•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش مو
بابا چرا ناراحت میشی داشتم شوخی میکردم دیگه
من که کچل شدم رفته
اون موهایی که من رو سر تو دیدم تا ۱۰۰ سالم نمیریزه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

نه بابا كي ناراحت شد اخه� Smile
اتفاقا موهاي منم خيلي ميريزه
يعني از بتافرون هست ؟ شماها كه همتون با سينووكس مشكل داريد ؟
البته بازم بر ميگرديم به همون موضوع كه همشون از يه خانواده هستن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام
منم از گفت و گوی� چند نفر از مبتلایان در سایت انجمن ام اس خوندم که سینووکس موجب ریزش میشه ، نه آوونکس که نوع خارجی اونه و داروهای دیگه .
کسانی که این دونوع رو تزریق کردن می تونن بهمون بگن که این موضوع درسته یا نه ؟ لطفا تا کچل نشدیم� بگین .� :'(چرا حرف همه دکترا یکی نیست ؟ :-X
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام ناهید جان

من کاملا از دکترم پرسیدم همه دارو ها میتونن رو بعضی افراد تاثیر ریزش مو رو داشته باشن .

مثلا من که ربیف مصرف میکنم موهام شروع به ریزش کرده بود اما با مصرف قرصی که گفتم (زینک پلاس ) کاملا متوقف شده ریزش مو .

چون این داروها تاحدی هم شیمیایی هست مطمئنا باعث ریزش مو میشن .

از دکترت اسمه این قرص رو بپرس اگه گفت استفاده کن .

قربونه همتون
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
با تشکر از علی عزیز برای معرفی دارو . این هم خبری که به دست آوردم در تایید راهنماییت :

توجه به هرم غذايي در کاهش ريزش مو موثر است
ويتامينه کردن پوست و مو ، ناخن ها بر رويش و ريزش آنها هيچ تاثيري ندارد و استفاده از مغزها ، غذاهاي دريايي و توجه به هرم غذايي در کاهش و روند ريزش مو موثر است.

دکتر مجيد اسداللهي متخصص پوست و مو در گفت‌وگو با ايسنا، گفت : تغذيه يکي از فاکتورهايي است که در رويش و ريزش مو دخيل است، مو و ناخن‌ها براي رويش به مواد معدني احتياج دارند که آن را از طريق سيستم گردش خون مهيا مي کنند.

وي تاکيد کرد: ويتامينه کردن پوست، مو و ناخن‌ها بر رويش و ريزش آنها تاثير خاصي ندارد.

متخصص پوست و مو گفت: يکي از عناصر مهم که در ريزش و رويش مو مداخله دارد عنصر روي است و اگر فرد واقعا دچار کمبود روي باشد دريافت آن در جلوگيري از ريزش مو موثر خواهد بود اما با خوردن خودسرانه مکمل ها فرد به دوز بالاي روي عادت مي کند و در صورت مصرف نکردن دچار کمبود کاذب مي شود.
منبع : سلامت نیوز
سلام دوستان گلم

ميدونين براي ريزش مو يه درمان خوب
كه فايده داره چيه

دو چيز رو بايد با هم استفاده كنين
اين قرص zink plus� براي سلولهاي اعصاب هم مفيد هستند
در ضمن موهاي ريخته شده را كمي بر ميگردونه
و ديگري بايد از تونيك cinere hair tonic استفاده كنين

اين حداقل 3-6 ماه بايد استفاده شه هم زمان
يعني هردو رو با هم با تشكر

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : نسیم
سلام� . کسانی که� زینک پلاس می خورن ، دکتر یا دارو ساز گفته با چقدر آب باید خورده بشه ؟ یعنی با آب کم ضرر داره یا نه ؟
حالا من چه کار کنم که مو هام بریزه� Smile
میگن کچل ها خوش شانسن� Smile (16)
مو میخواین چه کار...
دلت خوش باشه.. ;D
ولی از شوخی گذشته این که یاس میگه خوبه..
ممنون از راهنماییت.. Wink
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : havaars
(2009/09/19, 10:13 PM)behbood-nahid نوشته است: سلام� . کسانی که� زینک پلاس می خورن ، دکتر یا دارو ساز گفته با چقدر آب باید خورده بشه ؟ یعنی با آب کم ضرر داره یا نه ؟

سلام ناهید جان

زینک پلاس باید با یک لیوان آب خورده بشه روی جلدشم همین رو نوشته
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
من دیروز بعد از کلی تحدیدات از طرف ولی فقیه مجبور شدم برم متخصص پوست و مو ...
دکتر الهیاری ... جدیدا تبریز خیلی معروف شده ...
واسه ریزش موی من یه سری دفترچم و خط خطی کرد و داد به خودم گفت بهت قول میدم که راضی بشی ...� که منم گفتم من راضیم شما باید ولی فقیه رو راضی کنی ...
خلاصه ازش پرسیدم که سیناوکس یا امثال اون باعث ریزش مو میشه ؟؟؟
گفت کلا دارو های اینترفرون ربطی به ریزش مو نداره ... گفتم آخه متخصص مغز و اعصاب گفته که تاثیر داره ... گفت عزیزم اون متخصص مغز و اعصاب من متخصص مو ...� Wink
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان