امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89)
(2010/09/07, 05:26 PM)ostad2000 نوشته است: ميلو خانوم شما كه هنوز تازه ميخواي شروع كني ،بله بايد يه استامينوفن 500 و يه پردنيزولون بخوري
البته من پردنيزولون رو نمي خوردم بعدش فهميدم واسه تب بوده،ولي استامينوفن رو حتما بخور چون اولش يه كم سنگيني داره
موفق باشي

من با یک دکتری مشورت کردم دکتره خودم نه یکی دیگه ! گفت با مصرف کورتون تاثیر دارو بیشتر میشه ، ولی با خوده دکترت صحبت کن بهتره که به جاش بروفن بخوری یا ژلوفن استامینوفن هم دیگه نخوری ببین نظر اون چیه ؟
چون تازه دارم از زندگیه بدون کورتون لذت می برم Undecided
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
آره بعضيا ژلوفن مصرف ميكنن ولي برا من استامينوفن بهتر تاثير داره،آخه تو انجمن پرستار ژلوفن رو پيشنهاد داد ،منم يه بار استفاده كردم به خوبي استامينوفن نبود ، شما بايد ببيني با كدومش راحت تري

در ضمن به عقيده ي من اين آقاي دكتر نوريان يه كم نظرش با بقيه پزشكا فرق داره،مثلا من با دو سه تا دكتر ديگه كه صحبت كردم نظرشون اين بود كه موقع استفاده كورتون آمپول نزنيم ولي ايشون ميگه هيچ تداخلي نداره
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : TootFarangi
البته من پرسیدم گفتن تداخلی ایجاد نمی کنه ، بلکه به اثر بخشی آمپول هم تاثیر مثبت میذاره ولی من خودم نمی خام کورتون مصرف کنم ! حالا قرار شد شنبه که اون خانومه بیاد یادم بده ازش بپرسم ببینم چی می گه اون ؟
ولی خودم می گم یک دفعه مصرف کنم دفعه بعد مصرف نکنم ببینم کدومش بهتره ؟ با هر کدوم حالم بهتر بود همون رو ادامه میدم
من بتافرون مصرف می کنم و فکر میکنم نسبت به ربیف بهتر باشه مخصوصاً واسه اینکه نیدلش خیلی نازه و ما هم ترسووو
من بتافرون مصرف می کنم و فکر میکنم نسبت به ربیف بهتر باشه مخصوصاً واسه اینکه نیدلش خیلی نازکه و ما هم ترسووو
من بتافرون مصرف می کنم و فکر میکنم نسبت به ربیف بهتر باشه مخصوصاً واسه اینکه نیدلش خیلی نازکه و ما هم ترسووو
سلا حمیدجان .گفته بودی بتافرون به یخچال نیاز نداره
اما انجمن به من گفت حتماً باید تو یخچال باشه و بیرون هم تو یخ؟!
الان که بتا فرون که بسته بندیش عوض شده گرونم شده 97 000
سلام
آقا حمید یک سوال دارم از شما ، ببخشید ولی عنوان این تاپیک رو که تغییر دادین به : داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) . آیا قراره ساله آینده بسته بندی و ... دارو عوض بشه ؟ قیمتش که تغییر کرد ، نوع بسته بندیش هم تغییر می کنه ؟
chera bazam nist akhe 2hafte dige biyad ma ke ampol nadarim in 2haftaro chikar konim???!!!
icon_cryicon_cryicon_cry
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
سلام بچه ها امروز رفتیم داروی اوونکس رو گرفتیم از داروخونه میبینم همینطوریه فقط خیلی کوچیکه خیلی اندازه کف دست خیلی مبهوتم میترسم نیدلش فرق داشته باشه زیر پوستی باشه اخه تو کاتولگش اینطوری بود حالا چیکار کنم ؟confused
ياسي جون يعني چي
عوض شده امپوله كلا؟
يكم بيشتر توضيح ميدي؟
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 152,954 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس zaynab 129 100,151 2013/11/23, 12:20 AM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان