•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
بچه ها من توی این یک سال و خرده ای که سینوکس می زنم ، حمله جدی نداشتم که مثلا چشمم تار بشه یا نتونم حرکت کنم . اما خیلی وقتا پشت کره چشمم درد می گیره یا مثلا یه روز یه دفعه تو عضله های پام دچار اسپاسم می شم و خودش خوب میشه . گزگز سه انگشت دست چپم هم گاهی زیاد میشه و گاهی کمه . من واقعا نمی دونم اینا حمله است یا نه ؟ نمی دونم به چی باید بگیم حمله . با چه حالت هایی حتما باید به دکتر مراجعه کنیم ؟ خلاصه که خیلی گیجم در این ارتباط . اگه این موضوع رو بفهمم دقیق تر می تونم بگم حمله داشتم یا نه؟
[b]بچه ها من توی این یک سال و خرده ای که سینوکس می زنم ، حمله جدی نداشتم که مثلا چشمم تار بشه یا نتونم حرکت کنم . اما خیلی وقتا پشت کره چشمم درد می گیره یا مثلا یه روز یه دفعه تو عضله های پام دچار اسپاسم می شم و خودش خوب میشه . گزگز سه انگشت دست چپم هم گاهی زیاد میشه و گاهی کمه . من واقعا نمی دونم اینا حمله است یا نه ؟ نمی دونم به چی باید بگیم حمله . با چه حالت هایی حتما باید به دکتر مراجعه کنیم ؟ خلاصه که خیلی گیجم در این ارتباط . اگه این موضوع رو بفهمم دقیق تر می تونم بگم حمله داشتم یا نه؟
 تشکر شده توسط : دلان
منم مشکل ندا رو دارم اصلا نمی دونم حمله چیه،کاش یه نفر دوباره کامل نشونه های حمله را می گفت.البته من دارو مصرف نمی کنم.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ندا2008
(2011/06/02, 09:44 AM)somaye_602000 نوشته است: منم مشکل ندا رو دارم اصلا نمی دونم حمله چیه،کاش یه نفر دوباره کامل نشونه های حمله را می گفت.البته من دارو مصرف نمی کنم.

حمله یعنی اینکه اون قسمتی از بدن تون که درگیر هست دوباره بعد از بهبودی درگیر بشه !
مثلا من چشمم تار شد با مصرف کورتون خوب شد دوباره تار شد به این تار شدن ها می گن حمله .
یا مثلا یکی دیگه حالت برق گرفتگی داره با مصرف دارو یا کورتون یا به قولی مصرف رژیم خوب میشه باز بعد چند وقت همون حالت بهش دست میده !
یا مثلا یکی به قولی یکی از پاهاش بی حس ( سر ) بوده بعد از مدتی خوب میشه باز مثلا این دفعه دستش بی حسی یا همون سر میشه !
و...
اینا را بهش می گن حمله Smile

هان یک چیز دیگه اینکه من چند وقت پیش چشم چپم دوباره درد شدیدی پیدا کرده بود بنابه مسائلی عصبی و استرسی شده بودم ولی پیش یک بنده خدای دکتری داشتم صحبت می کردم گفت چشمت با حرکات به اطراف درد می گیره ؟ گفتم آره ، گفت تار شده ؟ گفتم نه ! گفت پس این حمله نیست . حمله یعنی اینکه همه ی علائم با هم باشه. Wink
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , دلان
فکر نمیکنین این داروها بی اثرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شماها با من که دارو مصرف نمیکنم فرقی نداریدHuh
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
(2011/06/02, 10:10 AM)somaye_602000 نوشته است: فکر نمیکنین این داروها بی اثرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شماها با من که دارو مصرف نمیکنم فرقی نداریدHuh

نه عزیز من ، من وقتی دارو مصرف نمی کردم حمله اول که هیچی اون حساب نمیشه ولی بعدش حدود 4 تا حمله جور به جور داشتم دوست جان .
بازم دارو نمی خواستم مصرف کنم که حالم داشت خراب میشد رفتم پلاسمافرز که بعدش باز دارو را شروع کردم الان حالم توپه دوست جان icon_biggrin
دارو اگر بی اثر بود این همه آدم توی دنیا چرا خوب شدن ؟ Huh
( کلن سعی کنید به کسی روش درمان تون رو توصیه نکنید خوب نیست love51 )
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2011/06/02, 10:10 AM)somaye_602000 نوشته است: فکر نمیکنین این داروها بی اثرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شماها با من که دارو مصرف نمیکنم فرقی نداریدHuh

سمیه جان داروها اصلا هم بی اثر نیستن.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : somaye_602000
ببین یعنی من که سه تا انگشت دست چپم همیشه حالت گزگز داره ، سر نیست اما خیلی هم حالت عادی نداره . یا مثلا گاهی کف پای راستم حالتی مثل چه جوری بگم وول وول داره wink2 آیا اینا رو باید حمله حساب کنم . یا اون لحظه ای که پشت چشم راستم مثلا دو ، سه ساعت یا فوقش یه روز درد داره آیااین حمله است . من بعد از اولین بار که چشمم تار شد و کورتون درمانی کردم به فاصله یک سال بعدش آمپول رو شروع کردم و از اون موقع هیچوقت تاری دید نداشتم . و فکر می کردم پس حالم خوبه و بقیه اون عوارض طبیعیه که هست اما حالا به نظر می یاد که نیست
معمولا زمانی اسم حمله گذاشته میشه که چند تا از اندام ها درگیر بشن در غیر این صورت که التهاب گفته میشه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : TootFarangi , ندا2008 , paeazan
(2011/06/02, 11:06 AM)ندا2008 نوشته است: ببین یعنی من که سه تا انگشت دست چپم همیشه حالت گزگز داره ، سر نیست اما خیلی هم حالت عادی نداره . یا مثلا گاهی کف پای راستم حالتی مثل چه جوری بگم وول وول داره wink2 آیا اینا رو باید حمله حساب کنم . یا اون لحظه ای که پشت چشم راستم مثلا دو ، سه ساعت یا فوقش یه روز درد داره آیااین حمله است . من بعد از اولین بار که چشمم تار شد و کورتون درمانی کردم به فاصله یک سال بعدش آمپول رو شروع کردم و از اون موقع هیچوقت تاری دید نداشتم . و فکر می کردم پس حالم خوبه و بقیه اون عوارض طبیعیه که هست اما حالا به نظر می یاد که نیست

ببینید دوست جان حمله = درگیر شدن چند اندام و داشتن چند علامت هم زمان با هم

اینهایی که شما می فرمایید اسمش حمله نیست دوست جون خوبه love28
حمله زمانی ، حمله حساب میشه که دکتر به شما بگه پاشو برو پالس مجدد !
ضمن اینکه به قول دوست جان فربود چند تا اندام هم زمان درگیر بشن.
البته واسه من فقط چشمم بود و مساله درد و تاری و هم زمان با هم بود. گفتم که چند وقت پیش چشمم درد داشت فقط که گفتن اگر تار هم میشد ، حمله حساب میشد ولی تار نشد پس حمله نبود.
شما فرض کن خدایی نکرده خدایی نکرده یک روز صبح بیدار بشی دیگه نتونی پات رو تکون بدی اون میشه حمله ! یا مثلا یک طرف صورتت کج بشه و بی حس اون میشه حمله یا مثلا دست راست و پای راستت را نتوتی تکون بدی و به قول دوست جان ها سر بشه یا بی حس ! اون میشه حمله و ...
اینا همه علائمی هستن که باید تحت نظر پزشک درمان بشن و الا که من گاهی وقتا پاهام مور مور میشه که حمله نیست یا مثلا یک سری تو ام آر آی کل طرف راست بدنم فلج شد دقیقا از پوست سرم تا نوک انگشت پام ولی وقتی اومدم بیرون از تو اون تونل خوب شد به خاطر زیاد موندن تو یک حالت خاص هم این اتفاق ها میوفته .
اگر شب خواب هستین صبح بیدار میشید می بینید دست تون خواب رفته حمله نیست بلکه به دلیل بد خوابیدن هست و ...
شما فرض کن اصلا ام اس نداشتی به نظرت این همه روی این علائم زوم می کردی ؟ Huh
بیخیال باشید همیشه دوست جان icon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , ندا2008 , ارزو , دلان
(2011/06/02, 12:27 PM)Milo نوشته است: شما فرض کن خدایی نکرده خدایی نکرده یک روز صبح بیدار بشی دیگه نتونی پات رو تکون بدی اون میشه حمله ! یا مثلا یک طرف صورتت کج بشه و .....

بیخیال باشید همیشه دوست جان icon_question

میلو جان من فقط لبم یکم کج شد و بیحسی نداشت اصلا

واسه من حمله بود
چجوریاست؟البته پالس تراپی نرفتم باقرص خوب شد یه مدت بعد.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...