نظرسنجی: نظر شما در مورد ازدواج یه ام اسی چیه؟
(مدت بیماری بالاتر از 7 سال)موافق
20.92%
32 20.92%
(مدت بیماری بالاتر از 7 سال)مخالف
3.27%
5 3.27%
(مدت بیماری پایینتر از 7 سال)موافق
60.13%
92 60.13%
(مدت بیماری پایینتر از 7 سال)مخالف
15.69%
24 15.69%
در کل 153 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موافق و مخالف ازدواج
من بیمار نیستم ولی میگم باید هر کس ازدواج بکنه.ما بایدکامل بشیم.باید طعم عشق واقعی واحساس کنیم.خواهشا خواهشا از بیماریتون کوه نسازید برای جلوگیری از رسیدن به ارزوهاتون.
 تشکر شده توسط : ارزو , ساغر , marmar , بنده خدا , شهرزاد , nanaz
ولی من به ازدواج فکر میکنم و با ازدواج و یه زندگی جدید دیگه به ام اس فکر نمی کنم
 تشکر شده توسط : شهرزاد
بنظر من یک مبتلا به ام اس اینقدر زیباییهای زندگی رو با تموم وجود لمس میکنه که میتونه زیباترین زندگی رو برای همسر و فرزندانش خلق کنه.
این حرف دل منه بخدا
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
بچه های ام اسی باید ازدواج کنن (خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری) تازه با این پیشرفتیم که علم داره میکنه من هیچ شکی ندارم که درمان قطعیش زوده زود میادagreement2agreement2Smile (52)
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : بنده خدا , melody
نباید ازوداج کنیم -فقط یک درصد احتمال بدیم که بچه مون به ام اس مبتلا شده همین زجری که ما کشیدیم بس نیست که اونم بخواد بکشه -من که حاضر نیستم -خرج دارو بمونه کنار-ترحمی که بهمون میکنن بس نیست-شاید احساس دل تنگی کرد rolleyesو..........................
(2012/04/12, 10:54 AM)7714 نوشته است: نباید ازوداج کنیم -فقط یک درصد احتمال بدیم که بچه مون به ام اس مبتلا شده همین زجری که ما کشیدیم بس نیست که اونم بخواد بکشه -من که حاضر نیستم -خرج دارو بمونه کنار-ترحمی که بهمون میکنن بس نیست-شاید احساس دل تنگی کرد rolleyesو..........................

چه دید بدی
اگر شما ازدواج کردید و فرزند شما همون کسی باشه که درمان قطعی بیماری شما رو کشف کنه بازهم اینطور فکر میکنید؟
امیدوارم هرچه سریعتر درمان قطعی ام اس پیدا بشه و همه ی جوونا بخصوص دوستان خوشبخت بشن.
اکثر والدین ما با تحمل مشکلات و سختیها تشکیل زندگی دادند و گرنه خیلی از ما نبودیم.
پس باید تلاشمون رو برای رسیدن به اهدافمون بیشتر کنیم+توکل به خالقمون
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
(2012/04/12, 10:54 AM)7714 نوشته است: نباید ازوداج کنیم -فقط یک درصد احتمال بدیم که بچه مون به ام اس مبتلا شده همین زجری که ما کشیدیم بس نیست که اونم بخواد بکشه -من که حاضر نیستم -خرج دارو بمونه کنار-ترحمی که بهمون میکنن بس نیست-شاید احساس دل تنگی کرد rolleyesو..........................

چه قدر زود قضاوت میکنی wink2
دکتر هست-مشاور هست-دکترمتخصصه خودت هست برای ازدواجت که..
که این مشکل ها برات پیش نیاد....
کی بهت ترحم کرده؟confused2
همسری که تورو به خاطره خودت بخواد معلومه ترحم نیستlove28 ولی باید خودت تشخیصش بدی که دوست داره یا ترحم...
که اونم به نظره من کاملا به اصطلاح تابلوئهicon_question

[تصویر:  ئو-دئو.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
اه من چقد از این کلمه ی ترحم بدم میاد من وقتی اصرار به ازدواج با علیرضا می کنم همه میگن یا ترحمه یا هیجان بچگیangry3angry3angry3
ولی بخدا این نیست اگه اینا بود که تو این 5،6 سال باید هیجانم میخوابید تازه همون موقعی که من از علیرضا خوشم اومد اصلا پای ام اس در میون نبود.ashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
من با ازدواج موافقم به شرطی که اول خودمون با ام اس کنار بیایم و ازش کوه نسازیم.چرا نباید ازدواج کنیم وقتی محبت رو میفهمیم و بیشتر قدر زندگی رو میدونیم.وقتی عاشق باشیم ترحم معنایی ندارهicon_question
با ازدواج هرانسانی کامل می شود.چه تضمینی که دیگران بیمارنشوند.درصدبیماری درفرزندان نیززیادتفاوتی ندارد.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : gilane , okhtapus , arezooo82

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,289 2,466,370 2024/04/12, 05:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,964 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,632 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,055 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,089 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان