•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
سلام پریا جون من کرمانشاهی هستم دکترم در زمینه ام اس میگن وارده ولی من تمام نشانه های ام اس رادارم تاری دید سرگیجه گزگزز دست وپا تکرر ادرار تازه توی اینترنت هم گفته بودند پنج درصد موارد ام اس با وجود ام ار ای سالم دیر تشخیص داده میشوند راستی چطوری عضوشدی
(2010/04/19, 12:42 PM)5233 نوشته است: سلام پریا جون من کرمانشاهی هستم دکترم در زمینه ام اس میگن وارده ولی من تمام نشانه های ام اس رادارم تاری دید سرگیجه گزگزز دست وپا تکرر ادرار تازه توی اینترنت هم گفته بودند پنج درصد موارد ام اس با وجود ام ار ای سالم دیر تشخیص داده میشوند راستی چطوری عضوشدی

اگه قراره 9 اردیبهشت و بیای تهران خیلی خوبه wink2
اونوقت به یه دکتره دیگه هم ام آر آی تو نشون میدادی دیگه خیالت راحت میشد.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
ممنونم پریا جان نه ولی نوار ساقه مغز ونوار چشم وسایر ازمایشات بیماریهای شبیه به ام اس را انجام دادم عکس عکس چشم را هم گرفت راستی چرا نه اردیبهشت؟ عزیزم دکتر خوب سراغ داری میشه ارتباطت را با من قطع نکنی
یکی از بهترین دکترا که تو تهرانه فلو شیپ ام اس هم داره دکتر صحراییانه اگه خواستی بیای باید قبلش بگی تا برات وقت بگیریم حالا از هر دکتری که دوست داشتی
 تشکر شده توسط : pariya
(2010/04/19, 03:03 PM)5233 نوشته است: ممنونم پریا جان نه ولی نوار ساقه مغز ونوار چشم وسایر ازمایشات بیماریهای شبیه به ام اس را انجام دادم عکس عکس چشم را هم گرفت راستی چرا نه اردیبهشت؟ عزیزم دکتر خوب سراغ داری میشه ارتباطت را با من قطع نکنی

خب آخه 9 اردیبهشت قراره بچه ها تو پارک لاله تهران از ساعت 10 صبح تا ...
همدیگرو ملاقات کنند icon_cryicon_cry
اگه بتونی بیای خیلی خوبه wink2wink2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
وای ممنونم ازاین همه لطف ayda جون میتونی نوبت برام بگیری هر چه زنگ میزنم موفق نمیشوم راستی پریا جون من خیلی محدودم دوست داشتم بیام ولی امان از زن بودن تو کردها راستی اسمم انتظار هست پنج ساله که متاهل هستم 27ساله وکاردانی بهداشت هستم بچه ندارم و دکتری که در این جا رفتم فلوشیپ ام اس داره وداروهامو قطع کردده وگفته برو مامان شو
 تشکر شده توسط : pariya
سلام.منم با درگیری چشمم متوجه ام اس شدم.یه هو چشم راستم نابینا شد.هنوزم بعد از 2 ماه دید سیاه و سفید دارمو خیلی چیزا رو نمی بینم.الانم دوباره کورتون می گیرم شاید بهتر شم.
به امید سلامتی همه فرشته ها
پرواز را خواهم آموخت.همچون تو،همچون دیروز...
(2010/04/20, 05:06 PM)Atefeh نوشته است: سلام.منم با درگیری چشمم متوجه ام اس شدم.یه هو چشم راستم نابینا شد.هنوزم بعد از 2 ماه دید سیاه و سفید دارمو خیلی چیزا رو نمی بینم.الانم دوباره کورتون می گیرم شاید بهتر شم.
به امید سلامتی همه فرشته ها
مطمئن باش چشمت خوب ميشه. فقط نبايد نااميدي به خودت راه بدي وحوصله كني. من هم چشم راستم اينطور شد وهم چپم. راستم كاملا خوب شده ولي چپم چون كمي هم از قبل ضعيف بوده 80 درصد خوب شده
درود به دوستان
از زماني كه پالس كورتون گرفتم حدود 1 ماه بعدش كه ميشد دي ماه گذشته هنگام ديدن يه چيزايي مثل گرد و غبار يا به زبان عاميانه مثل شبه مياد جلو چشمم كه متحرك هستن و بيشتر هم موقع نگاه كردن به مانيتور كامپيوتر خودشونو نشون ميدن.
تو مقالات خوندم كه كورتون باعث آب مرواريد ميشه و يكي از علائمش هم همين شبه ها هست.
از دوستان كسي تا حالا بعد كورتون دچار اين مشكل شده باشه؟
بچه ها ییییییییییییییی سوال من از وقتی که چشمم تار شده مردمک چشم تارم هم گشاد شده شما تا به حال ا ین حال را تجربه کردید

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال