•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
بچه ها من جديدن وقتي خسته مي شم غير از تاري ديد يه حالت ديگه اي داره چشمام يه جوري انگار همه چيزاي ثابت يه كم متحرك مي شن جلوي چشمام شما اين حالتو نداشتين؟
(2009/11/15, 02:20 PM)khatoon25 نوشته است: بچه ها من جديدن وقتي خسته مي شم غير از تاري ديد يه حالت ديگه اي داره چشمام يه جوري انگار همه چيزاي ثابت يه كم متحرك مي شن جلوي چشمام شما اين حالتو نداشتين؟
اگه منظورت یه چیزی تو مایه های دو بینی و سرگیجه داشتنه که فکر میکنی همه چی داره تکون میخوره، آره از علامت های ام اسه
ولی اگه فکر نمیکنی و مطمئنی که همه چی داره تکون میخوره ... این دیگه به آدما مربوط نیست به مسائل ماورا الطبیعه بهتره بری پیش جنی ، روحی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

منم با چشمام 2 تا مشکل دارم یکی همین تکون خوردن همه چی یکی دیگه هم صبحا که بیدار میشم همه چی دو تا شده بقیه ی وقتا هم دو تا هستا ولی صبحها دو تای کاملا مجزا با نیم متر فاصله است
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
سينا اذيت نكن نه منظورم دوبيني نيست نمي دونم يه جوري يه چيز ثابت مثلا يه صفحه حالت لرزش داره جلوي چشمم خيلي خفيف
نم اين حالات تكون تكون خوردنه چيزا رو دارم گاهي . برايه لحظاتي همه چيز هي بالا و پايين ميشه و جاي ثابتي نداره
آنارام باشید
ندا جون واسه منم این حالت پیش اومده
یه اسم خاصی هم داره
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
فکر کنم به این میگن optic neuritis
یعنی التهاب عصب چشم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

نوريت اپتيك يا التهاب عصب چشم كه باعث همه اين حالتها مي شه تاري و دوبينيو اينا .
فقط مي خواستم ببينم شمام اين حالت جديد منو داشتين يا نه مرسي گفتين 8)
ندا جون من این حالت ها رو همشو یه جا داشتم
در حالی که توی هر دو تا چشمم دو بینی داشتم .. یکی از چشمام 1/10 میدید (یعنی فقط ردیف اول تست بینایی) یکیشون هم اصلا نمیدید یعنی وقتی چشم چپم رو میبستم همه جا سفیده سفید بود ... اگه باورتون نشه تو دیدار بعدی مدرک براتون میارم
اونمقع هم نمیدونستم ام اس چیه پیش چشم پزشک هم رفتم گفت چشمات سالمه سالمه الکی فیلم بازی نکن با این چیزا معافیت نمیدن ...
منم بی خیال شدم بعد از 3 هفته خودش کاملا درست شد ...

بچه ها من اصلن نمی دو نستم ام اس دارم چشمم که تار شد دکتر بهم گفت
چشمت نیم نمره ضعیف شده مساله حادی نیست و فرداش امتحان معاینه چشم
داشتم که با بدبختی قبول شدم بعد از یک هفته بی دلیل خوب شدم بعد زد به گوشم و.....
بعد از 13 سال یه دکتر فهمید و بقیه ما جرا� 8)
زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال