•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
من کلا فقط همون حمله تشخیص رو داشتم agreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : طاهره. , niloofary
(2015/09/10, 07:33 PM)سمیرا67 نوشته است: من کلا فقط همون حمله تشخیص رو داشتم agreement2agreement2

من با وجود امپول همش تو حمله ام smilingsmiling
 تشکر شده توسط : niloofary
من فقط همون یه حمله اول که تشخیص ام اس دادن داشتم . بعد از شش ماه بعد از حمله دارو شروع کردم و هیچ مشکلی تا حالا نداشتم حتی اوایل شهریور که ام آر دادم تمام پلاکها ناپدید شدن نمیدونم چی شدهicon_cryicon_cry بیست و دوم نوبت دکتر دارم ازش بپرسم ببینم چه خبره
به زخمهایت افتخار کن
در حین مصرف دارو دو بار!
یکی وقتی کوپاکسون تزریق میکردم.
دیگری وقتی گیلنیا میخوردم.

هیچ کدومشون گویا بهم نساختن. Smile (16)
من 12ماه سینوکس و فقط یک حمله داشتم
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
سال 82 چشم راست - تاري شديد
سال 83 پاي راست - گزگز و حركت كمي سخت(خيلي كم)
سال 94 چشم راست - تاري(بسيار كم)
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : coffeedot
قبل مصرف 2تا عود داشتم اولیش شهریور 89 در حد گزگز بعد کنکور بود،
دومیش خرداد 90 قبل ی امتحان حفظی مزخرف (که چشم چپم تارشد اول) بعدم کرختی و اسپاسم.

"از تیر 90 که میزنم 1 بار اردیبهشت 92 اونم سر ارائه ام بود ک استرس داشتم به صورت همون کرختی و گزگز "
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
ازوقتی سینووکس میزنم سه بارحمله داشتم:
شهریور۹۴تاری دیدچشم چپ
آبان۹۴لمس شدن سمت چپ صورت
اردیبهشت۹۳لمس شدن سمت راست صورت
If the kite doesn't face adverse wind it won't rise
به نام خدا.سلام.icon_biggrin
بیماری من باندیدن چشم راستم که به طوراتفاقی متوجه ان شدم شروع شد.ودیگر باهم مشکلی نداشتیم.تا خواندن برای کنکور .وحتی باشروع تزریق امپول اوونکس مشکلی نداشتم تا یک اشتباه بد که مرتکب ان شدیم وان استفاده از نیش زنبور بود که بعدازان بیماری روی بد خود را به من نشان داد.ودیگر هیچ دارویی به من نساخت ودراین موقعیت پدر ومادرم به دنبال درمانهای دیگر در کناراستفاده از امپول بودند درمانهایی مثل سیر درمانی.خرچنگ درمانی .سنگ در مانی.درمان با ارتباط کیهانی.رفتن پیش افرادی که مدعی دارا بودن تواناییهای خاص بودند .ومدتی هم هر تحویل سال ما می رفتیم مشهد.مکه وکربلاهم رفتیم ولی نشد که نشد .فقطبایدبگم نوع ام.اس من ازنوع بد نبود.وباهم کجدارمریض طی طریق می کردیم تااینکه به پیشنهاد اقای دکترلطفی نوع دارویم بعدازتمام مشکلاتی که برایم پیش امد عوض شد.خدارا شکر ریبیف به من ساخت وبعدازتزریق ان دیگر مشکلی نداشتم.تااینکه مدت تزریق ریبیف برای من خیلی بیشتر ازحد دستورداده شده ان وطول مصرف ان برای کنترل بیمارد من شد ودیگرریبیف برای من تاتیری نداشت وحتی بدنم انراپس می زد.حدودا پس از 8-9سال که باهم خوب بودیم.رفت وتنهایم گذاشت.
بعدازان دکتر امپول کوپامر راشروع کرد که باز داری خوبی نبود وبا ان مشکل داشتم خاصه اگر نوع ایرانی ان بود.
بعدازمدتی که ازان استفاده کردم وباانجام ازمایشاتی وبامثبت بودن جواب انها خدا راشکر قرصهای فینگلیمد راکه دیگراضطراب تزریق ان وعوارض بعدازانرا ندارد مصرف می کنم وجدیدا هم ازروش درمانی پروفسرتری والس که خودبیمار ام.اس بو ده وبعدازاستفاده ازان خوب شدهاست استفاده می کنم وخداراشکر بعدازاستفاده ازان خیلی خیلی بهترم درزمانهای هم مثل افرادی هستم که سالمند.واصلایادم می رود که بیمارم واین رفیق ناباب را دارم
icon_questionicon_biggrinicon_question[/i][/size]
"اندکی صبر ببایدفرج نزدیک است" یاعلی
 تشکر شده توسط : N@RGES , سارا19
(2015/09/10, 08:03 PM)qobb نوشته است:
(2015/09/10, 07:33 PM)سمیرا67 نوشته است: من کلا فقط همون حمله تشخیص رو داشتم agreement2agreement2

من با وجود امپول همش تو حمله ام smilingsmiling

داروتون چيه؟!!
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16