امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مور مور پا
(2014/09/09, 04:40 PM)yaka نوشته است: سلام من یه مشکلی پیدا کردم چند وقته که صبحا که از خواب بیدار میشم به محض اینکه میایستم به زمین میخورم و بعد از چند دقیقه دوباره میتونم راه برم کمی هم احساس ضعف توی زانو هام دارم و وقتی که مینشینم احساس میکنم پام به حدی سنگین شده و بلند کردنش برام سخته... چیکار باید بکنم؟ هر وقت به مادرم میگم میگه به خاطر کم خونیم و اجازه نمیده برم دکتر...

سلام دوست عزیزicon_question
به نظر من هرچه سریعتر به یه دکتر داخلی مغز و اعصاب مراجعه کنید confused2
بیماریهای مغز و اعصاب علائم بسیار مشابهی دارن ، امیدوارم که برای شما چیزی نباشه ولی اینو باید دکتر متخصص تشخیص بدهconfused2
وهر چه این امر به درازا بکشه به ضرر خودتونهconfused2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : yaka , nojan.mrs01 , یاسی
منم یه ماهه این مشکل رو پیدا کردم ینی قبلا بود ولی خیلی کمتر بود الان یه ماهه زیاد شده. اConfused عصاب خورد کنه تازه دردم داره ولی من میگم آدم سرپا باشه اینا به جهنمConfused
 تشکر شده توسط : یاسی
دوستان ميشه راهنماييم كنيد
من براي مور مور و حالتي كه شبيه خواب رفتگي پام گاباپنتين ١٠٠ ميخورم ولي زياد تاثيري نداره
ميشه بگيد چه داروي قوي تري براي گرگز و مورمور پا داريم ؟
این تاپیک ها شاید کمکتون کنه :
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=55...B%8C%D9%86

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=12...B%8C%D9%86

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=12...B%8C%D9%86
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2017/01/20, 04:11 PM)farhad omidvar نوشته است: دوستان ميشه راهنماييم كنيد
من براي مور مور و حالتي كه شبيه خواب رفتگي پام گاباپنتين ١٠٠ ميخورم ولي زياد تاثيري نداره
ميشه بگيد چه داروي قوي تري براي گرگز و مورمور پا داريم ؟
فک نمی کنم بدون نسخه این داروها رو بتونید تهیه کنیدangel
به پزشکتون اگه بگید قویتر براتون می نویسه
روی منم گاباپنتین اصلا تاثیر نداشت ولی یه قرص دیگه برام عااالی بود
باید پزشک تجویز کنه....
 تشکر شده توسط : یه غریبه
بچه هااااا
دو سه روزه پام از زانو به بالا انگار برق داره یا یخ کرده میسوزه قبلا فقط وقتی استرس داشتم یا عصبی بودمیا خسته بودم اینجوری میشدم بعدا خوب میشد اما الان چن روزه اینجوریه
انگار سنگ آویزونه ازپام وختی میخوابم بیدارمیشم حس میکنم بهترم ولی شروع میکنم راه رفتن باز اینجوری میشه کسی تا حالا اینجوری شده
فک کنم باید بگم به دکترم اگه ادامه دارشه
راستی من اولین حمله م سمت چپم بی حس بود مخصوصا پای چپم اما بهتر شده بودم اما الان این سنگینی و یخ کردنه نمیدونم ازچیه بتظرتون حمله س؟؟؟ خودم نمیتونم بفهمم باید حتما برم دکتر
من تاحالا اینطوری شدم
حتما حتما باید به دکترت بگی، اون با توجه به معاینت مشخص میکنه حمله هست یا نهBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
رفتم دکتر یه آمپول داد
الان دیگه گز گز و اینا ندارم
ولی،دقیقا قسمت بالای زانوم انگار یه چیزی آویزونه
دکترم گفت شبیه حمله نیس علایم حسی خواهد بود همیشه
ولی از دیروز که آمپول زدیم بهتر نشدم هیچ بد ترم شدم
مشکلی تو راه رفتم ندارم اما پام یجوریه
اگه فقط حسیه
درست می شه اصلا کلا بهش فکر نکن از وقتی امپولو زدی که دیگه حتما بیشتر هم بهش فک می کنی انگار انتظار داشتی خوب شه یا سریع بهتر شه
به نظر من ولش کن دکترتم که رفتی
بی خیال ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان