•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغذیه و ام اس
با وجود تمام تحقیقات در تمام دنیا هنوز راه درمان حتمی ام اس پیدا نشده است ( ولی در آینده خواهد شد)
پژوهشگران و دانشمندان جهان با وجود تحقیقات علمی و معتبر خود و با این که به پیشرفتهایی رسیده اند اما معمولا از عنوان درمان قطعی برای روش خود استفاده نمی کنند. هر کس اسم روشی را درمان قطعی ام اس بگذارد ،دیگر به حرفهای او اعتمادی نیست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : نازلی
چرا دکترا میگن هر چی بخوری مهم نیست؟
آیا بستگی به شدت بیماری داره یا پزشکان هم در این زمینه با هم به تفاهم نرسیدن؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
(2011/06/02, 02:31 PM)SSA نوشته است: چرا دکترا میگن هر چی بخوری مهم نیست؟
آیا بستگی به شدت بیماری داره یا پزشکان هم در این زمینه با هم به تفاهم نرسیدن؟

از لحاظ علمی هیچ رژیمی که به بهبودی بیماری کمک کنه ثابت نشده.
اما خوب غذای سالم برای همه خوبه!

البته در ایران و جهان عده ای هستند که به چند نوع رژیم خاص علاقه مند هستند
و ادعا میکنند که تاثیر داره اما هنوز داکیومنته نشده!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , havaars , SSA
من که شخصاً توجیه نمی‌شوم که مثلاً گوجه‌فرنگی که سرشار از آنتی‌اکسیدان است یا مثلاً تخم‌مرغ نخورم! laughing3
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
توی رژیم خدادادی برای ام اسیها گوجه فرنگی رو جزء موارد ممنوعه نوشته ولی در جای دیگرش که باز هم برای غذای پیشنهادی برای ام اسیهاست نوشته طرز تهیه سس : گوجه فرنگی دوعدد و...
گوجه فرنگی خیلی خوب و پرخاصیته ، در بعضی کشورها آبش رو مثل آبمیوه های دیگه می فروشن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
یه بار فقط کتر بهم گفت میگم میوه و سبزیجات میخوری ؟ من گفتم اگه توی سفره نباشه دیوونه میشم گفت اهان پس خوبه همین برای من کافیه agreement2
 تشکر شده توسط : آتریس
فکر کنم با چیزهایی که خوندم اولین نفر تو لیست عزراییل باشم چون متاسفانه بایدبگم من از لحاظ رژیم غذایی تو دنیا تک ام چون از زمان تولد تا حالا خیلی چیزها رو دوست نداشتم و بدون امتحان هم نخوردم و حالا هم نمیتونم بخورم از سبزی و بعضی میوه ها گرفته تا لبنیات و ماهی و غیره همش سعی میکنم عادت بدو ترک کنم اما نمیتونمconfused2confused2confused2confused2confused2confused2rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
اين صحبت كاملا درست است اين بيماري در كشوريي در كناره دريا
فكر كنم زاپن بود وقتي تغذيه خودشون و از ماهي ورداشتن ناگهان
زياد شدparty0048.gif
...
 تشکر شده توسط : gilane
با تبریک سال نو به تمامی دوستان گلم
عید امسال به یک نتیجه گیری در خلال خونه تکونی رسیدم. یکی از فرشها که زیرپا بود را چندین بار با شامپو فرش شسته بودیم. همه فرشها را با هم دادیم به قالیشوییSmile (16)
و وقتی برگشتند ایشون همه سالم بودند و اون فرش مذکور پاره شده بود. وقتی دقیق تر بررسی شد دیدیم فرش با اینکه عمر کمی داشت و جوون به حساب میومد دچار پوسیدگی شده بود.confused
و به این نتیجه رسیدیم که محیط اسیدی چقدر آسیب رسان هست و بیچاره بدن ما که به چه روزش انداختیم.sad
نذارید بدنتون به حد فرش ما برسه؛ محیط را به تعادل برسونید. ما همه در قبال بدنمون مسئولیمicon_question

لذت چندلحظه ای خوراکی که میخوریم در قبال رنجی که از این بیماری باید متحمل شد خیلی ناچیز هست. نمیدونید من الان که احساس سلامت میکنم چقدر لذت میبرم و بهیچوجه حاضر نیستم این لذت را با لذت بهترین خوراکی ها عوض کنم.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : najva , ostad2000 , رزمینا , ساغر , gilane , احسيني , somaye_602000 , ghaside , ثریا , niloofary
يه مدت بود لبنيات ترشيجات شيريني چای و قهوه نميخوردم حسرت همش مونده بود به دلم امروز ديگه نتونستم جلو خودمو بگيرمsmiling این رژيمه چی چيه??? اگه این چيزا بد بود يعنی خدا الکی آفريدتشون??تا وقتی که دکتر نگه ديگه هيچ ماده غذايی,مخصوصا طبيعی رو به خودم حروم نميکنمSmile (16)Smile (52)
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : sohaa , سیدرضا

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: