امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مور مور پا
(2010/09/13, 11:10 AM)nazaninn نوشته است: مرجان جون چرا اين حس و به خودت القا مي كني
اينا واسه اينه كه اين مدت زياد به اين مسئله فكر كردي و خودت و همسرت رو با بقيه داري مقايسه مي كنيد
همسرت كه خدا رو شكر نرمال بوده يعني در حال حاضر ام اس نداره ايشالله كه از اين به بعد هم نرمال باشه
و اما خودت اينجوريا هم نيست كه فكر كني هر مور موري و هر بي حسي و هر گز گزي و هر تاري و هر كدوم ديگه از اينوع علائم مربوط به ام اس باشه چه خفيفش چه شديدش
اين حالتها حتما مال استرسيه كه اين مدت داشتي و يه جور هماهنگيه جو با خودته عزيز دلم يه چيزي دوستانه ميگم بهت اگه احساس مي كني كه اينجا روت تاثير ميزاره و ميخواي واسه خودت فكر و خيال درست كني ببوس بزار كنار
البته من كسي نيستم كه كه نصيحتت كنم ولي جدي بگير يه توصيست چون احساس ميكنم خيلي سريع محيط روت تاثير ميزاره
خدا رو شكر نرمالي همخودت هم همسرت پس بچسب به زندگيت و نگران هيچي هم نباش
wink2
مرسی نازنین جونم باور کن خودمم حتی همین الان که سنگینی پای چپمو دارم احساس میکنم همش به خودم میگم اینا فقط واسه تلقین کردن و فکر خیاله و هیچ دلیل دیگه ای نداره. ولی خب کنجکاویه دیگه کاریش نمیشه کردHuh
ولی حالا اومدیمو 1% منم ام اس داشتم. خیلی بده دارین به این زودی بیرونم میکنیناTongue ( فقط شوخی)
مرجان جان

منم با نازنین هم عقیده ام

شما تو این مدت خیلی به این بیماری و علائم فکر کردی به خاطر اینه که حتی تمام اعضای بدنت نسبت به این موضوع واکنش نشون میدن

ام اس فقط یه علامت نمی تونه باشه

خیلی مسائل و علائم تو ام اس درگیرن که تو هر فردی این علائم و شدتشون متفاوته

الان من 2 روزه سرگیجه دارم که دیروز دکتر گفت احتمالا پلاک ها داره فعال میشه یا می تونه شروع یه حمله باشه

ولی مهمتر از همه گفت که بیشتر می تونه به خاطر استرس و ناراحتی باشه

مرجان جان حتی کسایی که ام اس دارن بعضی از علائمشون و مشکلاتشون به خاطر بیماری نیست

بلکه به خاطر استرس و اضطرابیه که برای هر کسی به وجود میاد و در مقابلش این مشکلات هم به وجود میاد

پیگیری کن ولی زیاد روش ریز و حساس نشو.

به هرچی فکرکنی سرت میاد.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : marjan.esmaili
كاملا با حرف هاي نازنين موافقم و اينم مطمئنم كه حالتي كه الان داري احتمال 90% تلقينه .
عزيز به اين مسائل فكر نكن خدا رو شكر نه همسرت ام اس داره و نه خودت .
برو به زندگيت برس به جاي فكر كردن راجع به بي حسي پا wink2
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : marjan.esmaili , TootFarangi
مرجان جون من بهت قول ميدم كه 2 صدم درصد هم ام اس نداري
بيرون چيه من كوچكتر از اين حرفام كه اينكار و كنم ولي واقعا نزار اينجا باهات بازي كنه
بعضيا واقعا اينجورين تو محيط كه قرار ميگيرند همرنگ جماعت ميشن
اين ممكنه اول دوم سوم به خودت ضربه بزنه و در آخر هم يه كوچولو به ما چند و چونش رو توضيح نميدم ولي خوب ديگهicon_question
وگرنه خيليا هستند اينجا فعال هم هستند ولي ام اس ندارند
اتفاقي هم نمي افته wink2
ديگه هم اين همه حساسيت به خرج نده عزيزم برو خوش باشlove51
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
کسی میدونه گز گز و مور مور انگشتای دست و پا چقدر طول میکشه؟
من الان تقریبا یه هفته اس که انگشتای دستم مور مور میکنه . یه جورایی شبیه حس وقتیه که یه قسمتی از بدنت خواب رفته ، حالا داره از اون خواب رفتگی میاد بیرون . ولی تو همین حالت مونده . حس دارم کامل ، اما گز گز داره دیوونم میکنه . دقت که کردم دیدم یه جورایی ساعد و بازوم هم درگیره .کسی میدونه چقدر طول میکشه؟ این یه حمله است؟
برای رسیدن به چیزی که تا بحال به آن نرسیده ای ، باید کسی باشی که تا بحال نبوده ای.
man angoshtii dastam 4 rooz bood mor mor mikard inghad bimahalesh kardam khob shod raf peie karesh
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : soofya
(2010/10/06, 07:27 PM)soofya نوشته است: کسی میدونه گز گز و مور مور انگشتای دست و پا چقدر طول میکشه؟
من الان تقریبا یه هفته اس که انگشتای دستم مور مور میکنه . یه جورایی شبیه حس وقتیه که یه قسمتی از بدنت خواب رفته ، حالا داره از اون خواب رفتگی میاد بیرون . ولی تو همین حالت مونده . حس دارم کامل ، اما گز گز داره دیوونم میکنه . دقت که کردم دیدم یه جورایی ساعد و بازوم هم درگیره .کسی میدونه چقدر طول میکشه؟ این یه حمله است؟

ميتوني از قرص گاباپنتين استفاده كني خيلي موثره البته با نظر پزشك حتما

يه سر هم به تاپيك قرص گاباپنتين بزنagreement2
http://www.mscenter.ir/showthread.php?tid=712

در ضمن بعيده حمله باشه
 تشکر شده توسط : soofya
(2010/10/06, 08:37 PM)yaro نوشته است: ميتوني از قرص گاباپنتين استفاده كني خيلي موثره البته با نظر پزشك حتما

يه سر هم به تاپيك قرص گاباپنتين بزنagreement2
http://www.mscenter.ir/showthread.php?tid=712

در ضمن بعيده حمله باشه

اگه قرص نخورم ، رفع نمیشه؟
در ضمن وقتی گردنم رو ناگهانی میارم پایین ، مچ پام تیر میکشه؟
من نمیدونم اینا نشونه های چی هستن . کسی میتونه بگه؟
در ضمن به جز دارو کار دیگه ای هست که بشه انجام داد؟
برای رسیدن به چیزی که تا بحال به آن نرسیده ای ، باید کسی باشی که تا بحال نبوده ای.
(2010/10/06, 08:53 PM)soofya نوشته است: اگه قرص نخورم ، رفع نمیشه؟
در ضمن وقتی گردنم رو ناگهانی میارم پایین ، مچ پام تیر میکشه؟
من نمیدونم اینا نشونه های چی هستن . کسی میتونه بگه؟
در ضمن به جز دارو کار دیگه ای هست که بشه انجام داد؟

علايمي مثل گز گز دست و پا و يا داغ شدن اونها و يا يخ شدن مثل يخچال و يا سري يه تعدادي از انگشتها يه سري علايم گذرا هستن اگر ميخواي دارو مصرف نكني بايد صبر كني تا رفع بشن
(2010/10/06, 09:20 PM)yaro نوشته است: علايمي مثل گز گز دست و پا و يا داغ شدن اونها و يا يخ شدن مثل يخچال و يا سري يه تعدادي از انگشتها يه سري علايم گذرا هستن اگر ميخواي دارو مصرف نكني بايد صبر كني تا رفع بشن

میدونی چقدر طول میکشه تا خود به خود رفع بشن؟angry3rolleyes

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان