امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات جنسی بیماران ام اس
سلام من ام اس ندارم اما میخوام با اقایی ازدواج کنم که دچار این بیماری هست و تقریبا ۱۵ ساله این بیماریو داره چون فامیلمون هست تقریبا شناختی ازش دارم و شیش ماهه که باهاش صبحت میکنم متوجه شدم بسیار حساس و زود رنج حتی نمیشه دلخوری هامو بهش بگم بیشتر وقتا شده چیزی بگم و بیخودی ناراحت شده یا براش سوتفاهم پیش اومده برا همینم اگه بخوام سوالی ازش کنم نمیدونم الان عکس العملش چیه خیلی احتیاط میکنم که دلخور نشه با این وجود هر بدی که داشته باشه بازم به اندازه جونم دوستش دارم الان سوالی هست که ذهنمو درگیر کرده و نمیدونم چطور باید باهاش درمیون بزارم من خیلی مقاله ها رو خوندم راجب مشکلات جنسی بیماران ام اس راجب این مسئله میخوام ازش سوالاتی کنم که اگه مشکلی داره بهم بگه یا تا چه حده مشکلش ولی خب ممکنه ناراحت بشه نمیدونم چطور مطرحش کنم که دلخوری پیش نیاد اگه میشه منو راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2020/06/17, 09:48 AM)ara77 نوشته است: سلام من ام اس ندارم اما میخوام با اقایی ازدواج کنم که دچار این بیماری هست و تقریبا ۱۵ ساله این بیماریو داره چون فامیلمون هست تقریبا شناختی ازش دارم و شیش ماهه که باهاش صبحت میکنم متوجه شدم بسیار حساس و زود رنج حتی نمیشه دلخوری هامو بهش بگم بیشتر وقتا شده چیزی بگم و بیخودی ناراحت شده یا براش سوتفاهم پیش اومده برا همینم اگه بخوام سوالی ازش کنم نمیدونم الان عکس العملش چیه خیلی احتیاط میکنم که دلخور نشه با این وجود هر بدی که داشته باشه بازم به اندازه جونم دوستش دارم الان سوالی هست که ذهنمو درگیر کرده و نمیدونم چطور باید باهاش درمیون بزارم من خیلی مقاله ها رو خوندم راجب مشکلات جنسی بیماران ام اس راجب این مسئله میخوام ازش سوالاتی کنم که اگه مشکلی داره بهم بگه یا تا چه حده مشکلش ولی خب ممکنه ناراحت بشه نمیدونم چطور مطرحش کنم که دلخوری پیش نیاد اگه میشه منو راهنمایی کنید

درسته که این مشکلات ممکنه برای یک فرد مبتلا به ام اس وجود داشته باشه اما در عموم جامعه هم قابل مشاهده است و معمولا اگر مشکلی وجود داشته باشه قابل درمان هست. 
به این مقاله مراجعه کنید.

ولی در کل بهتره حتما مطرح بشه این موضوع چون که قطعا ناراحتی کوچک برای پاسخ دادن به این مشکل خیلی بهتر از ناراحتیهای عمیقتر در آینده است
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : ara77 , hourieh , alireza1111 , پریا حقیقت پور , hamid
ممنونم از شما مقاله رو خوندم مفید بود متشکر?
 تشکر شده توسط : atkh , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انجمن ام اس تهران و بیماران CIS ارزو ش 4 2,153 2019/12/23, 03:06 PM
آخرین ارسال: ارزو ش
  مشکلات جنسی در بیماری ام اس پرستو احمدی 26 28,617 2017/07/27, 12:16 AM
آخرین ارسال: امیرپوریا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان