•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفربا ام اس و داروی تزریقی
به این راحتی شما رو بیمه نمی کنن!
کلی آزمایش میگیرن ازت که یکی اش ام ار آی ه!
آمار بگیر قشنگ!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
سلام eliجان
من پيشنهاد مي کنم يا به من زنگ بزن يا يه زماني رو مشخص کن که باهم در اين مورد چت کنيم .
 تشکر شده توسط : Prime , goli61 , ehsan 10054
manam 2 sal baku boodam
darooe morede estefadam ham betaferon bood
har bar ke miomadam va miraftam barae 6 mah ina daroo miboordam
frodgahe iran ziad gir nemide vali onvar aziat mishodam chon khaili barresi mikardan va ye nemona ro miferestadan doctore frodgaheshon bebine
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , goli61 , ehsan 10054
(2011/10/22, 03:00 PM)roshanak.z نوشته است: مهـــم :

در هنگامیکه قصد سفر هوایی دارید هیچگاه داروی کوپاکسون را از زیر دستگاه کنترل فرودگاه عبور ندهید . داروها باید در جای خنک ( یخچال و دور از نور قرار داشته باشند ) در هنگام ورود به فرودگاه با مسئول مربوطه صحبت کنید و ساک حاوی حمل دارو را شخصا به مسئول مربوطه جهت بازرسی تحویل دهید و اعلام کنید که نباید از زیر دستگاه رد شود . در هنگام ورود به هواپیما به مهماندار اطلاع دهید تا دارو در جای مناسب ( یخچال و دور از نور ) قرار گیرد . در هنگام خروج از هواپیما داروها را فراموش نکنید . سفر خوبی داشته باشید icon_question

roshanak جون خیلی ممنون، دقیقا این سوالی هست که من خیلی وقته دنبال جوابش میگردم اطلاع داری که باید با خودمون نامه ای هم باشه یا نه؟
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
(2011/10/25, 09:18 AM)مولتی ام اس نوشته است: roshanak جون خیلی ممنون، دقیقا این سوالی هست که من خیلی وقته دنبال جوابش میگردم اطلاع داری که باید با خودمون نامه ای هم باشه یا نه؟

کارت انجمن بسه !
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , مولتی ام اس
(2011/10/25, 10:27 AM)Milo نوشته است: کارت انجمن بسه !
ممنون میلو جون
کارت انجمن رو توی کشورهای دیگه هم قبول دارن؟
یعنی اگه بخوام برم یه کشور دیگه همون کارت انجمن رو نشون بدم توی فرودگاه اون کشور بهم گیر نمیدن؟
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
(2011/10/25, 12:01 PM)مولتی ام اس نوشته است: ممنون میلو جون
کارت انجمن رو توی کشورهای دیگه هم قبول دارن؟
یعنی اگه بخوام برم یه کشور دیگه همون کارت انجمن رو نشون بدم توی فرودگاه اون کشور بهم گیر نمیدن؟

نه اون که همش فارسی نوشته که smiling
من دنبالش بودم ببنم میشه یک کارت بین المللی چیزی داشته باشیم . آخه هیچ کجای دنیا هم ندارن confused2
فکرش ماله منه اگر ثبت بشه laughing3laughing3
ولی واسه خارج از کشور مثلی که نامه دکتر به لاتین کافیه ، منتها داخل ایران که زیاد کار ندارن ولی یک دوستی می گفت که رفته داروش رو هم برده یکی از آمپول هاشو از بین بردن واسه که شک کردن این چیه ؟ واس چیه و ... confused البته من که به عمرم هواپیما سوار نشدم تا به حالم از کشور خارج نشدم ولی یک دوست جانی اینو گفتش منم رفتم تو فکر واسه کارت بین المللی شایس چیز خوبی باشه Huh
والا !!! confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : مولتی ام اس
(2011/10/25, 09:18 AM)مولتی ام اس نوشته است: roshanak جون خیلی ممنون، دقیقا این سوالی هست که من خیلی وقته دنبال جوابش میگردم اطلاع داری که باید با خودمون نامه ای هم باشه یا نه؟

خواهش میکنم . واقعیتش من خیلی از شرایط مامورین فرودگاه و ... به تازگی خبر ندارم confused2 ولی تا اونجاییکه میدونم کسانیکه ام اس دارند حداقل یه کارت دارند برای اثبات صحبت ها ولی خوب این فقط یه دارو هست و باید با صحبت کردن و نشان دادن و بازرسی کردن دارو متوجه بشوند . بگویید شخصا دارو رو بازرسی و بازبینی کنند شما که نمی خواهید پنهانی دارو رو حمل کنید تا مدرک بخواهند . در هر حال امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاد . دکتر من خیلی تاکید داشت که دارو از زیر دستگاه عبور نکنه ولی این رو هم گفت که اگر با مشکل خاصی روبرو شدید و مسئول اونجا خواست اذیت کنه بلاجبار بذار از دستگاه رد بشه ولی اگر رد نشه بهتره . خیلی نذارید روی قضیه حساس بشن
(2011/10/25, 12:07 PM)Milo نوشته است: نه اون که همش فارسی نوشته که smiling
من دنبالش بودم ببنم میشه یک کارت بین المللی چیزی داشته باشیم . آخه هیچ کجای دنیا هم ندارن confused2
فکرش ماله منه اگر ثبت بشه laughing3laughing3
ولی واسه خارج از کشور مثلی که نامه دکتر به لاتین کافیه ، منتها داخل ایران که زیاد کار ندارن ولی یک دوستی می گفت که رفته داروش رو هم برده یکی از آمپول هاشو از بین بردن واسه که شک کردن این چیه ؟ واس چیه و ... confused البته من که به عمرم هواپیما سوار نشدم تا به حالم از کشور خارج نشدم ولی یک دوست جانی اینو گفتش منم رفتم تو فکر واسه کارت بین المللی شایس چیز خوبی باشه Huh
والا !!! confused2

اگر کارت شناسایی تون فارسی است به نظر من هم نامه دکتر میتونه کمکتون کنه ولی حداقل روی کارتتون کلمه ام اس که به لاتین نوشته شده نشده ؟!!؟ خنده داره فکرش رو بکنید مثلا من بخوام بیام ایران باید حداقل 6-7 ( برای رفت و برگشت ) آمپول براش شکستن با خودم بیارم این یعنی یه چیزی حدود 500 دلار icon_cry:60::60::60: بعدش حتما باید قاشق و چنگال هم بدم تا تستش کنند و میل بفرمایند شاید خوشمزه باشه :60::60::60::60:icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin من واقعیتش تا حالا ندیدم که تو فرودگاههای اینجا خیلی گیر بدهند و بیشتر از اونطرف نگران بودم چون اینجا تا حالا که من رفت و آمد کردم حتی چمدانها رو هم باز نکردن تا نگاه کنند و همه چیزشون روی اعتماد است مگر اینکه روی یه چیز خیلی خاصی خیلی مشکوک بشن البته یه سری سگهایی دارند که خیلی حساس هستند به بو و اونها توی قسمت تحویل چمدانها با مامورین هستند فکر کن به بوی مواد حساس باشن laughing3laughing3

الهی
نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی

در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی

کس به غیر از تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی
باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی
 تشکر شده توسط : مولتی ام اس , mehdernet2
(2011/10/22, 03:00 PM)roshanak.z نوشته است: مهـــم :

در هنگامیکه قصد سفر هوایی دارید هیچگاه داروی کوپاکسون را از زیر دستگاه کنترل فرودگاه عبور ندهید . داروها باید در جای خنک ( یخچال و دور از نور قرار داشته باشند ) در هنگام ورود به فرودگاه با مسئول مربوطه صحبت کنید و ساک حاوی حمل دارو را شخصا به مسئول مربوطه جهت بازرسی تحویل دهید و اعلام کنید که نباید از زیر دستگاه رد شود . در هنگام ورود به هواپیما به مهماندار اطلاع دهید تا دارو در جای مناسب ( یخچال و دور از نور ) قرار گیرد . در هنگام خروج از هواپیما داروها را فراموش نکنید . سفر خوبی داشته باشید icon_question

روشنک جان من توی 2 سفر هوایی که داشتم از زیز دستگاه رد کردن.......میگفتن ایرادی نداره.البته من ربیف میزنم چون تو کاتالوگش خونده بودم ایرادی نداره زیاد اصرار نکردمHuhHuh
سلام به دوستای گل ام اسیم
1سوال داشتم:تو تعطیلات نوروز تو ماشین سینووکس رو کجا نگه دارم وقتی یخچال نیس؟
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,566 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 103,812 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,876 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,317 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی تک نسخه ای و عدم توجه مسئولان hamdam 1 2,123 2015/07/13, 06:15 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  داروی تاریخ مصرف گذشته helli 6 4,583 2015/06/18, 06:22 PM
آخرین ارسال: helli
  داروی trexan moojtaabaa 1 5,647 2013/05/27, 09:02 PM
آخرین ارسال: anaram
  آیا دکتر شما داروی بتامتازون براتون تجویز کرده؟ mahmoodbnjr 7 26,213 2013/03/22, 06:11 PM
آخرین ارسال: sargol
Rainbow ثبت نام برای داروی خوراکی! Destiny hope 57 30,607 2012/12/19, 10:31 PM
آخرین ارسال: ghaside
Question داروی Immunocal را میشناسید؟ dr.dentist 4 4,291 2011/11/12, 01:10 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان