امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آونکس (Avonex)
اون اوایل ،این نوع خاص اینجور نبود. این ورژن جدیدشه.
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : movahedi , پریا حقیقت پور
سلام.منم اینو توی بروشور آونکس دیدم.دچار سر در گمی هم شدم.
پرواز را خواهم آموخت.همچون تو،همچون دیروز...
قبلا برای اینکه یک دارو وارد بازار بشه یک آزمون پایداری بر روی اون انجام می دادند به نام آزمون پایداری در شرایط تسریع شده.(Accelerated Stability)
آزمون برای داروهایی که قرار بود در یخچال نگهداری شوند و مدت زمان نگهداری آنها در یخچال هنوز مشخص نبود، در شرایط 25 درجه سانتیگراد مطالعه را انجام می دادند و اگر دارو در مدت شش ماه پایدار باقی می ماند نتیجه می گرفتند که این دارو در دمای یخچال می تواند به مدت دو سال باقی بماند.
بعد از ارائه این نتایج (تسریع شده) FDA یا وزرات بهداشت کشور به طور مشروط تا آماده شدن نتایج دو ساله در شرایط واقعی به داروی مورد نظر به مدت شش ماه تاریخ انقضای مشروط می دهد.

حالا کم کم این گونه مطالعه منسوخ شده و فقط مطالعه پایداری محصولات دارویی بیولوژیک در شرایط واقعی مورد پذیرش ارگانهای نظارتی می باشد.

آوونکس آماده تزریق هم همین قاعده را دنبال کرده است.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : movahedi , kiana , پریا حقیقت پور
من هيچي از اينايي كه اينجا نوشته نمي فهمم؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
ديگر گذشته را به باد نخواهم سپرد
گذشته من با وجود تو بهشتي است
كه من آن را با ذره ذره هستي ام به آينده خواهم سپرد
سلام
دوستانی که آوونکس و سینووکس استفاده می کنید،اگر امکان داره یه عکس از پوکه آمپولتون که سرنگ و نیدل کامل مشخص باشه می ذارید؟؟؟؟؟؟؟
confused2
من به مدت کوتاهی EXTAVIA استفاده کردم ولی چون شدیدا به آن حساسیت داشتم دکترم آن را عوض کرد و امروز برای اولین بار آونکس را با( Avonex Pen (Auto injector
تزریق کردم که بسیار راحتتر و با درد کمتری از EXTAVIA است. در این مدل آونکس پن مایع و پودر از قبل در دستگاه مخلوط و آماده برای تزریق می باشد. سوزن هم بسیار کوچکتر از نوع پودری است. من قبلا آونکس استفاده نکرده بودم و بسیار ترس و استرس داشتم امروز ولی حالا جدا استفاده از این روش را به همه پیشنهاد می کنم ... agreement2
 تشکر شده توسط : محبوب64 , پریا حقیقت پور
امروز که آوونکس خریدم متوجه این برچسب شدم،چرا اینجوریه ؟!

[تصویر:  ec5ba2902d6fd7db1.jpg]
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : hessam , پریا حقیقت پور
سلام
سری جدید این دارو که نمیدونم از کی وارد بازار شده ب صورت پن یا خودکار هست که خیلی کار تزریقو اسون کرده ، اصا متوجه تزریق نمیشید.
بهترین ویژگیشم قابلیت انبار در دمای اتاق(زیر 30 درجه) تا یک هفتسن که حمل و نقلشو مخصوصا واسه مسافرت خیلی اسون میکنه.
من این مدل از آونکس رو اوایل مهر 94 از داروخونه 29 فروردین تهران تهیه کردم.

ارزوی سلامتی :-)
 تشکر شده توسط : hamid , niloofary , پریا حقیقت پور
(2015/10/17, 12:21 PM)sdfrz نوشته است: سلام
سری جدید این دارو که نمیدونم از کی وارد بازار شده ب صورت پن یا خودکار هست که خیلی کار تزریقو اسون کرده ، اصا متوجه تزریق نمیشید.
بهترین ویژگیشم قابلیت انبار در دمای اتاق(زیر 30 درجه) تا یک هفتسن که حمل و نقلشو مخصوصا واسه مسافرت خیلی اسون میکنه.

سلام
قیمتش با بیمه تامین اجتماعی چنده؟؟
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
(2015/11/15, 09:56 PM)مونگا نوشته است:
(2015/10/17, 12:21 PM)sdfrz نوشته است: سلام

سلام
قیمتش با بیمه تامین اجتماعی چنده؟؟

همون 948 که برای نوع سادش میدیم
 تشکر شده توسط : niloofary , آنا , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه اثربخشی داروهای آونکس، ربیف و بتافرون shokolat 11 13,751 2012/09/09, 11:54 AM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست