•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
پرستو جان ، آخه قبلا آقای کاکاوند گفته بودن که بیماران ام اس (حتی بدون مشکل حرکتی ) میتونن به عنوان معلولیت عضو بهزیستی بشن ، مثل خودشون که عضو شدن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Yitzak , h.kakavand
[quote='nahid' pid='111766' dateline='1315740616']
پرستو جان ، آخه قبلا آقای کاکاوند گفته بودن که بیماران ام اس (حتی بدون مشکل حرکتی ) میتونن به عنوان معلولیت عضو بهزیستی بشن ، مثل خودشون که عضو شدن .

[ليلي/quote]
اونوقت اين تخفيف شامل كسي كه عضو باشه و معلوليت حركتي نداشته باشه ميشه؟
be mse khafif chizi taalogh nemigire to behzisti
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
از آقای کاکاوند بپرسید.خودشون گفتن. تو این تاپیک و تاپیک از کار افتادگی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
Rainbow 
دوستان بنده روز شنبه با اداره بهزيستي شهر ري تماس گرفتم! مادرم هم حضورا مراجعه كردن!
مسئول بخش دانشجويان گفتن: تسهيلات پرداخت شهريه، شامل بيماران ام اس نميشه! مگر اينكه معلول جسمي - حركتي باشند و شدت معلوليتشون شديد و خيلي شديد باشه! و حتما بايد از نظر جسمي معلوليت داشته باشي وگرنه اگر فقط مبتلا به ام اس باشي تخفيف و تسهيلات شامل حالتون نميشه!
حتي سوال كردم كه به كساني كه شاغل هستند تسهيلات تعلق ميگيره؟ گفتن: تسهيلات شهريه ربطي به شاغل بودن نداره! چون امروز كار مي كنيد، اما فردا ممكنه شرايط جسميتون طوري باشه كه نتونيد كار كنيد!

چون مادرم كه حضورا به مجتمع بهزيستي ... كه زير نظر اداره بهزيستي بود،؛ مراجعه كرده بود و بهش گفته بودن اگر شاغل باشه و وضع مالي خوبي داشته باشيد، تعلق نميگيره اگر هم بگيره خيلي كمه! و حتي گفته بودن: براي شهريه شبانه كمك بيشتري مي كنن تا دانشگاه آزاد!!!
(البته با پيگيريهاي بنده مشخص شد، متاسفانه مددكار محترم مجتمع بهزيستي ...، اطلاعات درستي در اختيارمون قرار نداده بودن!)

درمورد عضويت در بهزيستي، بهتره با اداره بهزيستي محدوده محل سكونتتون تماس بگيريد! و سوال كنيد كه به كدوم مجتمع بهزيستي جهت عضويت مراجعه كنيد؟ پزشك معتمد بهزيستي از نحوه تشخيص ابتلا به بيماري و اعضاي درگير و حملات و علائمي كه داشتيد سوالاتي مي پرسن و نوع و شدت معلوليت رو مشخص مي كنن. (كارت انجمن ام اس و مدارك پزشكي، شناسنامه و كارت ملي فراموش نشه!!!) مسئول پذيرش بهتون فرم ميده و ميگه مجددا چه روزي براي تحويل مدارك مجتمع بهزيستي تشريف ببريد. بعد از سه ماه كارت بهزيستي آماده ميشه.
از طريق عضويت در بهزيستي بيمه تكميلي ميشيد، مي تونيد در سايت اشتغال بهزيستي، مسكن بهزيستي و ... ثبت نام كنيد و خلاصه كه از تسهيلات بهزيستي استفاده كنيد.
بنده و شما، نمي تونيم نوع و شدت معلوليتمون رو مشخص كنيم!
wink2
(2011/09/11, 02:34 PM)parastou نوشته است: سارا جان، يعني چي بند پ؟ من خودم معلوليت شديد جسمي - حركتي دارم! بدون بند پ!!!wink2
حتي مستمري هم به معلوليت با نوع خفيف و متوسط تعلق نميگيره!!!
نميدونم شدت معلوليت شما چقدره، براي من كه اين قانون ها كاربرد داره! الان كه ظرفيت ها افزايش پيدا كرده، ممكنه روزانه قبول بشيد اما آموزش محور! خب اگه آموزش محور باشه، چندان فايده اي نداره! ممكنه همزمان آزاد هم همون رشته رو قبول بشيد! خب اينجا ميشه از تسهيلات استفاده كرد و دانشگاه آزاد رو انتخاب كرد! كه هم آموزش و هم پ‍ژوهش داره و مدرك دانشگاه آزاد رو هم در خارج از كشور قبول دارن اما سراسري آموزش محور رو نه!
يا حتي يك گرايش بالا با بازار كار خوب در آزاد و گرايش پايين بدون بازار كار در سراسري! باز هم اينجا دانشگاه آزاد الويت داره! دقيقا مثل من كه امسال اين اتفاق برام افتاد ...!!

من اصلا هیچ مشکلی ندارم(خدارو شکر بزنم به تخته)
واسم قابل قبول نیس که برم گواهی معلولیت بگیرم.
تازه من اصلا دانشگاه آزاد رو قبول ندارم(حالا دوستان آزادی شاکی نشن)چون دلیل خاص خودم رو دارم.
ظرفیت ها زیاد شده!!!!!!!!!!!!!بله من امسال شبانه یه دانشگاه دور افتاده قبول میشدم ولی آخرش که چی؟!!!!!!!!!!!!!!
قرار نیست که خونمون (خانه)رو کنیم مدرک دونی!اونم هر دانشگاهی!
بله اگه واسه تفریح و وقت گذروندن برم دانشگاه اونوقت یه فکری واسه شهری های بی مورد میکنم.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/09/13, 12:19 AM)sara.161 نوشته است: من اصلا هیچ مشکلی ندارم(خدارو شکر بزنم به تخته)
واسم قابل قبول نیس که برم گواهی معلولیت بگیرم.
تازه من اصلا دانشگاه آزاد رو قبول ندارم(حالا دوستان آزادی شاکی نشن)چون دلیل خاص خودم رو دارم.
ظرفیت ها زیاد شده!!!!!!!!!!!!!بله من امسال شبانه یه دانشگاه دور افتاده قبول میشدم ولی آخرش که چی؟!!!!!!!!!!!!!!
قرار نیست که خونمون (خانه)رو کنیم مدرک دونی!اونم هر دانشگاهی!
بله اگه واسه تفریح و وقت گذروندن برم دانشگاه اونوقت یه فکری واسه شهری های بی مورد میکنم.

خدارو شكر، چقدر خوشحالم كه مشكلي نداري!
ديگه خودت ميدوني گواهي معلوليت بگيري يا نه! گرفتنش ضرري نداره!
خوبه كه به مدرك نيازي نداري! اما خب بدون مدرك هم نميشه ادامه داد! حداقل براي خود من!wink2
(2011/09/10, 11:11 AM)parastou نوشته است: سلام دوستان
یک خبر خوب برای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 1390!
در صورتیکه عضو بهزیستی، (شدت معلولیت: شدید / خیلی شدید و نوع معلولیت: جسمی - حرکتی) باشید، هر ترم تحصیلی تا حداکثر یک میلیون تومان تسهیلات پرداخت شهریه دانشگاه سراسری (شبانه) و دانشگاه آزاد اسلامی دریافت خواهید کرد.
لازم به ذکر است ابتدا دانشجو شهریه را پرداخت خواهد کرد و سپس مدارک ذیل را به اداره بهزیستی ارائه می دهد.
مدارک شامل:
پرینت انتخاب واحد - کپی کارت ملی و کپی شناسنامه- اصل فیش واریزی به حساب دانشگاه ( یا کپی در صورتی که مهر واحد مالی دانشگاه را داشته و برابر اصل شده باشد) - کپی کارت حساب بانک ملت به نام خود شخص
لازم به ذکر است در صورتیکه مبلغ شهریه شما بیش از یک میلیون تومان باشد باید در دو فیش جداگانه شهریه را به دانشگاه پرداخت نموده و فیش یک میلیون تومانی را به اداره بهزیستی ارائه دهید! ضمن اینکه شهریه ثابت و متغیر نیز باید جداگانه پرداخت شود.

بعنوان مثال:
شما در یکی از رشته های علوم انسانی - دانشگاه سراسری (شبانه ) پذیرفته شده اید. باید به صورت علی الحسای ده میلیون ریال واریز نمایید.
واریز شهریه در دو فیش جداگانه 3500000 ریال شهریه ثابت و 6500000 ریال شهریه متغیر خواهد بود.

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز
منبع: اداره بهزیستی شهر ری - مسئول بخش دانشجویان

فکر نیکنی این مسایلی که نوشتید خیلی با واقعیت الان فرق داره خودشون میدونن چی بگن که خواننده بگه به به چه دولت مهربونی
اما دوست عزیزم الان که پرداخت شهریه ها اینترنتی شدن و نمیشه اصلا شهریه ثابت رو جدا از شهریه متغیر پرداخت کردو عملا هیچ قبض و فیش شهریه دردست دانشجو باقی نمیزارن.پرینت انتخاب واحد و هزینت رو هم که میبری امور مالی یونی اصلا زیر بار مهر و امضای اون نمیرن پس چرا امید واهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angry2angry2

لطفا هر کی که تونسته این 1ملیون کمک هزینه تحصیلی رو بگیره بیاد معرفی کنه خودشو بلکه ما هم یه ذره دلمون قرص بشه که نصفه شهریه امونو دولت محترم میدهconfused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/10/11, 10:36 AM)shokolat نوشته است: فکر نیکنی این مسایلی که نوشتید خیلی با واقعیت الان فرق داره خودشون میدونن چی بگن که خواننده بگه به به چه دولت مهربونی
اما دوست عزیزم الان که پرداخت شهریه ها اینترنتی شدن و نمیشه اصلا شهریه ثابت رو جدا از شهریه متغیر پرداخت کردو عملا هیچ قبض و فیش شهریه دردست دانشجو باقی نمیزارن.پرینت انتخاب واحد و هزینت رو هم که میبری امور مالی یونی اصلا زیر بار مهر و امضای اون نمیرن پس چرا امید واهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angry2angry2

لطفا هر کی که تونسته این 1ملیون کمک هزینه تحصیلی رو بگیره بیاد معرفی کنه خودشو بلکه ما هم یه ذره دلمون قرص بشه که نصفه شهریه امونو دولت محترم میدهconfused

عزيزم شما بايد با رئيس مالي دانشگاهتون صحبت كنيد و حتما بگيد پرينت انتخاب واحد و تاييد مالي دانشگاه رو براي بهزيستي مي خواهيد،‌ ايشون يك پرينت انتخاب واحد كه به تفكيك شهريه تون درج شده، به همراه ريز مبالغ واريزي به شما ميدن!‌ (شما كه نبايد پرينت بگيريد و تحويلشون بديد!‌ پرينت من و شما، به عنوان دانشجو،‌ با پرينت مالي يا كارشناس آموزش دانشگاه كمي متفاوته!!! نتيجه اينكه خودشون پرينت ميگيرن و تحويل شما ميدن!) و نهايتا بايد زير برگه درج كنند: xمبلغ ...... به صورت اينترنتي پرداخت گرديده است.X
و زير جمله رو امضا كنند.

بهزيستي هم با اين قضيه مشكلي نداره! 1- شهريه ثابت و متغير به تفكيك درج شده باشه. 2- مسئول مالي جمله فوق رو بنويسند.
در ضمن اميد واهي نيست! حداكثر مبلغ يك ميليون تومان هم مربوط به كارشناسي ارشد هستش!‌ البته شرايط جسمي، شدت معلوليت، ميزان حقوق دريافتي در صورت اشتغال به كار ، شرايط مالي خانواده و مسائلي از اين قبيل، هم در اعطاي مبلغ بي تاثير نيستن!
پيشنهاد مي كنم با دعوا و مرافعه جلو نريد و كارها رو به آرومي پيش ببريد! خشونت و عصبانيت باعث انجام كارها نميشه! آروم باشيد و مجددا امتحان كنيد!
اين تاپيك مربوط به تسهيلات بهزيستيه نه دولت مهربون و مسائل سياسي!!!
اتفاقا من ادمیم که طرفدار ارامش و اروم برخورد کردن با مسایل اونم در محیطهای اجتماعی هستم اما این مطلبی که گفتم خودم تجربه اش کردم وقتی دانشگاه اصلا زیر بارنمیره که فیش بده و میگه خودتون از وضع مالیتون برای اطلاع خودتون پرینت بگیرین و اصلا زیر همون پرینت رو امضا و مهر نمیکنه تکلیف چیه تا اسم بهزیستی رو میشنوه میگه بهزیستی اگر حامی شماست با همین پرینت براتون هزینه رو میده بیارید
تقصیر ما چیه که بین بخشهای مختلف جامعه بطور نومنه دانشگاه و بهزیستی هماهنگی و همکاری وجود نداره بخدا یه سر بزنید ببینید چه خبره
من اگر یه نمونه بیاد بگه من گرفتم از بهزیستی شهریه امو و پرینت دادن دانشگاه بهم حرف شمارو قبول میکنم
بازم بخاطر راهنمایی قشنگ و صبورانت تشکر میکنمlove51
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,104 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 207,082 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,096 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست