•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تكرر و احتباس ادرار- بی اختیاری
تبریک میگم حدیث جانicon_question
دکترت پیشنهاد کرد این دارو رو مصرف کنی؟

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : hadisss
مرسی
آره از پارسال تا الان چند سری برام تجویز شد و باز قطع
اینبار کارساز بودش
البته دکترم دو قرص به نام های یوریناسین و ایمی پرامین هم بهم داده بود که به صورت مکمل هم مصرف کردم. همه در کنار هم انگاری کارساز بوده Smile (16)
البته من به سیپروفلوکساسین بیشتر مشکوکم چون یه عفونت خشک کنه قویه و اون قرصای دیگه نقش کنترلی دارن
این سری رفتم پیش دکترم حتما بهش خواهم گفت اینو که کارساز شده agreement2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : OMG!
مرسی عزیزم به خاطر توضیحات کاملتlove51

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
(2014/03/03, 07:25 PM)hadisss نوشته است: یه کشف جدید در مورد خودم
بی اختیاریم با سیپروفلوکساسین تقریبا رفع شده. یعنی یکی دو هفته ی اخیر چیزی حس نکردم در مورد بی اختیاری
سیپروفلوکساسین برا عفونتای ادارای معمولا تجویز میشه. پس گویا من یه عفونته نسبتا دائم دارم. نمی دونم. شاید چون هم مغز وهم گردن و هم نخاعم پلاکی هستن.
فعلا مشکلم کنترل شده است
اشاره هم کنم زیر نظر پزشک این دارو مصرف بشود.

من تازه دیروز دوزش تموم شد.البته من برا عفونت ادراری نخورده بودم.دکتر برا عفونت انگشتم داده بود.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
سلام دوستان .. من چند وقته که یک فشار آزار دهنده در مثانه حس می کنم انگار که عضله مثانه منقبض شده باشه .. بیشتر هم شبا اتفاق می افته .. و باعث میشه که احساس نیاز به دفع کنم .. ولی وقتی میرم خیلی کم تخلیه میشه و اونم بعد از چند ثانیه با تاخیر .. به نظرتون امکان داره از ام اس باشه ؟
 تشکر شده توسط : kohedard
کسی میدونه اگه ازمایشاتی که دکترای ارلوژی برای تکرر ادرار که همون سونوگرافی کلیه و مثانه و نوار مثانه هستو بگیرن و همشون سالم باشن فقط تخلیه از 4/4قسمت3/4قسمت باشه از ام اس هست این مشگل یا جای دیگه ممنون میشم راهنمایم کنید حتی اگر شد به صورت پیام خصوصی
من هم مشکل حبس ادرار دارم ولی وقتی بهش فکر کنم یا استرس داشته باشم این مشکل پیش میاد. قبلاً که نخاعم پلاک داشت دکترم می گفت به خاطر اونه ولی در ام آر آی آخرم پلاکهای نخاعم از بین رفته بود. بعد از اون دکترم به من گفت این مشکلت به علت استرسه و برام آرام بخش تجویز کرد. در ضمن گفت مشکلات مربوط به دفع در موارد پیشرفته بیماری ایجاد میشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : kohedard , موفقیت , محسن گرامي , Rahayi , ارزو
منم اين مشكل رو دارم
گر ببري به سروري بر سر زلف جان من
زنده شوم به يك نفس از دم جان فضاي تو
 تشکر شده توسط : niloofary
سلام.

منم این مشکل رو دارم؛قبلا که از نظر روحی خیلی داغون بودم خیلی شدید بود .ولی الان خیلی بهترم.البته قرص های خارجی هم خیلی عالیه ولی خوب گرونه؛بی انصافها با دفتر چه هم حساب نمیکنند.
صد بار خدا مرثیـه خوان کرد مرا ، در بوتـه ی صبر امتحان کرد مرا

هرگز نشکست پشتم از هیچ شکست ، جز مرگ پدر که نیمه جان کرد مرا
 تشکر شده توسط : Rahayi , مریم 1361 , niloofary , ارزو
مشکل تکر ادرار مربوط به پلاکای مغز میشه یا نخاع؟این پلاکا تو ام ار ایی که از سر گرفته میشه معلومه؟
کسی نیست جواب سوال منو بدونه عایا؟icon_cry
 تشکر شده توسط : niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star اشکال در اجابت مزاج - یبوست و بی اختیاری SSA 38 23,231 2015/07/12, 09:43 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست