امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و سندرم آنتی فسفولیپید
(2010/12/01, 09:00 PM)mehdi3445 نوشته است: مهدی جون بحثی بنام وجه مشترک افراد مبتلا به ام اس ( تو بخش پرسش و پاسخ)
تو اون بحث بیشتر در این باره گفتگو شده.

ممنون مهدی جان، بحث های خوبی شده، استفاده کردم.
باید امشب چمدانی را که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد بردارم، و به سمتی بروم که درختان حماسی پیداست، رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا میخواند.
icon_biggrinسلام من که خودم اطمینان کامل دارم عصبانیت بیش از حد به خاطر مشکلات دوران مجردیم باعث بروز بیماریم شده اما خوشحالم که نسبتا زود فهمیدموخوشحال از خبری که 2 هفته پیش دکتر داد که لک های سرم کم رنگ شده وبه امید خدا 8 ماه دیگه میتونم اقدام به بارداری کنم
 تشکر شده توسط : هانیه , somaye_602000
طاهره جون برات خیلی خوشحالم امیدوارم خبر نی نی دار شودنت و بدی icon_biggrinicon_question
دست راستت زیر سرمlove51wink2
 تشکر شده توسط : sami
من 3 سال ام اس دارم یعنی الان 20 ساله هستم. سینووکس میزنم خیلی عصبی هستم به محض اینکه چیزی باب میلم نباشه فکر خودکشی به سرم میزنه.
حالا من موندمو ام اس و فکر خوکشی که راحتیه نداشتمو ازم سلب کردهrolleyes
 تشکر شده توسط : narsis2
خب آخه چرا خودکشی ؟!!!
من نمیفهم اصلا چه ربطی داره !
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : somaye_602000 , sooorooosh
سندرم آنتي فسفو ليپيد يا اصطلاحا" رماتيسم خوني بيماري است که در خون انسان یک انزیم کم است و باعث لخته شدن یا چسبندگی خون میشود که همین باعث آمبولي وريدی یا سقط جنين و ايجاد لكه بر روي مغز ودر کل لخته شدن خون در هرجای بدن میتواند بشود ( با هزاران آزمایش در تهران زیر نظر چند دکتر خوب به این نتیجه رسیدند که من سندم فسفولیپید دارم و بایستی مرتب اسپرین بخورم و آب بدنم کم نشود و عصبانی نشوم وفشارم بالا نره . ولی در یک سایت خواندم که این انزیم فسفولیپید در زهر زنبور عسل وجود داره که در حال بررسی هستم که اگر اینطور باشه شاید با زنبور درمانی مشکلم حل بشه و خواندم که زهر زنبور عسل شدت پالسهای مغذی را در بیماران ام اس شدت میده و باعث درمان شخص میشه لطفاشما هم در مورد زنبور درمانی تحقیق کنید و در همین سایت نتایج را بگذارید
(2011/07/31, 05:54 PM)بابک نوشته است: من 3 سال ام اس دارم یعنی الان 20 ساله هستم. سینووکس میزنم خیلی عصبی هستم به محض اینکه چیزی باب میلم نباشه فکر خودکشی به سرم میزنه.
حالا من موندمو ام اس و فکر خوکشی که راحتیه نداشتمو ازم سلب کردهrolleyes

بابک جان بعضی اوقات این علایم و مشکلات روانی بخاطر عوارض داروهاست یه بار برونشور رو بخونی متوجه میشی
ولی بنظرم بری پیش دکتر و براش توضیح بدی که اینطوری هستی شاید داروت رو عوضکنه

البته بجز امپول داروی دیگه ای هم مصرف میکنی ؟ چون برخیها به داروهای خوراکی و مصرفشون حساسن و اینطور میشن و باید دارو قطع بشه ولی فکر نکنم از سینووکس باشه ها
(2012/06/05, 11:13 PM)akoya نوشته است: سندرم آنتي فسفو ليپيد يا اصطلاحا" رماتيسم خوني بيماري است که در خون انسان یک انزیم کم است و باعث لخته شدن یا چسبندگی خون میشود که همین باعث آمبولي وريدی یا سقط جنين و ايجاد لكه بر روي مغز ودر کل لخته شدن خون در هرجای بدن میتواند بشود ( با هزاران آزمایش در تهران زیر نظر چند دکتر خوب به این نتیجه رسیدند که من سندم فسفولیپید دارم و بایستی مرتب اسپرین بخورم و آب بدنم کم نشود و عصبانی نشوم وفشارم بالا نره . ولی در یک سایت خواندم که این انزیم فسفولیپید در زهر زنبور عسل وجود داره که در حال بررسی هستم که اگر اینطور باشه شاید با زنبور درمانی مشکلم حل بشه و خواندم که زهر زنبور عسل شدت پالسهای مغذی را در بیماران ام اس شدت میده و باعث درمان شخص میشه لطفاشما هم در مورد زنبور درمانی تحقیق کنید و در همین سایت نتایج را بگذارید

کیا تو بدنشون کبودی خود به خودی ایجاد میشه؟
کساییکه کمبود پلاکت خون داشته باشن
کبودی در قسمتی از بدن بدون اینکه ضربه ای بهش زده بشه
کی تجربه کرده؟
 تشکر شده توسط : narsis2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان