•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض آونکس
سلام مهسا جان.
گاهي اوقات دردها به علت بد تزريق كردن آمپول مي باشد (مثلا لرزش دست در حين تزريق و ....... ) كه باعث آسيب رساندن به عروق و اعصاب سطحي شده ودر نهايت منجر به درد و كبودي مي شود. فكر كنم بهتر است به اين مساله خوب توجه كرده و مجددا آموزش ببيني.
آن سوي ناكامي ها هميشه خدايي است كه داشتنش جبران همه نداشتن هاست .[/b][/size]
 تشکر شده توسط : mahsa , ehsan 10054 , پریا حقیقت پور
من هیچوقت خودم تزریق نکردم و یادم نمیاد مشکلی بابت درد محل تزریق داشتم.
قبل از تزریق باید یک نفس عمیق بکشی و بعدش یه حال ریلکس و لختی به عضلات بدی. وقتی عضله منقبض میشه تزریق با درد همراه میشه.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : mahsa , پریا حقیقت پور
من اونكس مزنم و يه روز جلوتر بدن درد ميگيرم و دردم ته 3روز ادامه داره مسكنم تاثيري نداره راهي هست براي درد كمتر و درد كشيدن تو پيشرفت مريضي تاثير داره
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من هفته ای یک بار آوونکس میزنم خیلی اذیتم میکنه بدن درد شدیدی میگیرم مثل یک آنفولانزای شدید با مسکنم خوب نمیشم با قرص خوابم خوابم نمیبره 2 روز بدن درد دارم این بعد از چند وقت عادی مشه من 2 ماه هست که تزریق میکنم ولی دردش نه تنها عادی نشده بلکه هر دفعه شدید تر هم میشه
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
سارا جان منم سه ماهه که سینوکس تزریق میکنم این علایم را دارد چون پادتن انسانی است شبیه واکسن من قبل از تزریق استامینوفن می خورم شب آمپول میزنم وصبح هم دوباره یک استامینوفن دیگه وتوخونه نمی مونم بهش فکر نمیکنم وکارهای مورد علاقه ام روانجام میدم قابل تحمل میشه تو هم امتحان کن ان شاالله جواب بده
واله من الان حدود سه سالی هست دارم اوونکس خودم به خودم تزریق میکنم یادم هست اولین روزیکه زدم صبح بود و تاثیری در من نداشت بعد به دکتر که گفتم گفت باید عصرها باشد تا تاثیر داشته باشد
من بعد از تزریق یه لیوان پر آی پرتقال طبیعی میخورم حتی الان توی این فصل که دیگه نیست طبیعی و انباری شده یا خارجی هست میگیرم با هزینه بیشتر ولی میگیرم و ابش رو میخورم خوبه چون ویتامین ث داره امتحان کنید
و البته میتونید قبل و بعدش یه استامینوفت 325 ساده بخورید icon_question
مرس مهرنوش جان من هم این کارو انجام می دم اما تاثیر نداره هم عص ها تزریق کردم هم آخر شب ولی توی دردم تاثیر نداشته قبلش استامینوفن میخورم و موقع خواب هم کلونازپام ولی هر هفته درد بدی دارم نمیتونم در مقابلش مقاومت کنم و زیادی مسکن می خورم راستشمن اصلا نمی دونم تاثیر این دارو در بدن چیه و چیکار میکنه که ماباید تزریقش کنیم؟میگن آوونکس برای بعضی ها حتی تشنج هم میاره باز خدارو شکر ما فقط بدن درد میگیریم من که دیگه هفته هام شده 6 روز به جای 7 روز بچه ها
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
دوستان پاسخ همه سوالاتتون در سایت هست اگه جست و جو کنید ولی استثنا چون تعدادتون زیاده جواب میدم .

بهترین زمان تزریق 2 ساعت قبل از خواب هست .
مسکن رو بسته به نظر پزشکتون باید مصرف کنید ولی خیلی ها اوایل تزریق پیشنهاد میکنن که 2 ساعت قبل از تزریق و 2 ساعت بعد از تزریق مسکن مصرف کنیم.
ولی همون طور که میدونید مسکن هم عوارض داره پس در مصرفش زیاده روی نکنید .
درد و علائم بعد از تزریق هم مواردی که هست که باید سپری بشه تا امپول با بدن فرد سازگار بشه . بعضی ها روز اول هم علائم ندارن و بعضی ها هم ممکنه تا چندین ماه علائم شدید بعد از تزریق رو تجربه کنن .
ولی به محض کم شدن شدت علائم سعی کنید به تدریج مسکن رو کم و قطع کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : shahrzad , fireboud , maya , arezooo82 , amirfarhag , پریا حقیقت پور
(2010/10/03, 02:24 PM)شفا یافته نوشته است: من هیچوقت خودم تزریق نکردم و یادم نمیاد مشکلی بابت درد محل تزریق داشتم.
قبل از تزریق باید یک نفس عمیق بکشی و بعدش یه حال ریلکس و لختی به عضلات بدی. وقتی عضله منقبض میشه تزریق با درد همراه میشه.

مریم جان خوشحالم که حالت خوب شده icon_questionicon_questionچندسال این بیماری را داشتی،چقدر پیشرفته بود؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : ehsan 10054 , پریا حقیقت پور
من الان حدود یک سال و نیمه که آوونکس می زنم ولی این چند ماه اخیر عوارض بعد از تزریق خیلی واسم آزار دهنده شده:
با وجود خوردن ژلوفن شب از شدت تب ولرز و جون درد از خواب بیدار میشم.
تا دو روز این عوارض همراهم درست مثل کسی که آنفلوانزا شدید داره. با کوچکترین فعالیتی از تب می کنم و بدنم حالت درد و کسلی(مثل درد آنفلوانزا) میگیره به علاوه سردرد طوری بعضی اوقات باور می کنم مریض شدم سرما خوردم..
این علائم دقیقا تا 2 روز همراهم هست مثلا وقتی دوشنبه تزریق دارم تا پنجشنبه اینجوری هستم مگر اینکه هر 6 ساعت یک ژلوفن نوش جان کنم.
سعی می کنم قبل از تزریق و بعد تزریق آبمیوه بخورم ولی انگار هیچ تاثیری نداره.
می دونم الان میگید جزو عوارض دارو است ولی من مدت زیادی تزریق می کنم و باید با گذشت زمان بدنم عادت کرده باشه در صورتی که اوایل عوارض دارو خیلی کمتر بود طوری که وقتی قرص می خوردم اصلا حالیم نمی شد که اون روز تزریق داشتم و حداکثر هم تا عصر فرداش طول می کشید و به قدری خفیف بود که نیازی به قرص نداشت عوارض من به 24 ساعت هم نمی کشید.
دوستان شما تجربه ای مشابه داشتید یا راه حلی دارید؟
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,172 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  حساسیت به آونکس Justtina 2 3,987 2020/10/18, 01:09 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,754 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  سنگینی قیمت آونکس forooghm 127 86,905 2016/06/23, 12:51 PM
آخرین ارسال: Sooolmazzz
  رابطه مصرف آونکس و سینووکس با تعداد پلاک paeeze 19 19,027 2012/06/13, 11:30 AM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست