امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرما خوردگی ، زكام و MS
یادم میاد تو یه سال 2بار پشت سر هم انفولانزای شدید گرفتم
سینوزیت هام تند تند عفونت میکنه angry2angry2angry2
زیاد هم زکام میشمangry3angry3
میگرن خفیف هم دارم خلاصه کلکسیون دردهام icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
در بیماری گلبول های سفید حمله می کنند به مهاجم ها وقتی پشت سر هم مریض بشیم گلبول های سفید گیج میشن وحمله می کنند به خودی طفلکی ملین بی دفاع sad2sad2sad2rolleyesrolleyes:38::38::38::38::38:
 تشکر شده توسط : warrior
اما من زیاد سرما نمی خوردم angry3
منم همیشه سرماخوردیگ داشتم همراه با خلط پشت گلو

باابم همیشه میگفت سرما روی شسرما یعنی هنوز اون خوب نشده دوباره سرما میخوردم ولی نمیشه بگی این حتما مال اون هست یعنی ام اس منظورمه شاید عفونت تاثیر داشته باشه ولی نه به این شدت
(2011/07/25, 09:13 PM)yas نوشته است: منم همیشه سرماخوردیگ داشتم همراه با خلط پشت گلو

باابم همیشه میگفت سرما روی شسرما یعنی هنوز اون خوب نشده دوباره سرما میخوردم ولی نمیشه بگی این حتما مال اون هست یعنی ام اس منظورمه شاید عفونت تاثیر داشته باشه ولی نه به این شدت

سرما خوردگی منم دقیقا این جوریه. همیشه هم حالت سرما خوردگی دارم
بدون امضا
من زیاد سرما نخوردم اماتوی بچگی حساسیت داشتم ومدت ریادی کورتون خوردم وهمیشه فکرمیکنم شایداین دلیل بیماریم باشه
من قبل از ام اس سالم ترین فرد خانواده بودم حتی سرما هم نمی خوردم و بعد از ام اس هم اصلاً یادم نمیاد که سرما خورده باشم البته در سایت طب سنتی خوندم که اگه شخصی زکام بشه خیلی خوبه و ام اس هم نمیگیره angelangel
منکه از بچگی از بس نازک نارنجی بودم سالی داوزده ماه سیزده ماهش سرما خوردگی داشتم .وقتی بزرگ شدم دیگه سرماخوردگیام کم شد اما سینوزیت گرفتم بعدشم ام اسconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
منم پارسال يه تب خيلي شديد كردم و فكر كنم بعد از اون خيلي خيلي ضعيف شدم بطوري كه مدام دچار خستگي ميشدم تا امسال كه آقا يا خانم (ام اسو ميگم)خودشو نشون دادangry
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد

منکه شنیدم چندین عامل باعث ام اس میشه یکیش ویروسه حالا شاید ویروس انفلوانزا باشه
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
به نظرتون ممکنه سینوزیت با ام اس در ارتباط باشه آخه من سینوزیتم زیاد اذیتم میکنه
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ساغر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست