•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروبيون
منم با بدبختی 6 تا نوروبیون کمپانی مرک را پیدا کردم و خواهرم ماهی یکدونه میزنه واقعا عای و تاثیر گذاره اون ضعف و خستگی را خیلی کم کرده

نوروبیون مرک مقداری الکل هم به علاوه گروه B داره که فکر نمیکنم در مدل ایرانی پیدا بشه
 تشکر شده توسط : sargol , paeazan , محبوب64 , رامنا
(2013/10/25, 09:25 AM)sargol نوشته است:
(2013/10/25, 09:11 AM)محبوب64 نوشته است: منم دیشب نوروبیون زدم نیدلشو که دیدم وحشت کردم دو دل بودم بزنم یا نه! بل اخره زدم اره درد داشت ولی در حد دوثانیهconfused2 ما هم که صبور و بردبارSmile (16) به درد تحمل درد عادت داریم حالا نمیدونم فقط امیدوارم ببینم اینطوری مونfighting0030.gif میکنه یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
من یک هفته پیش زدم هنوز جاش درد میکنه فک کنم درد بعلت اینِ که موقع تزریق خانم پرستار خیلی بد تزریق کرد
سارگل جان دردش فقط موقع تزریق بود اونم 2 ثانیه بعدش خوب شد حالا هم جاش درد نمیکنه. آره واست بد تزریق کردن! اشکال نداره امیدواره جواب بگیری ازش
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : sargol
من هفته ای یه دونه میزنم. دردناکه
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : محبوب64
من ماهی یکدونه. یک B12 اضافه هم قاطیش میکنم که مخصوص باشه. اینجوری طولانی ت میشه... عادت کردم دیگه. اذیت نمیشم. یه کوچولو درد داره اما به نظرم زیاد نیست. بابا ما که درد نکشیده نیستیم Smile (52)
هر چی آهسته تر محتویات تزریق بشه دردش کمتره. من جایی رو که دردش کمتر باشه هم پیدا کردم. انگشتم رو میزارم روش میگم اینجا... اینجا... بزن... ولی جدا اونقدرها درد نداره.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : paeazan
امپول خیلی خوبی است بخصوص خارجی ان
من بخاطر اینکه درس میخوام بخونم تقویتی زیاد مصرف میکنم. امورل و نوروبین رو زیاد مصرف کردم.
پاسخگویی خوبی نداشتن. یعنی اثر خاصی حس نکردم. مخصوصا از امورل.
اما مدافنیل یک ماه مصرف کردم. این دارو معجزه میکنه. خیلی خاصه.
داخل هندبوک ها هم تایید شده که برای رفع خستگی در اسکلروسیز چند گانه مناسبه.
و واقعا تاثیرش رو ملموس حس کردم.
در ضمن نقش خیلی خوبی در بهبود حافظه و عملکرد مغزم داشت.
قبل از بیماریم به این خوبی نبود. الان بهتره.
یه مقدار هزینش زیاده. ولی دارو بی نظیری هست
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , ابراهیم , رامنا , ahya
من هم اثری از نوروبیون حس نکردم
مدافنیل ایرانی یا خارجی؟ البته دکترم بهم داده که صبح ها بخورم ولی زیاد نظرم در موردش مثبت نیست

راستی کاکام تو حافظه موثره یا در کنترل و حرکت هم تاثیر میذاره؟؟؟؟؟؟؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : رامنا
من نوروبیون و B12 رو به این خاطر مصرف میکنم که اطبا گفتن بدنم توانایی جذبش از راه غذا رو نداره Undecided علتش هم مشخص نیست. میگن در موارد نادری این حالت تو افراد هست. کاریش هم نمیشه کرد جز مصرف ماهانه ش به شکل تزریقی confused2 به خاطر همینم وقتی یه چند ماه نزنم خستگیم زیاد میشه. ولی خب این مشکل شخصیه منه... به این بیماری ربطی نداره و بنابراین تجربه مثبت من راجع بهش هم شخصیه و قابل تعمیم به بقیه بچه های سایت نیست.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : paeazan
(2013/10/26, 12:18 AM)ابراهیم نوشته است: من هم اثری از نوروبیون حس نکردم
مدافنیل ایرانی یا خارجی؟ البته دکترم بهم داده که صبح ها بخورم ولی زیاد نظرم در موردش مثبت نیست

والا چی بگم ابراهیم کاکو.
این دارو فرانسوی و انگلیسی هست.
باید هر روز مصرف بشه. ماه اول روزی یک صد. از ماه دوم روزی یک دویست یا دو تا صد میل که بازم میشه 200
دویست میلش تو بازار نیست اما صدش بود
30 تا دونه قرص صدش 200000 تومن هست
یک بسته دویستش که سی تا توشه 360 تومنه ولی چون گیر نمیاد اگر بخوای از ماه دوم درست مصرف کنی. یعنی روزی دو تا صد باید ماهی 400 تومن پاش بدی ایرانیشم هست. یه برگ ده تایش هست 5000 تومن. ن مصرف نکردم

(2013/10/26, 12:18 AM)ابراهیم نوشته است: من هم اثری از نوروبیون حس نکردم

والا چی بگم ابراهیم کاکو.
این دارو فرانسوی و انگلیسی هست.
باید هر روز مصرف بشه. ماه اول روزی یک صد. از ماه دوم روزی یک دویست یا دو تا صد میل که بازم میشه 200
دویست میلش تو بازار نیست اما صدش بود
30 تا دونه قرص صدش 200000 تومن هست
یک بسته دویستش که سی تا توشه 360 تومنه ولی چون گیر نمیاد اگر بخوای از ماه دوم درست مصرف کنی. یعنی روزی دو تا صد باید ماهی 400 تومن پاش بدی ایرانیشم هست. یه برگ ده تایش هست 5000 تومن. ن مصرف نکردم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ابراهیم , asall
حالا برای مشکل حرکتی هم موثره؟؟؟؟؟؟؟؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : asall

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان