•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
تاری دیدی که بعلت التهاب عصب باشه با عینک برطرف نمیشه. ممکنه دید چشم کامل باشه ولی تاری بعلت التهاب عصب وجود داشته باشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2018/09/09, 07:34 AM)الی کوچولو نوشته است: تاری دیدی که بعلت التهاب عصب باشه با عینک برطرف نمیشه. ممکنه دید چشم کامل باشه ولی تاری بعلت التهاب عصب وجود داشته باشه
ممنون.متوجه نشدم منظورتونو. دوستان ممنون میشم سوالامو جواب بدن
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise
(2018/09/08, 05:33 PM)Nadertaghvai نوشته است: سلام دوستان . سه تا سوال از خدمت دوستانی که التهاب عصب بینایی رو تجربه کردند داشتم
۱_ التهاب عصب بینایی روی دید نزدیک هم تاثیر میزاره یا فقط دید دور؟
۲_کسی که التهاب عصب بینایی در گذشته داشته باشه و همان چشمش از التهاب عصب بینایی عوارضی ماندگار داشته باشه مانند تاری جزیی و خفیف، آن تاری با عینک کامل اصلاح میشه یا نه؟
۳_التهاب عصب بینایی میتونه بدون افت دید رنگی و یا بدون افت دید نرمال اتفاق بیفته.با دید ۱۰/۱۰ با عینک و بدون افت دید رنگی.فقط دردش باشه

سلام ،
1-برای منم روی دور تاثیر گذاشته ولی از دوستی شنیدم روی دید نزدیک هم تاثیر داره ولی مطمئن نیستم 
2- نه تاری دید و دیگر اسیب ها به عصب چشم با عینک برطرف نمیشه 
3- بله احتمال داره من خودم دفعه اخری که پالس گرفتم تاری و دوبینی نداشتم و فقط درد داشتم
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
(2018/09/08, 05:33 PM)Nadertaghvai نوشته است: سلام دوستان . سه تا سوال از خدمت دوستانی که التهاب عصب بینایی رو تجربه کردند داشتم
۱_ التهاب عصب بینایی روی دید نزدیک هم تاثیر میزاره یا فقط دید دور؟
۲_کسی که التهاب عصب بینایی در گذشته داشته باشه و همان چشمش از التهاب عصب بینایی عوارضی ماندگار داشته باشه مانند تاری جزیی و خفیف، آن تاری با عینک کامل اصلاح میشه یا نه؟
۳_التهاب عصب بینایی میتونه بدون افت دید رنگی و یا بدون افت دید نرمال اتفاق بیفته.با دید ۱۰/۱۰ با عینک و بدون افت دید رنگی.فقط دردش باشه

سلام 
با عینک برطرف نمیشه به هیچ وجه
من خودم به شدت عصب چشمم ملتهب هست، ولی اونقدری اذیت نمیشم برای دیدن فقط  به شدت دبه گرما حساس هست و با کوچکترین گرمایی درد شدید و کمی تار میشه
دیر یا زود فراموش می‌‌شویم
حرف‌های خوب را
چرا همین حالا نزنیم؟love28
سلام به دوستان من تازه عضو شدم
۲ هفته پیش از خواب بیدار شدم بی حسی پا داشتم بعد چند روز بهتر شد خود به خود
۱ هفته بعد درد چشم چپ هنگام حرکت دادن داشتم
و کم کم تاری دید شروع شد
چشم پزشک رفتم و التهاب عصب بینایی تشخیص داد
و بعد به دکتر مغز و اعصاب رفتم
با دادن mri پلاک التهابی تشخیص داده شد روی عصب بینایی
و دکتر تزریق پالس کورتون۳ دوز تجویز کرد الان ۲ دوز تزریق زدم ولی هنوز تغییری حس نکردم و بهم گفتن که اصلا نگران نباش بیناییت بر میگرده یه مقدار طول میکشه
یکمی نگرانم اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین مچکرم
تا حالا اصلا اینجوری نبودم دکتر چیزی قطعی از ام اس نگفت
و الان تاری دید دارم امیدوارم که خوب شم و با تزریق این ۲ دوز دردش برطرف شده خدا کنه تاریش هم خوب شه و ام اس نداشته باشم
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , سها
سلام
نگران نباشید  خوب می شه تازه بعد از سومی بهبودشو نشون می شه  و زمان می بره کمی  بعد خود کورتون  تاری میاره  همش به مرور برطرف می شه  ایشالله که ام اس نباشه
(2018/09/14, 12:34 PM)Paydar نوشته است: سلام به دوستان من تازه عضو شدم
۲ هفته پیش از خواب بیدار شدم بی حسی پا داشتم بعد چند روز بهتر شد خود به خود
۱ هفته بعد درد چشم چپ هنگام حرکت دادن داشتم
و کم کم تاری دید شروع شد
چشم پزشک رفتم و التهاب عصب بینایی تشخیص داد
و بعد به دکتر مغز و اعصاب رفتم
با دادن mri پلاک التهابی تشخیص داده شد روی عصب بینایی
و دکتر تزریق پالس کورتون۳ دوز تجویز کرد الان ۲ دوز تزریق زدم ولی هنوز تغییری حس نکردم و بهم گفتن که اصلا نگران نباش بیناییت بر میگرده یه مقدار طول میکشه
یکمی نگرانم اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین مچکرم
تا حالا اصلا اینجوری نبودم دکتر چیزی قطعی از ام اس نگفت
و الان تاری دید دارم امیدوارم که خوب شم و با تزریق این ۲ دوز دردش برطرف شده خدا کنه تاریش هم خوب شه و ام اس نداشته باشم
از مدت زمانی که کورتون تزریق میشه تا مدت دو هفته فرصت داره که تغییر کنه...هرچند این تغییر ممکنه جزیی باشه و بعد از اون به مرور تغییر کنه
دیر یا زود فراموش می‌‌شویم
حرف‌های خوب را
چرا همین حالا نزنیم؟love28

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...