•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروبيون
منم میزنم اما دکترم گفت 2 الی 3 ماه یک بار بزنم ویتامین بی رو سطحش رو خیلی می بره بالا..
حتما هم آلمانیشو بزنین ایرانیش دردش بیشتره و اثرش کمتر
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : omid , paeazan , ostad2000 , samiramiss
دکتر بمن هم این آمپولو داد.تا اسمشو توی دفترچه بیمه ام دیدم یه دفه دردم گرفتsad
حالا یه سوال دارم.این آمپولو باید توی مراکز خاصی تزریق کنیم یا بریم پیش تزریقاتیها هم میتونن تزریقش کنن؟اصلیش آلمانیه؟
 تشکر شده توسط : رامنا
(2013/07/30, 01:11 PM)moon light نوشته است: دکتر بمن هم این آمپولو داد.تا اسمشو توی دفترچه بیمه ام دیدم یه دفه دردم گرفتsad
حالا یه سوال دارم.این آمپولو باید توی مراکز خاصی تزریق کنیم یا بریم پیش تزریقاتیها هم میتونن تزریقش کنن؟اصلیش آلمانیه؟

عزیزم همه تزریقاتیها تزریقش میکنن. چیز خاصی هم نیست. ویتامین ب هست که روی عملکرد دستگاه عصبی تاثیر میذاره مثلا ب12 یکی از نقشهاش ساختن میلینه.
یه خورده درد داره. بر عکس آمپول D3.
خارجیشو من حدود یکماه پیش هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم راستش. کسی جدیدا دیده که دارو خانه ای داشته باشه؟
البته نمیدونم واقعا ایرانی و خارجیش فرق دارن یا نه.

(2013/07/06, 11:52 PM)paeazan نوشته است: من هم از دکتر محمدیان اجازه گرفتم که اینو بزنم اما خواهرم میگه درد داره من برات نمیزنمrolleyes
کسی میتونه در مورد تاثیرش در مقایسه با ال کارنیتین برام بگه؟
من ال کارنتین خارجی (آمپول خوراکی) اونو میخوردم اما اصلا تاثیری نداشت اگ این هم مثل ال کارنیتین هست که امتحانش هم نکنم

زهرا جون به نظرم یه امتحان بکن. برای بعضی ها خوب تاثیر میذاره. برای بعضی ها هم نه. بیشتر بستگی به این داره که بدنت بهش احتیاج داشته باشه یا نه.

راستش من یه مقاله خونده بودم که کمبود ب12 میتونه باعث ایجاد پلاک (تخریب میلین) در سرویکال و توراسیک (نخاع گردنی و سینه ای) بشه. و اینم میدونستم که از علائم کمبودش احساس خستگیه. دکتر مقدسی هم یه تحقیق راجع بهش انجام داده بود که راستش خیلی دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اونها هم دیده بودن که توی دوستای ام اسی سطح B12 پایینه. اما باید ببینم باز چون یادم نیست راستش نتیجه رو دقیقا.

خودم رفتم آزمایشگاه ب12 رو چک کردم که مال من خیلییییییییییییی پایین بود.

الانم بعد از یه دوره درمان بهم گفتن باید تا آخر عمرم ماهی یک عدد B12 تزریق کنم. البته B12 فقط یک نوع ویتامین B توش هست. کوچولوتره و دردشم کمتره چون زودتر تموم میشه woman

راستی یه نفر پرسیده بود خوراکیش هست یا نه. نوروبیون اسم تجاریه یک فرآورده B-complex هست که که خود نوروبیون خوراکی نداره. اما B-complex یعنی ترکیب ویتامینهای گروه B و همینطور تک تک این ویتامینها خوراکی دارند. متاسفانه من فقط B6 رو تو داروخانه ها دیدم. شایدم باشه اما من ندیدم. بازم لطفا اگه کسی دید که دارن گزارش بده. یه دوست هم واسه من یه بسته B12 خوراکی (قرص زیر زبانی) از فرنگ سوغات اورد که البته 60 تا بود و روزی یکی باید میذاشتم زیر زبونم که دو ماهه تموم شد Sad
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : paeazan
(2013/07/30, 01:58 PM)رامنا نوشته است:
(2013/07/30, 01:11 PM)moon light نوشته است: دکتر بمن هم این آمپولو داد.تا اسمشو توی دفترچه بیمه ام دیدم یه دفه دردم گرفتsad

عزیزم همه تزریقاتیها تزریقش میکنن. چیز خاصی هم نیست. ویتامین ب هست که روی عملکرد دستگاه عصبی تاثیر میذاره مثلا ب12 یکی از نقشهاش ساختن میلینه.
یه خورده درد داره. بر عکس آمپول D3.
خارجیشو من حدود یکماه پیش هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم راستش. کسی جدیدا دیده که دارو خانه ای داشته باشه؟
البته نمیدونم واقعا ایرانی و خارجیش فرق دارن یا نه.

(2013/07/06, 11:52 PM)paeazan نوشته است: من هم از دکتر محمدیان اجازه گرفتم که اینو بزنم اما خواهرم میگه درد داره من برات نمیزنمrolleyes
کسی میتونه در مورد تاثیرش در مقایسه با ال کارنیتین برام بگه؟
من ال کارنتین خارجی (آمپول خوراکی) اونو میخوردم اما اصلا تاثیری نداشت اگ این هم مثل ال کارنیتین هست که امتحانش هم نکنم

زهرا جون به نظرم یه امتحان بکن. برای بعضی ها خوب تاثیر میذاره. برای بعضی ها هم نه. بیشتر بستگی به این داره که بدنت بهش احتیاج داشته باشه یا نه.

راستش من یه مقاله خونده بودم که کمبود ب12 میتونه باعث ایجاد پلاک (تخریب میلین) در سرویکال و توراسیک (نخاع گردنی و سینه ای) بشه. و اینم میدونستم که از علائم کمبودش احساس خستگیه. دکتر مقدسی هم یه تحقیق راجع بهش انجام داده بود که راستش خیلی دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اونها هم دیده بودن که توی دوستای ام اسی سطح B12 پایینه. اما باید ببینم باز چون یادم نیست راستش نتیجه رو دقیقا.

خودم رفتم آزمایشگاه ب12 رو چک کردم که مال من خیلییییییییییییی پایین بود.

الانم بعد از یه دوره درمان بهم گفتن باید تا آخر عمرم ماهی یک عدد B12 تزریق کنم. البته B12 فقط یک نوع ویتامین B توش هست. کوچولوتره و دردشم کمتره چون زودتر تموم میشه woman

راستی یه نفر پرسیده بود خوراکیش هست یا نه. نوروبیون اسم تجاریه یک فرآورده B-complex هست که که خود نوروبیون خوراکی نداره. اما B-complex یعنی ترکیب ویتامینهای گروه B و همینطور تک تک این ویتامینها خوراکی دارند. متاسفانه من فقط B6 رو تو داروخانه ها دیدم. شایدم باشه اما من ندیدم. بازم لطفا اگه کسی دید که دارن گزارش بده. یه دوست هم واسه من یه بسته B12 خوراکی (قرص زیر زبانی) از فرنگ سوغات اورد که البته 60 تا بود و روزی یکی باید میذاشتم زیر زبونم که دو ماهه تموم شد Sad
دستت درد نکنه عزیز.آخه دوستان گفته بودن این آمپول تزریقش عضلانیه و عمیقتر از سایر داروها تزریق میشه.بخاطر همین خواستم اطلاعاتم کامل باشه وبه پرستارم توضیح بدم.مرسی مرسی مرسی
 تشکر شده توسط : رامنا , samiramiss
(2013/07/30, 09:19 PM)moon light نوشته است: دستت درد نکنه عزیز.آخه دوستان گفته بودن این آمپول تزریقش عضلانیه و عمیقتر از سایر داروها تزریق میشه.بخاطر همین خواستم اطلاعاتم کامل باشه وبه پرستارم توضیح بدم.مرسی مرسی مرسی

خواهش میکنم عزیزم. تزریقش عضلانی و معمولیه. شبیه پنی سیلین.
... I'm a fighter ...
هی گفتن نوروبیون نوروبیون love28، خلاصه من ظهر زدم.خواهرم هی میگفت نمیزنه برام و قرار بود من برم بیمارستان یزنم.تاااااااا اینکه هی اصرار کردم rolleyes تا برام زده.فقط اولش معادله دو ثانیه یه کوچولو درد داره.اما نسبت به پلی سینین شاید یک صدم باشه
موقع تزریق خواهرم میگه اینکه چیزی نیست همون ال کارنیتین که بهتر بود icon_cry
خب با اینهمه موج منفی دیگه عمرا تاثیر بذاره Smile (16)
روی آمپول رو خوندم.شامل B1 , B6 , B12
من ال کارنیتین خارجی (آمپول خوراکی) اونو خوردم و تاثیری حس نکردم
به سرم زد برم از اونا هم بخورم.از قبل یه جعبه تو کمدم مونده Dodgy
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : رامنا , محبوب64
چند روز پیش رفتم پیش دکتر مجدی نسب.بهش گفتم خیلی بیجون و بی حسم چیکار کنم.گفت نوروبیون بزن اما خارجیش.گفتم باشه.رفتم داروخونه امام جعفر صادق.گفتم نوروبیون خارجی میخوام.گفت داریم.گفتم خارجیا!!گفت بله همون خارجیشو داریم.گفتم پس بده.اونم انداختش تو کیسه داروها ومنم دیگه نیگاش نکردم وباخوشحالی مثل کسی که اورست رو فتح کرده باشه اومدم خونه.وقتی کیسه داروهارو ریختم رو زمین که یکی یکی سازماندهیشون کنم در یخچال با اتفاق ناگواری روبرو شدم.ای وای!از کی تاحالا آلمانیا روی داروهاشون میزنن made in iran!مردیکه دزد به من داروی ایرانی رو به اسم خارجی انداخته بود!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : رامنا
من که خیلی گشتم دنبال خارجیش. پیدا نکردم confused2 ایشالله که ایرانی هم همون کیفیت رو داشته باشه. چاره ای نیست فعلا Undecided
... I'm a fighter ...
 تشکر شده توسط : paeazan , محبوب64
منم دیشب نوروبیون زدم نیدلشو که دیدم وحشت کردم دو دل بودم بزنم یا نه! بل اخره زدم اره درد داشت ولی در حد دوثانیهconfused2 ما هم که صبور و بردبارSmile (16) به درد تحمل درد عادت داریم حالا نمیدونم فقط امیدوارم ببینم اینطوری مونfighting0030.gif میکنه یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : paeazan , mysis
(2013/10/25, 09:11 AM)محبوب64 نوشته است: منم دیشب نوروبیون زدم نیدلشو که دیدم وحشت کردم دو دل بودم بزنم یا نه! بل اخره زدم اره درد داشت ولی در حد دوثانیهconfused2 ما هم که صبور و بردبارSmile (16) به درد تحمل درد عادت داریم حالا نمیدونم فقط امیدوارم ببینم اینطوری مونfighting0030.gif میکنه یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
من یک هفته پیش زدم هنوز جاش درد میکنه فک کنم درد بعلت اینِ که موقع تزریق خانم پرستار خیلی بد تزریق کرد
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : mysis , محبوب64

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان