امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افطاری ...
اره واقعا شهرزاد خيلي خجالتيه . تو ديدار قبلي كه هممون ريختيم سرش كلي زديمش تا يك كلمه حرف زد� Smile (16)
سينا هم كم حرف هست كلا� Smile
بچه ها اين سري لااقل قشنگ هماهنگ كنيد
اقا مجيد قرار شد تو اين ديدار كاربر تداركات تو باشي تا براي سري بعد يكي مشخص بشه
هر چقدر اونجا بد بگذره همش پاي جناب عالي نوشته ميشه ها� :o
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2009/09/02, 06:47 PM)hamid_xever نوشته است: اره واقعا شهرزاد خيلي خجالتيه . تو ديدار قبلي كه هممون ريختيم سرش كلي زديمش تا يك كلمه حرف زد� Smile (16)
اقا مجيد قرار شد تو اين ديدار كاربر تداركات تو باشي تا براي سري بعد يكي مشخص بشه

البته با اجازه بقیه اعضا .

نظرتون رو راجع به ساعت دیدار هم بگید ، مثلاً من 7-11 یا 7-10 رو پیشنهاد می کنم ...

چرا بچه های دیگه چیزی نمی گن ؟!....
مجید منظورت از این اعداد چیه؟؟؟
ساعت ۱۱ یا ۱۰ یا ۷ ؟؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2009/09/02, 07:58 PM)سینا نوشته است: مجید منظورت از این اعداد چیه؟؟؟
ساعت ۱۱ یا ۱۰ یا ۷ ؟؟؟؟

یعنی از ساعت 7 تا 11 !� Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Wink Wink Wink
[quot']
[/quote]

به خدا من که گفتم تا این رستوران رو از نزدیک ندیدم !� :o

هر کی هر چیزی که به فکرش می رسه بگه !

(2009/09/02, 03:26 PM)shahrzad نوشته است: آخه تو رستوران كه نميشه شلوغ كرد Smile Smile Smile Smile
نميشه بعد از افطار بريم،افطاري تو خونه خود ادم بيشتر حال ميده،رستوران كه آدم روش نميشه،منو كه ميشناسين ديگه Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)

افطار رو می خوریم بعدش می زنیم بیرون ؛ برای شام هم بر می گردیم !

(2009/09/02, 03:26 PM)shahrzad نوشته است: بعدش هم افطاري چي مي ديد بهمون...من عادت دارم 7 الي 8تا چايي بخورم هاااااااااحليم هم باشه لفطا
کله پاچه !!!� Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile نه شوخی کردم ! من که افطاری درست نمی کنم ! از اون رستورانه باید بپرسم !� Wink

(2009/09/02, 03:26 PM)shahrzad نوشته است: اينا رو بره خودتون گفتم هاااااااااا
من كه نميام،تا منو اهواز نبرين هيج جا نمي آممممممممممممممممممممممممممم Smile Smile Smile
خوش بگذره بهتون Wink

مگه می تونی نیای ؟!� Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Smile (16) Smile (16) Wink Wink

[quot']
اره واقعا شهرزاد خيلي خجالتيه . تو ديدار قبلي كه هممون ريختيم سرش كلي زديمش تا يك كلمه حرف زد� Smile (16)
[/quote]

حمید جون من که تا حالا از این کارا نکردم ! الان دارم جیغ می زنم !� Tongue گریه می کنم� :'( میگم هر کی هر چی به ذهنش می رسه بگه !� Wink Wink

راستی محمد علی هم میاد .� WinkSmile Smile Smile Smile

من شنیدم بهش مرخصی می خوان بدن !� Smile Smile Smile Smile
pa chi ke mitonam nayam...hala mibinim
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
elahi fekr konam majid steres dare khafan
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
(2009/09/02, 09:42 PM)shahrzad نوشته است: elahi fekr konam majid steres dare khafan

دارم می میرم !� :-\ :-\ :-\ :-\ :-X :-X :-X

نه شوخی کردم من فقط شنیدم یه چیزی تو دنیا هست امسش استرسه !!!� Smile Smile Smile Smile Smile� تا حالا از نزدیک حسش نکردم !!� Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile Smile Smile

می خوام همه چیز خوب پیش بره و برام خیلی مهمه که همه راضی باشن . همه راضی باشن ، همه راضی باشن و باعث ناراحتی حتی یه نفر هم نشم. و بازم همه چیز خوب پیش بره !� Wink Wink Wink Wink :-X
شهرزاد اينو مجيد واقعا راست ميگه فقط اسم استرس رو شنيده . فكر كنم ام اس عمرن نياد سراغش
به مجيد بگن زنتو دارن ( زبونم لال . گفتم زبونم لال خوب ) ميكشن . بعدشم تورو ميان ميكشن مجيد ميگه باشه بزاريد يه خورده بخوابم بعد بياييد� Smile (16)

انقدري كه گفتي همه راضي باشن فكر كنم اخر سر گند بزني Smile (16)
اخه تو ميدون فاطمي كجاش بريم دور بزنيم ؟� Smile (16)

ايول محمد علي هم مياد .

ميگم هيچ جا بهتر از ميدون فاطمي سراغ نداريد ؟ اونجا بريم دوباره هوس ميكنيم بريم ساعي� Smile (16)

مجيد پول اردومون چقدر ميشه ؟ بگو تا وام بگيريم قبلش� Smile
رضايت نامه از اوليا هم فراموش نشه

ديگه شب بخير . همتون لالا كرديد جز مايا كه اونم ساعتش با ما فرخ فوكوله� Smile
خوب بخوابيد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
به به میبینم که همه پایه هستین..
بابا اگه نزدیکه پارک ساعیم بریم بعد از شام همون جا Wink
پسرا با هم میریم یه دوری میزنیم.. Smile
مجید ببین میتونی بچه ها را راضی بفرستی خونه...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست