرار نشه.
سلام
من تازه عضو شدم. 2 ساله از حمله اولم که با بی حسی طرف راستم شروع شد بعد کامل دست راستم ناتوان شد، میگذره. کورتون مصرف کردم بعد هم بتافرون خوب بودم. تا اینکه چند روز پیش طرف چپم بیحس و کرخت شده و توی دستم احساس سوزش و درد میکنم. دکترم گفت شاید عصبی باشه ولی من خیلی نگرانم این بی حسی خیلی اذیتم میکنه. حالا غیر از کورتون راهی هست این بی حسی بر طرف شه؟ طرف چپم غیر از پام واقعا سنگین و بی حسه sad2sad2
خیلی ممنون میشم.
کسی نیست به من جواب بده؟
لطفا.
(2012/08/07, 06:59 PM)marmar30 نوشته است: سلام
من تازه عضو شدم. 2 ساله از حمله اولم که با بی حسی طرف راستم شروع شد بعد کامل دست راستم ناتوان شد، میگذره. کورتون مصرف کردم بعد هم بتافرون خوب بودم. تا اینکه چند روز پیش طرف چپم بیحس و کرخت شده و توی دستم احساس سوزش و درد میکنم. دکترم گفت شاید عصبی باشه ولی من خیلی نگرانم این بی حسی خیلی اذیتم میکنه. حالا غیر از کورتون راهی هست این بی حسی بر طرف شه؟ طرف چپم غیر از پام واقعا سنگین و بی حسه sad2sad2
خیلی ممنون میشم.

سلام
دوست عزیز شروع بیماریت کاملا به شروع بیماری من شبیه بوده
در مورد مصرف کورتون باید نظر دکترت رو بگیری
ولی معمولا برای وقتی که حمله داریم باید از کورتون استفاده کنیم که تورم ها بخوابه
ولی نوع کورتون و مقدارش رو نورولوژیست باید مشخص کنه
ممنون نوشین جان.
ولی من نمی دونم چکار باید کنم. یعنی می خواستم بدونم راهی هست این حس رو تو بدنم با قرص یا داروی دیگه ای از بین ببرم؟
(2012/08/07, 06:59 PM)marmar30 نوشته است: سلام
خیلی ممنون میشم.

شروع بیماری منم دقیقا همینطور بود.همین احساسم زیاد تو فصل گرما دارم ولی معمولا حمله نیست و گذریه.این تجربه منه ولی خوبه پیش دکترت بری
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: