•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس
(2011/02/21, 11:33 AM)Aram نوشته است: آقای کاکاوند، این از کار افتادگی مخصوص تامین اجتماعی میشه؟ برای خدمات درمانی باید برم خیابان فاطمی و از اونها بپرسم؟
یه سوال مهمتر هم دارم، اگه با از کارافتادگی موافقت بشه، چه تسهیلاتی داره، منظور میزان حقوق و مسائل مالیش هست، من از یکی شنیده بودم بیماران خاص رو با 15 سال سابقه بازنشسته میکنن، آیا این خبر صحت داره؟ فرقش با از کار افتادگی چقدره؟ میشه راهنمائیم کنید ممنونم

آرام خانم
با سلام
بله این از کار افتادگی مربوط به بیمه شدگان تامین اجتماعی است. شما که کارمند هستید و بیمه خدمات درمانی دارید باید از خدمات درمانی بپرسید.
اگر دوست داشته باشید بدون تعارف من می توانم بروم و سوال کنم چون هم این کارها رو دوست دارم ، هم خوب بلدم ته و تو چیزی رو دربیام ، و هم سر مسیرم است.
در مورد تسهیلات ما بین ازکارافتادگی و بازنشستگی باید گفت : هر کدام فرق دارد. شما اگر از کار افتاده شوی دیگر نیاز نیست بروی سر کار و حقوق هم می گیری و اگر بخواهی بازنشسته شوی خوب باید فعلاً بروید سر کار تا بازنشسته شوید. البته میزان سابقه ، حقوق و مزایای فعلی شما و یا هر درخواست کننده ایی در تصمیم گیری متفاوت است ، برای بعضی ها بازنشستگی بهتر است و برای بعضی ها از کارافتادگی بهتر است.مثلاً برای من اگر خدا کمک کند ازکارافتادگی بهتر است.

(2011/02/18, 08:35 PM)احمدرضا نوشته است: [quote='nahid' pid='54477' dateline='1298048230']
دور از جونتون آقای احمد رضا ، ببخشید مشکل شما در چه حده ؟ یعنی مشمول این قانون میشه ؟
امیدوار عزیز، مگه بازنشستگی پیش از موعد با از کار افتادگی یکیه ؟
فکر می کنم از کار افتادگی باید حقوقش کمتر از باز نشستگی باشه ، درسته یا اشتباه می کنم ؟
از کار افتادگی هم لابد شرایط داره ، هر کس که ام اس داشت که از کار افتاده محسوبش نمی کن

باید ببینیم که اعضای کمیسیون چی و در چه حد معلولیتو از کار افتاده می دونن.من تعادل ندارم.نمیتونم راه برم.نمیتونم با دستام کار کنم هر کدوم به نحوی.و...
احمدرضا
باسلام
می خواهم بدانم که شما از طریق سازمان تامین اجتماعی بیمه بودید یا از طریق سازمان خدمات درمانی.

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : Aram , shaghayegh_ad
خوب خدارو شکر عنوان تاپیک تغییر کرده ،اولش بازنشستگی پیش از موعد بود ولی محتواش از کار افتادگی !
من در مورد بازنشستگی پیش از موعد ،فقط اطلاعاتی از آموزش و پرورش پیدا کردم ،از ارگانهای دیگه اطلاع ندارم .
در این دستگاه اجرای این قانون برای همه اعم از سالم و بیمار این گونه پیش رفت :
- قانون بازنشستگی پیش از موعد با 20 و 25 سال سابقه در سال 87 به مدت سه سال با شرایطی مطلوب تصویب شد.(بازنشستگی زیر 20 سال سابقه صحت ندارد.)
- عده بسیاری از نیروهای باسابقه ، با استقبال از این قانون خود را بازنشسته کردند.
- وزیر جدید در سومین سال اجرای آن، فقط بیماران صعب العلاج را مجاز دانست .
- سرانجام طبق نامه وزیر با بازنشستگی بیماران حتی سرطانی ،به دلیل عدم بودجه کافی موافقت به عمل نیامد.

بنابر این خیلی خوشبین نباشید . هر قانونی که برای دولت بار مالی داشته باشه ، اگر چه قانونه ولی برای اجرانشدنش راههای زیادی هست.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , h.kakavand
قوانین................بوروکراسی................امید...............سلامت............................خدا
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
 تشکر شده توسط : h.kakavand

[/QUOTE]
احمدرضا
باسلام
می خواهم بدانم که شما از طریق سازمان تامین اجتماعی بیمه بودید یا از طریق سازمان خدمات درمان?

زمانی که سر کار میرفتم بیمه ی تامین اجتماعی بودم

با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

مي دونم سخته خيلي هم سخته
شايد من نتونم اون شرايط رو درك كنم اما اين رو مي دونم و تو خودم مي بينم كه حتي سينه خيز هم شده ميرم سر كار . چون بهترين راه براي فرار از فكر كردنه.حتي نمي تونم فكرشو بكنم كه خونه بمونم.
خوب باشيد و خوب بمانيد
 تشکر شده توسط : nahid , h.kakavand
آقای کاکاوند سلام
ممنون از اینکه جوابم رو دادید، اما منظور من از فرق بازنشستگی و از کار افتادگی فرق بین مسائل مالیشونه، اگه از کار افتاده بشیم چقدر از حقوقمون رو دریافت میکنیم؟ درکل سوالم در مورد مسائل مالی این دو مورد بود، در مورد بازنشستگی میدونم اما از کار افتادگی رو چیزی نمیدونم.
در مورد سوال از بیمه خدمات درمانی، من به این زودیها فرصت نمیکنم که برم خیابان فاطمی و سوال کنم، متاسفانه تمام روز هفته حتی جمعه ها هم درگیر هستم، دلم هم نمی یاد شما رو تو دردسر و زحمت بندازم، امیدوار بودم از دوستان کسی اطلاعات قبلی داشته باشه، در هر حال عجله ای نیست، بعدا هم میشه در این مورد اطلاعات کسب کنم و راضی به زحمت شما نیستم، ممنونم از لطفتونicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
(2011/02/22, 05:13 PM)محمود نوشته است: مي دونم سخته خيلي هم سخته
شايد من نتونم اون شرايط رو درك كنم اما اين رو مي دونم و تو خودم مي بينم كه حتي سينه خيز هم شده ميرم سر كار . چون بهترين راه براي فرار از فكر كردنه.حتي نمي تونم فكرشو بكنم كه خونه بمونم.

محمود عزیز
به نظر من اگر شما امکان از کار افتادگی دارید می توانید برای آن اقدام کنید و بعد از گرفتن از کارافتادگی مجدداً بروید سرکار ، تازه خیلی از صاحبان کار خوشحال می شوند چون دیگر لازم نیست شما را بیمه کنند.

(2011/02/22, 09:40 PM)Aram نوشته است: آقای کاکاوند سلام
ممنون از اینکه جوابم رو دادید، اما منظور من از فرق بازنشستگی و از کار افتادگی فرق بین مسائل مالیشونه، اگه از کار افتاده بشیم چقدر از حقوقمون رو دریافت میکنیم؟ درکل سوالم در مورد مسائل مالی این دو مورد بود، در مورد بازنشستگی میدونم اما از کار افتادگی رو چیزی نمیدونم.
در مورد سوال از بیمه خدمات درمانی، من به این زودیها فرصت نمیکنم که برم خیابان فاطمی و سوال کنم، متاسفانه تمام روز هفته حتی جمعه ها هم درگیر هستم، دلم هم نمی یاد شما رو تو دردسر و زحمت بندازم، امیدوار بودم از دوستان کسی اطلاعات قبلی داشته باشه، در هر حال عجله ای نیست، بعدا هم میشه در این مورد اطلاعات کسب کنم و راضی به زحمت شما نیستم، ممنونم از لطفتونicon_question

آرام جان
سلام
برای جواب دادن به سوال شما باید سابقه شما در نظر گرفته شود و برای جواب گرفتن دقیق باید به سازمان رفت. من اگر مسیرم افتاد حتما می پرسم و به شما خبر می دهم.

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : Aram
اقای احمد رضا ایشالا کارتون درست می شه
 تشکر شده توسط : h.kakavand , tinookhe
يه سوالي دارم
اين از كار افتادگي به فرض اينكه جور بشه حقوقش بر مبناي آخرين حقوقه يا يه عدد ثابتيه؟؟؟
اين خيلي مسئله مهميه. اگه يه عدد ثابتيه خوب فرقي نمي كنه كي اقدام بشه اما اگه بر مبناي اخرين حقوقه بهتر تا حدي كه واقعا مي تونيم كار كنيم ادامه بديم و سالي كه مي خوايم اقدام كنيم با هماهنگي با كارفرما حقوق مناسبي براي بيمه رد كنيم حتي اگه شده هزينه بيمه اش رو خودمون بديم.
كسي خبر نداره؟
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
نقل قول: اين از كار افتادگي به فرض اينكه جور بشه حقوقش بر مبناي آخرين حقوقه يا يه عدد ثابتيه؟؟؟
حسین الان میاد کامل توضیح میده
اما اولا سقف داره! در ثانی گویا مثلا الان من بخوام از کار بیوفتم بر مبنای حداقل بهم میدن.

بعدشما همین طوریا نیست ها! شما باید واقعا مشکل داشته باشی کمیسیون و اینا داره ها!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,568 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,845 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,758 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  آرم طرح ترافیک برای مبتلایان به ام اس h.kakavand 71 50,270 2018/02/24, 12:56 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,793 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,370 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,232 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان