امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر سرما بر ام اس
(2019/10/18, 08:05 AM)سمیرا67 نوشته است: من دقیق نمیدونم ولی فکر کنم خود ام.اس دلیل کافی برای معاف شدن باشه مگر اینکه شما نخواین معافیت پزشکی بگیرین.

بله خودم نخواستم معاف بشم. توی سالن انتظار کمیسیون پزشکی که بودم، همه بال بال می زدن واسه معافیت پزشکی و کلی استرس داشتن، ولی من خودم به پزشک گفتم که من رو معاف نکنه. بعد گفت طبق قانون نمی تونه واسه یک فرد مبتلا به ام اس  معافیت پزشکی نزنه. سرآخر برام اختلالات عصبی نوشت و معاف از رزم شدم.
اگر معافیت پزشکی می گرفتم، کد ام اس توی کارت معافیت پزشکیم ثبت می شد. ممکن بود موقعیت شغلی رو به این خاطر از دست بدم. علاوه بر این نمی خواستم کسی از بیماری ام خبردار بشه. الان نه خانواده ام می دونه و نه هیچ کدوم از دوستام. فقط مدیر شرکتی که الان توش کار می کنم خبر داره (اونم چند ماه دیگه می خوام از این شرکت بیام بیرون).
بله متاسفانه این مشکل بچه های ام.اس هست که باید از معافیت پزشکی بترسن چون موقعیت شغلی آینده رو به خطر میندازه. امیدوارم مشکلتون حل بشه. برادر من تک پسر و سن بابام از 60 گذشته داداشم کفالت منکه بیمار ام.اس هستم گرفت  و چند ساله معاف شده. انشاالله کار شما هم درست بشه.
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : امیر سام
من اذیت میشم تو سرما،معمولا سرمایی که آب و هوا خشک هم باشه بیشتر اذیت میکنه،ولی باز فرد به فرد متفاوته

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  افزایش علائم در سرما powerful 6 778 2024/03/21, 12:18 AM
آخرین ارسال: Ali7mahboobi7

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست