امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خارش بدن
مایا خارش همه بدن داری یه فقط نواحی تزریق؟
منم دو سه روزه جاهای تزریقم میخاره مخصوصا وقتی تو حمومم و لیف میشم تحریک میشه و زیادتر می خارونمش
توی اون فایلی که میلو فرستاده نوشته که یکی از عوارض تولید انتی بادی در بدن بر علیه بتافرون خارش هست.
حالا نمیدونم فقط بتافرون اینجوری یا سایر اینترفرون ها هم این ویژگی رو دارن
 تشکر شده توسط : maya
(2011/01/14, 11:01 PM)mehdi.abdn نوشته است: مایا خارش همه بدن داری یه فقط نواحی تزریق؟
منم دو سه روزه جاهای تزریقم میخاره مخصوصا وقتی تو حمومم و لیف میشم تحریک میشه و زیادتر می خارونمش
توی اون فایلی که میلو فرستاده نوشته که یکی از عوارض تولید انتی بادی در بدن بر علیه بتافرون خارش هست.
حالا نمیدونم فقط بتافرون اینجوری یا سایر اینترفرون ها هم این ویژگی رو دارن

من تمام تنم مي خاره اتفاقا نواحي تزريق اصلا نمي خاره و بيشتر زير زانو ,کشاله ران, زير گردن و زير بغل (نواحي که گرمتر هستند) ولي اين هفته خارش کمتر شده.فعلا بتافرون تزريق نمي کنم و منتظر جواب ازمايش خون هستم.
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn
پس خارش بدن من و قرمزی نواحی تزریق ممکنه بخاطر درست تزریق نکردن باشه چون من جاهای بدنم نمیخاره اگه بخاره هم خارش کم و زود گذر
 تشکر شده توسط : maya
http://www.mscenter.ir/showthread.php?ti...7#pid50497
سلام دوستان
پزشكان علت خارش بدنم را ميزان بالاي انتي بادي توليد شده تشخيص داده كه مي بايست تزريق بتافرون را متوقف كرده و تزريق copaxone را شروع كنم.
 تشکر شده توسط : nahid , hamid
icon_questionبچه ها من از خارش بدنم خیلی اذیت میشدم تو صفحه قبلی نوشتم چکار کردم که خوب شد.ولی چند وقته یه چیز راحتتر و اساسی تر شروع کردم که دیگه اصلا" خارش ندارم.دلم میخواد به شما هم بگم.
هر وقت میرم حموم فقط پودر سدر میریزم روی لیفم و خودمو لیف میزنم. شوینده دیگه ای نمیزنم به بدنم.
عالیه
ارزان - سریع - مطمئن - بدون عوارض جانبی و بی بازگشت
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : hamid , سمانه میم
(2011/01/15, 08:01 PM)mehdi.abdn نوشته است: پس خارش بدن من و قرمزی نواحی تزریق ممکنه بخاطر درست تزریق نکردن باشه چون من جاهای بدنم نمیخاره اگه بخاره هم خارش کم و زود گذر

قرمزی محل تزریق به دلیل واکنش بافتی به مواد همراه اینترفرون بروز میکنه
دوستان 1 سوال در مورد خارش بدن داشتم
كسي از دوستان شده كه دكتر بخاطر خارش ناشي از ام اس ( علائم ام اس نه عوارض دارو و آمپول)به قرص هاي ضد حساسيت اكفا كنه و اونو تجويز كنه مثله آنتي هيستامين - سيتريزين و ...
يا اينكه حتما آمپول دگزا متازون - بتا متازون ال آ و ... تجويز مي شه
(2011/05/29, 11:30 AM)farzadm نوشته است: دوستان 1 سوال در مورد خارش بدن داشتم
كسي از دوستان شده كه دكتر بخاطر خارش ناشي از ام اس ( علائم ام اس نه عوارض دارو و آمپول)به قرص هاي ضد حساسيت اكفا كنه و اونو تجويز كنه مثله آنتي هيستامين - سيتريزين و ...

من چندماه قبل از اينكه بفهمم ام اس دارم بشدت بدنم متورم ميشد و ميخواريد كه دكتر هيدروكسيزين بهم داد

باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : farzadm
(2011/05/29, 11:30 AM)farzadm نوشته است: دوستان 1 سوال در مورد خارش بدن داشتم

من این مشگل رو قبلا داشتم اینقدر دستم رومی خاریدم که پوستش بلند میشد زخم میشد این موضوع 3 ماه طول کشید اما دکتر نرفتم وقتی رفتم دکتر کلی دعوام کرد و گفت که حمله بوده
بعد با مصرف گاباپنتین خاشم خوب شد ولی قرص هاي ضد حساسيت رو تا حالا ندیدم که.......confused2confused2confused2confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : fireboud , farzadm

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خارش دست و انگشتان yaro 9 51,142 2013/06/30, 09:32 AM
آخرین ارسال: spring

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست