امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نورتریپتیلین
من یه ورق فقط خوردم
باید تو خونه هم ضدآفتاب می زدم باهاش
حتی دست و پاهام قرمز شد باهاش حالت
آفتاب سوختگی منظورمه
به شدت به نور حساس شد پوستم...
 تشکر شده توسط : niloofary
ولی من برای میگرن میخورم اینجوری نشدم که میگی به نور حساس شده....
واقعا میشه؟؟؟؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : niloofary , سها
(2016/07/18, 12:25 AM)شهرزاد نوشته است: ولی من برای میگرن میخورم اینجوری نشدم که میگی به نور حساس شده....
واقعا میشه؟؟؟؟
من نداشتم این عارضه روconfused2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : سها
من دکتر خیلی از این قرصا برام نوشت ولی اصلا استفاده نمیکنم.جز اینکه ضد افسردگیه. دیگه برا چی خوبه؟
من همیشه فکر میکردم ابن دارو کار خاصی انجام نمیدهashamed0006.gifولی این سری که دکترم دوزش را کمتر کرد حس میکنم مشکلات زیادی در خوابم ایجاد شده و خب به طبع اون در زندگی روزمرهconfused2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : برگ 7
طول‌ مدت ‌مصرف‌ رو که دکترا نمیگن.
منم نمیدونم چند ماهه شاید 6 ماه یا بیشتره که دکتر برای کمتر شدن سردردام تجویز کرد. شبی یک قرص با دوز 10 . همراه با پروپرانول 10 و بعدش 20 روزی 2-3 تا که من فقط یکی خوردم . 5-6 ماه پیش گفتم سردردام کمتر شده ولی الان باز داره بیشتر میشه.
این دفعه داروخونه به جاش مشابهش ایمی پرامین رو داد ، ولی دکتر گفت نه با هم فرق داره ، منم نخوردم و فراموش کردم بخرم. آخرش خود به خود ترک شد دیگه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم دکتر حمزه لو عزیزم برای سردرد بهم دادن حدود یکسال استفاده کردم و خیلی خوب بود راضی بودم .
ولی در اثر یک شوک افسردگی شدید پیدا کردم خانم دکتر جعفری حذفش کردن و یه دارو دیگه تجویز کردن .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
سلام
من هم حدود 6 ماهه که به خاطر سردردای شدیدی که به خاطر داروی اصلیم داشتم، ازش استفاده میکنم و خیلی خیلیی راضیم ازشagreement2
خیلییی سردردمو کم کرده 2تا در روز میخورم و تا الان عوارضی ازش ندیدمagreement2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست