نظرسنجی: كدام سمت بدن شما مورد حمله حسي قرار ميگيرد ؟
فقط سمت راست
18.11%
23 18.11%
فقط سمت چپ
15.75%
20 15.75%
بيشتر سمت راست
32.28%
41 32.28%
بيشتر سمت چپ
31.50%
40 31.50%
هر دو طرف به صورت یکسان
2.36%
3 2.36%
در کل 127 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمتي از بدن كه مورد حمله قرار گرفته
حمید قبلا قرار بود نظر سنجی برای علامتهای چشمی و حسی جدا بشه که ، مگه نه؟
آخه اختلال در حس فرق داره با دید ، فکر کنم جدا بشه بهتره .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهيد جان الان خوبه ؟

از همه دوستان عزيز معذرت ميخوام
لطف كنيد و دوباره در نظر سنجي شركت كنيد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nahid , sargol
حمله اولم به چشم سمت چپم بود ولی حمله دوممباعث گز گز هر دو دست راستو چپ و سینه و شکمم شد که با کورتون گز گز سینه و شکمم از بین رفته ولی گز گز هر دو دستم حدود 1 ماهه که ادامه داره.rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
از سمت چپم شروع شد کلا دست و پای چپ که میگفتن سکتس. یواش,یواش لکنت زبونم اضافه شد و دوبینی.حالا صحبت کردن و بینائیم خوب شده اما پای راستم (دقیقاً از زانو به پائین)درگیر شده و هردوتا دستام,هر کدوم به یه نحوی درگیرن
بچه ها حمله هاي من تقريبا ميشه گفت فقط روي چشممه كه بيشتر چشم چپم دچار تاريكي ميشه ولي گاهي هم چشم راستم هم تار ميشهDodgy
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
سلام
بچه ها حمله هاي من تقريبا ميشه گفت تو همه جای بدنم بوده از موی ریشم گرفته تا بی حسیدستها و پاهام و خلاصه همه جای بدنم
 تشکر شده توسط : Hasty
سوالات نظرسنجی دربرگیرنده همه بیماران نیست چون:

زمانی که بیماریم پیشرونده-پسرونده بود، دوحمله به چشم چپم داشتم.
بعد بیماریم فقط پیشرونده شده بود،
پای راستم ضعیف و ضعیفتر شد و دست راستم هم همینطور. دست راستم با سرعت کمتری پیشروی کرد
بعد پای چپ و دست چپ..

نگران نباشید! الان چپ و راست هر دو خوبندicon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : sami , رزمینا
حمله اول من هم بي حسي باي راستم بود بعد ٣ سال بيحسي سمت راست بدنم
من اولین بار دو تا پاهام تا زانو و دو تا دستام تا آرنج کرخ و سوزن سوزن میشد به همراه چشم چپم که به مدت 2هفته تار بود.
این اولین حمله من بود که جالبه دکتر چشمم گفت آب پشت قرنیه چشمت اومده جلو بخاطر اینکه این مدت گریه زیاد کردی دکتری هم که برای بی حسی بدنم رفتم گفت کمبود ویتامین داری مسخره است نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟angry3
ولی الان بیشتر حمله هام سمت چپه
ای بابا حمید جان پاک گیجم کردی از اونجایی که مهمون من داره پررو میشه و20 سال رو پشت سر میذاره همه مدل درگیری داشتم....
ای وای کجا رو بگم کیه کیه کیهlaughing3 کجاست؟؟ چرا منو تو ایت حالت میذارین؟؟laughing3laughing3 حالا من چی جواب بدم ؟icon_cryicon_cry
باور کنید هر چی فکر میکنم اگه از من بپرسین کجا درگیر نبوده شاید بهتر بتونم جواب بدمSmile (52) اونم اینه که متاسفانه هیچ جا icon_cryتا الان موهام مشکلی نداشت که الان اونم دچار مشکل شده پس بیخیالicon_questionlove51
امیدوارم کمک حال بوده باشمwink2
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : parvaneh , sami

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟ nahid 154 90,853 2018/03/06, 10:35 AM
آخرین ارسال: haniehh
  داروي مورد استفاده شما ؟ hamid 202 141,283 2015/03/09, 09:30 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان