•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق ربيف
خوبه منم قبلا بتافرون میزدم همینطور بودم تازه هر وقت دلم میخواست میزدم و هر وقت یادم میرفت نمیزدم agreement2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , DavidBili , kohedard
(2012/04/18, 09:21 AM)sooorooosh نوشته است: بچها من این دارو رو که میزنم اصلا تب و سر درد استخون دردو اینا ندارم...بی مسکن حتی...این یعنی چی؟ بده یا خوبه؟
اين يعني خيلي خوب
بايد خدارو شكر كني
خيليا از جمله خود من تا صبح حتي ظهر فرداش گاهي به 4-5 تا مسكن هم ميرسه كه بايد بخورم
اما با اين همه خيلي داروي خوبي هستsmiling
 تشکر شده توسط : sooorooosh , maryamjoooon , DavidBili , hadisss , kohedard
بچه ها من الان چند وقته ربيف ميزنم اما بدتر شدم به نظرتون مال آمپولامهههههههconfused2confused2confused2
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : DavidBili , hadisss , kohedard
يعني چه مشكلي پيدا كردي؟
 تشکر شده توسط : kohedard
(2012/04/18, 11:08 PM)ehlam نوشته است: يعني چه مشكلي پيدا كردي؟

روكبدم اثر گذاشته مخصوصا از وقتي مجبور شدم يه ماه ايرانيشو بزنم راه رفتنم هم سخت شده زود خسته ميشــــــــــــــمsadsadsad
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
سلام من کاربر جدیدم امیدوارم همتون خوب باشید ولی میدونم بااین ام اسی که داریم خوبی برامون معنی نداره خب بگذریم من سه ساله ام اس دارم سه ساله دارم دارم دارو عوض میکنم چون بهم نمیسازه الانم یه ماهه ربیف میزنم بازم بهم نساخت شاید برام عوض کنن حالم خیلی بده ناامیدم خیلی دوست دارم کمکم کنید احساس میکنم فقط کسی که ام اس داره حرفامو میفهمه امیدوارم تواین دنیا کسی باشه که درد دلمو بشنوه

دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : ehlam , hadisss , kohedard
سلام اميدوارم بزودي خيلي بهتر بشيدsmiling
ميشه بپرسم الان در چه وضعيتي هستيد و اينكه دكتر معالجتون نظرش چي هست؟
و از ابتدا كه مبتلا شديد با چه علائمي همراه بوده ؟
(2012/04/18, 11:32 PM)mai jooon نوشته است: روكبدم اثر گذاشته مخصوصا از وقتي مجبور شدم يه ماه ايرانيشو بزنم راه رفتنم هم سخت شده زود خسته ميشــــــــــــــمsadsadsad
سلام من هم الان 8 ماهه ربیف می زنم مشکله کبدی بین ما شایعه مخصوصا اوایله تزریقه ربیف یعنی 6-9 ماهه اول برای همین سه ماه یه بار آزمایش می دیم دیگه خود من ماه پیش آنزیم های کبدیم خیلی به هم خورد دارو رو یه ماه قطع کردم بعد آزمایش دادم وقتی اومد پایین با 1/4 شروع کردم بعد 1/2 الان دوباره باید آزمایش بدم اگه تو حدود نرمال بود که هیچ اگه نه دارو رو عوض می کنن! پس نگران نباش! برای ایرانی و خارجی هم تا اونجایی که من پرسیدم می گن فرقی نداره حتی دکترا پس به خودت تلقین بد نکن! اما حتما با دکترت مشورت کن
(2012/04/19, 01:47 PM)sparrow نوشته است: سلام من کاربر جدیدم امیدوارم همتون خوب باشید ولی میدونم بااین ام اسی که داریم خوبی برامون معنی نداره خب بگذریم من سه ساله ام اس دارم سه ساله دارم دارم دارو عوض میکنم چون بهم نمیسازه الانم یه ماهه ربیف میزنم بازم بهم نساخت شاید برام عوض کنن حالم خیلی بده ناامیدم خیلی ارزوم شده مرگ خیلی دوست دارم کمکم کنید احساس میکنم فقط کسی که ام اس داره حرفامو میفهمه امیدوارم تواین دنیا کسی باشه که درد دلمو بشنوه

سلام نه بابا ما با ام اس هم خوبیم! والا من هم یه مدتی این افکارم زیاد شده بود یکی از عوارضه ربیف افسردگیه حتما به دکترتون این افکار رو بگید بعضی اوقات مقدار مصرف ربیف رو کمتر می کنن تا حال روحیتون بهتر شه و باز هم حتما بت مشورت پزشکتون یه روانشناس برید(امیدوارم ناراحت نشید من هم دقیقا همین کار رو انجام دادم و واقعا کمک کرد) همیشه شاد باشید
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
این دارو معجزه میکنه بچه ها.....فقط استرس دارم کبدم یه وقت مشکلی واسش پیش نیاد که قطعش کنن....واقعا حالمو خوب کرده....
خیلی عالیه....3 هفته هست دارم میزنم...وهنوز رو نصف دارو هستم....
بچه ها شما هم فردای تزریقتون احساس میکنید نسبت به روزی که تزریق نیست حالتون بهتره؟والا من فکر میکنم این جوریم...احساس میکنم اگر دارو رو کامل بگیرم بعد از یه مدت واقعا اثر خوبی روم داشته باشه....خیلی دوسش دارم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ehlam , zenith , spring , kohedard
salam omid jan rebif ya har darooye dige bayad shab ghabl az khab estefade beshe dar toole rooz ham mitooni faaliat dashte bashi vali ghabl az estefadeye daroo az ye ghors mesle astaminofen ya borofen estefade kon laughing3
 تشکر شده توسط : maede

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,340 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 64,341 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,988 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,206 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,513 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,827 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,330 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,444 2013/02/02, 09:46 PM
آخرین ارسال: SSA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: