نظرسنجی: نظر شما در مورد ازدواج یه ام اسی چیه؟
(مدت بیماری بالاتر از 7 سال)موافق
20.92%
32 20.92%
(مدت بیماری بالاتر از 7 سال)مخالف
3.27%
5 3.27%
(مدت بیماری پایینتر از 7 سال)موافق
60.13%
92 60.13%
(مدت بیماری پایینتر از 7 سال)مخالف
15.69%
24 15.69%
در کل 153 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موافق و مخالف ازدواج
خیلی هم خوبه مرسی ...
رای گیری گذاشته همه رای بدین ...
حالا شاید یه عروسی افتادیم...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com
smiling
جونـــــــــــــــــــمي عروسي icon_biggrin
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/09/21, 06:25 PM)Milo نوشته است: من در مورد مادیات صحبت نکردم عزیز ، شاید من در حال حاضر از لحاظ روحی آمادگی پذیرش یک آدم دیگه رو تو زندگیم نداشته باشم !!
شاید دو سال دیگه بتونم یکی رو در کنار خودم تحمل کنم شایدم اصلا نتونم Huh من حرف از مادیات نزدم ...
اگر بخواهید مادیت رو در نظر بگیرید که کلا نباید اصلا ازدواج کنید laughing3
سلام
پس میتونی ازدواج کنی الان نه ولی بعدا چرا
با عرض پوزش: دورباره سوالو میگم:
شما با این مریضه و وضعیت جسمانی توانایی ازدواج و اداره یک خانواده رو داری اگردارید یا ندارید رای خودتونو بذارید؟
فرض همه شرایط جوره مشکل این مریضی و احتمالات آیندش
http://www.mscenter.ir/showthread.php?tid=912
این لینک و اینجا نزدم چون نظرم کلا با نظراتتون مخالفه
نظر من :
منطق و این حرفا واسه عاقلاست .... نه برای عشق
ازدواج منطقی ... ازدواجیه که مادر پدرامون از نسل های قبل از خودشون ارث بردن ....
ازدواج باید با عشق باشه .... یعنی وقتی دو نفر عاشق هم میشن ازدواج میکنن
نمیدونم اگه اسم این بحث عوض میشد به:‌ موافق و مخالف عشق اونموقع چی میشد و چی میگفتین؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : سحــــــــر , Matilat , shams_taban2000@yahoo.com , بهرنگ , BanOoOo
(2010/09/21, 07:16 PM)Matilat نوشته است: بزرگوار
ما نظراتمون رو بر اساس منطق شخصيمون بيان كرديم . و هيچ كس هم نگفته كه ام اسي مطلقا نمي تونه ازدواج كنه، فقط ديدگاه ها بيان شد.
با حرف ميلو موافقم ، اگه قرار بشه به بحث ماديش هم فكر كنيم و مد نظر قرار بديمش پيشنهاد ميكنم گزينه هارو اصلاح كني و مي بيني كه همه مخالف ميشن ....
راستش من هدف از اين نظر سنجي رو نفهميدم
سلام
صورت مسئله یه کم روشنتر شده
ببین هدف من تغییر دید بعضی هاست که میگن ام اس آخر زندگیه. یعنی چه وضع مالیت خوب باشه چه علاقمند باشی باید این موضوع رو فراموش کنی و بری خونه منتظر ازرائیل باشی
ممنون
بیماری واسه هیچ کس نمی تونه مشکل ایجاد کنه !
کسی که مشکل داره اگر حتی سرما خوردگی هم بگیره می توه از اون واسه خودش یه بیماریه بزرگ بسازه ، من که تا الانش مشکل نداشتم از الان به بعد هم مشکلی ندارم .
ولی الان شرایط زندگیم یه طوریه که ازدواج کردن رفته تو صف واسه پردازش [تصویر:  loudlaff.gif] فعلا وقتش رو ندارم بهش فکر کنم .
بالاخره آدم باید تو زندگیش یه کم با برنامه بره جلو نه اینکه هر از در اومد تو سریع ... یا هر کسی رو که دیدی سریع ...
واسه ازدواج هیچ وقت دیر نیست و من هم با ازدواج مخالف نیستم . [تصویر:  4chsmu1.gif]
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , بهرنگ
(2010/09/23, 12:29 PM)Milo نوشته است: بیماری واسه هیچ کس نمی تونه مشکل ایجاد کنه !
کسی که مشکل داره اگر حتی سرما خوردگی هم بگیره می توه از اون واسه خودش یه بیماریه بزرگ بسازه ، من که تا الانش مشکل نداشتم از الان به بعد هم مشکلی ندارم .
ولی الان شرایط زندگیم یه طوریه که ازدواج کردن رفته تو صف واسه پردازش [تصویر:  loudlaff.gif] فعلا وقتش رو ندارم بهش فکر کنم .
بالاخره آدم باید تو زندگیش یه کم با برنامه بره جلو نه اینکه هر از در اومد تو سریع ... یا هر کسی رو که دیدی سریع ...
واسه ازدواج هیچ وقت دیر نیست و من هم با ازدواج مخالف نیستم . [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
ممنون ازبیانتون
راستی جالب اینه که مبتلا تشخیص بیماریمون تو یه سال یه ماه بوده
 تشکر شده توسط : بهرنگ
.....
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
از یه جهت نگاه میکنی میبینی اگه ازدواج کنی ممکنه وقتی مریضیت پیشرفت کنه و جدی بشه ممکنه همسرت ترکت کنه وبره و یه شوک روحی بهت بده ولی ازجهت دیگه ممکنه بیماری سیر پیشرفتش کند باشه و فاصله دو حمله حدودا 15سال باشه وطی این فاصله زمانی ممکنه درمان جدید وموثرپیدا بشه،انوقت اگه ازدواج نکرده باشی باید با حسرت به زمانی که از دست دادی فکر کنی.15 سال یه عمره و میشه تو این مدت به همه چیزهایی که از زندگی مشترک میخوای برسی.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
(2010/09/18, 04:49 PM)shams_taban2000@yahoo.com نوشته است: سلام
آیا یه بیمار ام اسی میتونه ازدواج کنه؟
دوستان عزیز سوال مطرح شده بدور از شرایط مالی( وضعیت اقتصادی,عدم شغل مناسب و...) و شرایط خصوصی( عدم علاقه به ازدواج ,عدم همسفر مناسب و...) واسه ازدواج بیان شده . فرض به اینکه شما همه شرایط رو دارید و مشکل این بیماری شما می باشد.فقط جواب منطقی باشه و احساسات رو کنار بذارید
بازم تاکید میکنم تنها مشکل برای ازدواج این بیماری می باشد

منم نظرمو گذاشتم Blush،
سخت نگير تا دنيا بهت سخت نگيره دوست عزيز..هيچ آدمي تو دنيا بدون مشكل نيست..از كجا معلوم آدمي كه سالمه بعد ازدواج مشكلي 100 برابر بدتر از ام اس نگيره..اين بيماري هم جوري نيست كه نتوني باهاش زندگي كني الان كه مشكل حادي نداري همديگروهم دوست دارين بقيشم توكل كن به خدا..يادت باشه هر طوري كه خودت با اين مسئله برخورد كني اطرافيانم همون طوري برخورد ميكن.

اميدوارم هميشه سلامت خوش بخت باشي love51

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,288 2,453,111 2022/12/22, 06:07 PM
آخرین ارسال: غریبه
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,841 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,386 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,863 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان