•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروي خوراكي ام اس
دکتر من امروز گفت تا 4 سال دیگه داروی خوراکی میاد ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
البته يه داروي خوراكي به اسم فینگولیمود هست ولي فك كنم گرون باشهlaughing3confusedConfused
فان مع العسر يسرا
(2010/09/06, 02:17 PM)Milo نوشته است: دکتر من امروز گفت تا 4 سال دیگه داروی خوراکی میاد ...

ایول عجب خبر خوشحال کننده ای icon_biggrinicon_biggrin
..........
عین متروی تبریز که قول دادن به زودی ظرف ۲۰ سال آینده افتتاح بشه angry3angry3
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : TootFarangi
(2010/09/06, 02:38 PM)Sina نوشته است: ایول عجب خبر خوشحال کننده ای icon_biggrinicon_biggrin
..........
عین متروی تبریز که قول دادن به زودی ظرف ۲۰ سال آینده افتتاح بشه angry3angry3

عین متروی مشهد که قرار بود تا آخره سال 81 کامل بشه حالا داریم میرسیم به سال 90 هنوز یکی میگه واگن هاش برای تونل ها بزرگه یکی میگه تونل ها واسه واگن ها تنگه laughing3 یکی میگه اصلا واگن نداریم confused2 یکی میگه اصلا تونل ها مون نصفه است ! واگن وارد نکردیم !
بقیه هم میگن مترو چی بید باز ؟ Angel
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
اما راه آهن شیراز طبق وعده ساخته شد. سال 87، 22 بهمن امام جمعه شیراز افتتاحش کرد سال 88 یارو برای ریاست جمهوری ازش سو استفاده کرد اما نمی دونم یه هیولای بی شاخ و دم یهو از کجا پیداش شد همه ریل و ایستگاه ها رو یجا بلعید و دیگه هیچ خبری از قطار و ریل و ایستگاه قطار شیراز تهران نیست!!!!!
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninn
از بحث دارو خارج شدید!
این داروی خوراکی که اومده فقط راه رفتن رو بهتر می کنه و فعلاً فقط تو آمریکا هست.
ولی اینجا هم میاد. Wink
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
(2010/09/06, 10:16 PM)Farnoosh نوشته است: از بحث دارو خارج شدید!
این داروی خوراکی که اومده فقط راه رفتن رو بهتر می کنه و فعلاً فقط تو آمریکا هست.
ولی اینجا هم میاد. Wink
كدوم دارو؟ همون فينگيلي؟
sad2
فان مع العسر يسرا
(2010/09/06, 08:05 PM)mehdi3445 نوشته است: اما راه آهن شیراز طبق وعده ساخته شد. سال 87، 22 بهمن امام جمعه شیراز افتتاحش کرد سال 88 یارو برای ریاست جمهوری ازش سو استفاده کرد اما نمی دونم یه هیولای بی شاخ و دم یهو از کجا پیداش شد همه ریل و ایستگاه ها رو یجا بلعید و دیگه هیچ خبری از قطار و ریل و ایستگاه قطار شیراز تهران نیست!!!!!

ای راه آهن که گفتی گویا تا سمیرم رسیده.بقیه اش هم چون گویا از فاصله نزدیک نقش رستم می گذره(من آخرین بار سال 85 رفته بودم اونجا.اون مو قع خیلی خوب بودم)فعلا ساخته نمیشه.حال معلوم نیست که چرا یک مسیر تازه تعیین نمی شه؟
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2010/09/06, 11:40 PM)ostad2000 نوشته است: كدوم دارو؟ همون فينگيلي؟
sad2

نمیدونم فینگیلی هست یا نه. هنوز ندیدمش ولی منظور من Ampyra بود.
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
 تشکر شده توسط : ostad2000
سلام بچه ها کسی در مورد داروی خوراکی که تو آمریکا استفاده میشه اطلاعاتی داره.من فقط میدونم که شخصی داره ازش استفاده میکنه اما هزینش خیلی بالاست(20دلار)confused2که متاسفانه آمریکا واسه ایران تحریمش کردهangry.و هنوز جوابی نکرفته.امیدوارم جواب بدهrolleyes

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان