امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرتزریق نکردن یا قطع موقت دارو
آخه اگه با یه شب نزدن بخواد مشکلی پیش
بیاد دیگه هیچی باید از استرس خواب و خوراک نداشته باشیم
مثلا چه مشکلی پیش بیاد حرفاااااا یی می زنیدااااا. ..icon_cry
 تشکر شده توسط : helli , یاسی , خاطره68 , عمومهربان , arezooo82
با سلام خدمت دوستان
یه بار که داشتم از حلال احمر آمپولامو میگرفتم ازش پرسیدم میشه به دلیل شرایط خاصی آمپولو یه روز زودتر بزنم؟گفت اگه فقط یه بار باشه مشکلی نیست ولی تداوم داشته باشه در آینده اثرات بدی پیش میاد
در مورد ساعت تزریق هم پرسیدم جواب داد که حتما مهم نست که تو اون ساعت باشه ولی تاکید کرد اگه صبح میزنی حتما صبح بزن واگرنه حالت بد میشه.واقعا هم اینطوری واسم پیش اومد
 تشکر شده توسط : helli , یاسی , خاطره68 , عمومهربان , arezooo82
من یه مدت آنفولانزا گرفته بودم (تب و لرز شدید)، تقریبا یه هفته آمپول نزدم البته با اجازه دکتر.
اتفاقیم واسم نیفتاد ولی اون یه هفته بدون آمپول عجب چسبید.evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : یاسی , خاطره68 , عمومهربان , arezooo82 , آنا
سلام بچه ها
من یک ماهی هست بتافرون رو شروع کردم
باو جود خوابگاهی بودنم ....با وجود اینکه دوره ارشد هستم و کلاس میرم و کوفتگی از این آمپول ها.....هزینه ها....

خسته ام
دوست عزيز متوجه سوالتون نشدم. سوالتون چيه ؟
 تشکر شده توسط : majid1 , آنا
سلام دوستان سال نو مبارککککlove28 من بتافرون میزنم میخوام ۲ بار نزنم چون میخوام برم مسافرت و امکان بردنش را ندارم،فقط۳،۴ روز که میشه دوبار تزریق. خودم میدونم چیزی نمیشه ولی الکی وسواس گرفتمangel کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟؟؟
سلام
من که هر وقت رفتم مسافرت چه طولانی مدت مثلا زمان رفت ۱۱ ساعت بوده یا زمان برگشت ۹ ساعت بوده بتافرون را با یخ خشک توانستم ببرم
تازه بتافرون تو دماه ۳۵ درجه تا یک ماه قابل نگهداری و استفاده هست
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : i_am
(2018/03/20, 10:43 PM)i_am نوشته است: سلام دوستان سال نو مبارککککlove28 من بتافرون میزنم میخوام ۲ بار نزنم چون میخوام برم مسافرت و امکان بردنش را ندارم،فقط۳،۴ روز که میشه دوبار تزریق. خودم میدونم چیزی نمیشه ولی الکی وسواس گرفتمangel کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟؟؟
من موقعی که استفاده میکردم، ی هفته نمیتونستم بزنم...دکترم اجازه دادن که فقط همون ی هفته را نزنم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : i_am

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,914 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  ارسال دارو به خارج از ایران آیناز 14 15,265 2017/05/23, 01:55 PM
آخرین ارسال: amsh
  تغییر کد دارو zenith 2 4,005 2011/10/18, 10:43 AM
آخرین ارسال: zenith

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان