•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار جدید (اراك)
(2009/10/03, 01:19 PM)salman121 نوشته است: [move]توجه توجه[/move]
من سلمان به صحنه آمدم تا دیگه باقیش سیاسی
میشه >>>
برنامه اراک همین امروز رسما تصویب میشه
با 6رای موافقهر کی میتونه و نیاد خودش میدونه...
آخر این هفته منتظر حضور سبزتون هستم... Smile
فقط همه یه ساعت راه بیوفتین من اینجا
بتونم بیام استقبال� Winkوگر نه میمونید تو خیابون ;D
همه با هم هماهنگی کنید...لباس گرم فراموش نشه Wink
سلام سلمان جان
من فکر نمی کنم نتیجه نظرسنجی این باشه. حداقل باید بالای 50 درصد موافق باشن. میدونم برای هماهنگی برنامه خیلی زحمت کشیدی اما عزیزم برای برنامه های بیش از 1 روز بهتره از تور استفاده کنیم� تا هماهنگی ها راحت تر باشه و بچه های بیشتری بتونن بیان. متاسفانه یا خوشبختانه اغلب بچه ها تهران هستند و گذاشتن یه برنامه سنگین یکم سخته. نباید ناراحت بشی از اینکه خیلی از بچه ها نمیان و این نشونه بی احترامی یا بی توجهی نیست.� من پیشنهاد میدم که برای شروع با توجه به اینکه بچه های جدیدی هم اومدن یه برنامه یک روزه اطراف تهران بذاریم که مثله یک پیک نیک باشه و کلی هم خوش میگذره. من حاضرم بهت کمک بدم.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
آره .اين هم فكره خوبيه Wink
نه مشکل من من میدونین چیه ؟؟ :Smile
این همه روز وقت گذاشتیم کسی یادش نبوده کار
داره حالا که به روز آخر رسیده منم همه چیزا هماهنگ
کردم همه کار دارن...مشکل من اینه نمیدونم کیا موافق بودن
ما سرگرمی که اینجا نذاشتیم هر کی بزنه بله یا نزنه .. >Sad
حرف زدیم >>>
بعدم تهرانم همینه اون دفعه قبل گذاشتیم روز آخر کنسل شد...
اینجا یه سریا فکر میکنن ما داریم بازی میکنیم<<<
وقتی آدمی نمیاد تور بذاریم هماهنگی کنیم بعدم بگن نمیایم !!!
من باید جواب بدم دیگه <<<برم به کی بگم بیا!!!
اینجوری فایده نداره تا ندونم به اسم کی میاد رای گیری مثل بازی
میشه>>>اونجوری طرفم معلومه<<<
عیبی نداره حالا خوبه خودم اولین بار ضایع شدم نرفتیم یه شهر دور>>>
حالا مهدی جان شما هم کمک من اینجوری به جایی نمیرسیم؟؟!!
ودیگر هیچ...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
اي بابا
حالا چرا عصباني مي شين
از اول بايد� به جاي نظر سنجي هر كسي بگه مياد يا نه دلايلو پيشنهاداتشم بده.سلمان جون از اولم تو با 6 نفر برنامه ريزي كردي كه فكر نكنم عده مناسبي باشه بايد به جاي اينكه مي گي مثلا بالاي 50 درصد از اونايي كه تو نظر سنجي شركت كردن اگه� قبول كردن بريم بايد عده مشخص كني مثلا اگه 10 نفر 12 نفر يا هر تعداد صلاح مي دوني موافق باشن برنامه بذاري.بعد هم البته اين فقط نظر شخصيه دخالت نمي خوام بكنم ولي زوده هنوز براي برنامه چند روزه گذاشتن� فكر مي كنم چون دردسر ش براي كسي كه تدارك مي بينه مي مونه و واقعا هم الان كه نه تعطيلي هست نه هيچي خيلي سخته بچه ها بخوان هماهنگ بشن.

بالاخره از یه جا شروع میشه...
سلمان جان من یه پیشنهاد برات دارم که فکر کنم اگه انجام بشه دیگه مشکلاتی مثله این دو برنامه آخر پیش نمیاد.
هر برنامه ای به هر نحوی که تصویب شد یه زمان مشخصی برای ثبت نام بذار. مثلا 10 روز. کل هزینه برنامه رو هم بصورت تقریبی برای هر نفر محاسبه کن. تو این 10 روز هرکسی می خواد بیاد ثبت نام می کنه و هزینه برنامه رو هم به یه شماره حساب که میدی میریزه. این قانون هم میذاری که اگه نفرات ثبت نام شده به حد نصاب برسه و برنامه تصویب بشه درصورت انصراف کسی هزینه پرداختیش مسترد نمیشه. بعد از 10 روز اگه تعداد از یه حدی که همون اول موقع ثبت نام با توجه به نوع برنامه تعیین میکنی رسیده بود که مقدمات برنامه رو آماده میکنی. چون هزینه تقریبی برنامه از هرکسی گرفته شده اینبار همه سایر برنامه هاشونو با این برنامه هماهنگ می کنن تا بتونن بیان. اگرم نفرات ثبت نام کننده کمتر از حدی بود که بشه برنامه گذاشت یا پولها برمی گرده یا درجایی ثبت میشه برای برنامه بعدی. فکر کنم اینطوری دیگه از مشکلی پیش نیاد

موافقم حتما این کارا میکنم..مرسی
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
با سلام سلمان عزیز ممنون از لطفت من هم مثل سینا راهم دوره انشاالله یه روزه دیکه بازم ممنون

سلمان جان خیلی خوشحالم کردی تنها کسی که تو جمع شما بچه مهربونا من باهاش حرف زدم سلمان بوده همون روز که با هم بودین بهش زنگ زدم شاید در جریان باشین ،اگه یه بار دیگه دور هم جمع شدین و من ایران بودم حتماااااااااااااااااااا میام خوشحال می شم همتونو ببینم بازم ممنون سلمان جان :-*
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
آقا سلمان من خودم اراکیم(عطیه) و با این پیشنهادتون کاملا" موافقم فقط اگه میشه تاریخ قطعی رو اعلام کنین خیلی خیلی ممنون میشم
پس منم موافقمagreement2-بچه ها قول میدم بتون خیلی خوش میگذرهhappy0065.gif
عطیه جان به تاریخ تاپیک دقت کن
این تاپیک واسه ۴ سال پیش هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , FBF , یه غریبه , Pooya.N , atiye , paeazan , نازلی
(2013/08/26, 01:31 PM)hamid نوشته است: عطیه جان به تاریخ تاپیک دقت کن
این تاپیک واسه ۴ سال پیش هست
جدا"laughing3
ای کاش بازم میشد که همو تو اراک ببینیم
ببخشید چرا سایتمون به روز نیست که من ضایع نشمHuh
حیف-کلی خوشحال شدماrolleyes
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , نازلی , SSA

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,348 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,075 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,772 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,113 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,705 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,828 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,553 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,015 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان