•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دست و پا
من بعضی وقتا که ظرف میشورم اصلا ظرف رو زیر دستم حس نمیکنمangry2
وقتایی که استرس داشته باشم هم این بی حسی رو سمت چپم دارم
قبلا یه مدت طولانی این مشکل رو داشتم
ولی الان نسبتا بهتر شده
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من اکثرا روزا یکی از پاهام بی حس میشه و سنگین شبا که قرصامو می خورم بهتر میشه چند ماهه اینجوریم دکتر گفت بهش فکر نکن چیزی نیست ولی می ترسم Unknown
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
(2012/12/06, 01:29 AM)بابک57 نوشته است: یه سوال :
من از صبح هیچ مشکلی ندارم ولی شب که میشه پاهام یکمی گزگز میکنه و سر میشه . دوباره صبح که میشه مشکلی ندارم تا شب
چرا ؟ کسی اینجوری میشه ؟

سلام چند سال قبل که استرس شدید درسهامو داشتم منم اینجوری بودم و با توجه به تجربه همسایمون از گیاه گزنه استفاده کردم و برگهای گزنه رو که همراه با سوزش بود به پاها و دستهام می زدم که بعد از استفاده خوب می شدم و بعدا طبق تحقیقات شنیدم که گزنه برای ام اس خوبه. به امید سلامت همه بیماران icon_question
 تشکر شده توسط : سها , helli , niloofary , پریا حقیقت پور
(2016/02/16, 04:24 PM)بودن نوشته است:
(2012/12/06, 01:29 AM)بابک57 نوشته است: یه سوال :
من از صبح هیچ مشکلی ندارم ولی شب که میشه پاهام یکمی گزگز میکنه و سر میشه . دوباره صبح که میشه مشکلی ندارم تا شب
چرا ؟ کسی اینجوری میشه ؟

سلام چند سال قبل که استرس شدید درسهامو داشتم منم اینجوری بودم و با توجه به تجربه همسایمون از گیاه گزنه استفاده کردم و برگهای گزنه رو که همراه با سوزش بود به پاها و دستهام می زدم که بعد از استفاده خوب می شدم و بعدا طبق تحقیقات شنیدم که گزنه برای ام اس خوبه. به امید سلامت همه بیماران icon_question

واااي چه تحملي چه جوري طاقت مي آوردي گزنه رو؟
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
سلام..من تقریبا هرروز بعد بیدار شدن از خواب(صبح)حس گز گز دارم توی پاهام.اوایل یکی از پاهام بود ولی حالا 2تا پاهام این حسو داره.گاهی وقتا در طول روز دستم این حالتو داره.اینا نشونه ی پیشروی بیماریه؟
سلام.
دكتر كه رفتيد بهش بگيد. نهايتاً با يه ام آر آى همه چيز مشخص ميشه. اين گزگز دلايل مختلفى ميتونه داشته باشه. يكيش اضافه شدن پلاك ه. نگران نباشيد. به دكترتون بگيد. شايد لازم باشه قرصى براتون تجويز كنن تا اين علايم كمتر بشه. باز هم ميگم. نگران نباشيدBlush
 تشکر شده توسط : hadisss , آنا , niloofary , پریا حقیقت پور
سلام من تازه با این سایت آشناشدم
راستش حدود 3 هفته هست که روی ران پای چپم به طور متناوب بی حس میشه و گز گز میکنه یه چیزی مثل سوزش سوزن سوزن شدن
به خاطر عید نرسیدم دکتر متخصص برم اما استرس دارم نکنه علائم ام اس باشه
اگه از دوستان عزیز کسی نظری یا اطلاعاتی بده ممنون میشم
سپاس
سلام
من پسری 33 ساله ام که حدود سه هفته است که با احساس گزگز و سوزن شدن در روی ران چپ خود مواجه شده ام که متناوب است در برخی روزها خوب و در برخی روزها چند ساعتی بوجود می آید
بسیار نگرانم که این مساله علامت ام اس باشد
ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید در این مورد
سپاس
دوست عزيز كسى نميتونه راهنماييتون كنه. اين ها ميتونه علايم ام اس باشه، ميتونه هم نباشه. فقط دكتر متخصص با توجه به ام آر آى و تستهاى تشخيصى نظر نهايى رو اعلام ميكنه.
بعد از تعطيلات حتماً بريد دكتر متخصص مغز و اعصاب تا معاينتون كنن. نگران هم نباشيد. باور كنيد ام اس كشنده نيست.
 تشکر شده توسط : hadisss , آنا , پریا حقیقت پور
(2016/03/27, 12:26 AM)mhkhmhkh نوشته است: سلام من تازه با این سایت آشناشدم
راستش حدود 3 هفته هست که روی ران پای چپم به طور متناوب بی حس میشه و گز گز میکنه یه چیزی مثل سوزش سوزن سوزن شدن
به خاطر عید نرسیدم دکتر متخصص برم اما استرس دارم نکنه علائم ام اس باشه
اگه از دوستان عزیز کسی نظری یا اطلاعاتی بده ممنون میشم
سپاس
سلام
من پسری 33 ساله ام که حدود سه هفته است که با احساس گزگز و سوزن شدن در روی ران چپ خود مواجه شده ام که متناوب است در برخی روزها خوب و در برخی روزها چند ساعتی بوجود می آید
بسیار نگرانم که این مساله علامت ام اس باشد
ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید در این مورد
سپاس

(2016/03/27, 10:56 AM)یه غریبه نوشته است: دوست عزيز كسى نميتونه راهنماييتون كنه. اين ها ميتونه علايم ام اس باشه، ميتونه هم نباشه. فقط دكتر متخصص با توجه به ام آر آى و تستهاى تشخيصى نظر نهايى رو اعلام ميكنه.
بعد از تعطيلات حتماً بريد دكتر متخصص مغز و اعصاب تا معاينتون كنن. نگران هم نباشيد. باور كنيد ام اس كشنده نيست.

ممنونم دوست عزیزاما دارم میمیرم از استرس تو این تعطیلات
نمیدونم اینکه فقط پای چپم و فقط روی ران هستش میتونه علامت خوبی باشه یا بد راجب ام اس
بعضی از دکترای متخصص در ایام عید هم هستند مثلا من امروز با مطب دکترم در اصفهان تماس گرفتم و منشیش گفت هر روز عصر سه ساعتی در مطبشون هستند درحالی که قبلا از قبل عید میرفت مسافرت و تا اواسط فروردین نمیومد
حتی تووی رویاتم...؟!smiling

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12