نظرسنجی: دیدار ۱۵ اردیبهشت ۹۷ را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟ (مخصوص شرکت کنندگان)
10
21.43%
3 21.43%
9
7.14%
1 7.14%
8
21.43%
3 21.43%
7
28.57%
4 28.57%
6
14.29%
2 14.29%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
7.14%
1 7.14%
1
0%
0 0%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷
(2018/05/12, 06:56 PM)hamid نوشته است: سلام سلام
مرسی از حضورتون و خوشحالم که بازم دیدمتون

نمیدونم مشکل از من بود یا دیدار ولی مثل همیشه نبود یا شایدم برنامه هایی که واسش داشتیم و به نظرم قرار بود متفاوت باشه ( حتی فکر کرده بودم شدیدا وقت کم میاریم ) اونطوری که فکر میکردم نشد. شایدم تغییر دکوراسیون کافه زد تو ذوقم و دیگه خبری از دکور قبلی و سالن مستطیل شکل نبود و با یه کانتر وسط ، رسما دو گروه شده بودیم
شایدم حرف خیلی هاتون که به من گفتید خوب بود و واسه من عادی شده ، درست بوده

چند تا بد و بیراه شنیدم از چند نفر smiling ولی واقعا اون لحظه که گفتم دیدار امروز افتضاح بود و بهش ۲ میدم (بعدا بیشتر فکر کردم و دیدم ۲ خیلی نامردیه ولی رو حرفم موندم و ۲ دادم smiling) یه جورایی کم اورده بودم و با اعتراف این جمله خواستم تسلیم شم . کلا نمیدونم ولی فکر کنم دیروز خودم نبودم

چند تا تشکر
از امیرپوریا که دمش گرم این ماه کلا باهامون بود و برای دیدار خیلی زحمت کشید . یکی از آرزوهای منو برآورده کرد و بالاخره یکی برای ام اس سنتر شعر خوند Blush
از علی که فکر کنم اگه تو این یکی دو ساله نبود ، به زور ۲ تا دیدار برگزار میکردیم و چند روز پیش به خودش گفتم که حضورت برای ام اس سنتر شدیدا مفید بود ،‌دقیقا زمانی که من داشتم خاموش میشدم و دیگه حس و حال هیچی نداشتم ، علی یه تب و تاب جدید بهم داد و خلاصه دمش گرم
از بچه هایی که با خودشون عدد ۹ اوردن ،‌ فکر کنم باید اسم همه رو بگم
از مریم عزیز که با دوستش اومد و واسمون ساز زدن و منو بردن به فکر کنم ۱۰ سال پیش زمانی که اون آهنگه پخش شده بود و ۲۴ ساعته گوش میدادم
خلاصه همه و همه و همه دمتون گرم

من از الان اعلام میکنم که دوست دارم دیدار بعدی تو پارک باشه . ۴-۵ ساعت . بریم بشینیم سالاد اولویه بخوریم smiling والبیال و شطرنج و تخته بازی کنیم . تو سر و کله هم بزنیم . لپ کلام اینکه یه دیدار اکتیو میخوام (حالا فرض بگیریم همچین چیزی بشه هم یهو یه بارون وحشتناک میاد مجبوریم بریم زیر یه سقف وایسیم و خدافظی کنیم بریم خونه هامون smiling)

عکس های دیدار هم نهایت تا فردا از طریق پیغام خصوصی ارسال میشه

بازم دمتون گرم و حرفی که امسال نزدم :

ام اس سنتر تولدت مبارک logo2mscenter
بسیار خوشحال شدم که مثل همیشه به بچه ها خوش گذشته. دستتون درد نکنه. اما یک موردی من رو به فکر فرو برد. دیدار توی پارک!! خیلی هرکی هرکی و بی نظم میشه به نظرم . به هر حال مکان عمومی خواهد بود و ... Sad
 تشکر شده توسط : yas8866 , coffeedot , امیرپوریا , hamid , glassheart , hadisss , siamak.m.h , hourieh , پرستووو , atkh , samaneh , kaveh_plus
خب سلام
ممنون از همه عزیزانی که تشریف اوردن و با حضورشون گرمی رو به دل مجموعه بخشیدن

تو این قرار چند تا کار برای اولین بار(حداقل به شکل اینچنینی) اجرا شد که بد نیست باهم یه مرور بکنیم.

اجرای دوبیتی مخصوص ام اس در شروع برنامه
اجرای دونوازی دونفر از اعضای ام اس سنتر برای اولین بار با دو ساز مختلف
اجرای زنده آهنگ مخصوص سایت که بعدا تنظیم شدش رو در اختیارتون قرار میدیم
نگارش و خواندن بیش از 30 متن ، پیشنهاد و انتقاد اعضایی که حضور داشتند صرف نظر از تاثیر مثبت ، منفی و بار محتوایی

بریم یه چند تا انتقاد و بعد تشکرsmiling

1- وقتی قصد بر اجرای گردهمایی تو فضای بستست چند تا مساله خیلی مهمه . یکیش اینکه فضا مستطیلی نباشه .همونطور که حمید هم اشاره کرد فضای مستطیلی باعث دو دسته شدن مهمانان میشه . یکی اینکه جای مخصوصی مثل سن داشته باشه یا حداقل نقطه ای از اون سالن باشه که همه بهش اشراف کامل داشته باشن. و همچنین دسترسی مناسب برای تمام اعضا

2- وقتی یک مجموعه برای 9 سال داره فعالیت میکنه هرازگاهی گردش خون جدید میخواد و اون گردش چیزی نیست جز ایده های دوستان. توی یه مجموعه چند هزار نفری که هر قرار حداقل پنجاه نفرشون حضور دارن کمتر از پنج نفر ایده میدن که حتی اگه اصل پارتو(80-20) رو هم در نظر بگیریم 10% از اون تعداد نرمال هم کمتر. طبعا ایده های هر انسانی هرچقدر هم که خلاق باشه حدی داره و از یه حدی بیشتر نیاز به همفکری داره.

3 - وقتی شما چند سال یک آهنگ رو مدام گوش بدید اون آهنگ براتون عادی میشه و حتی ضعف هاش خیلی به چشمتون میاد ، ولو اینکه اون آهنگ ناتینگ الس مترز متالیکا یا مرغ سحر شجریان باشه ولی برای کسی که بار اول شنیده میشه در نود درصد مواقع قطعا جذابیت های خیلی خیلی زیادی رو داره. وقتی شما کنار اون بشینید و از اهنگی که برای شما تکراری شده صحبت کنید قطعا بر دید اون نسبت به این آهنگ تاثیر منفی بذاره. وای به حال اینکه با تانک بزنید آهنگ رو بترکونیدsmiling . حالا قضیه قرارهای عمومی هم همینه. هرچند که فضای کافه به خصوص اون کانتر وسط اصلا جالب نبود ولی برای خیلی ها (حتی کاربران قدیمی) قرار خوبی بود و بنظرم بیان یه سری حرف ها یا میتونست صورت نگیره یا حداقل جای تانک، با تیرکمونی آجری سنگی چیزی باشهsmiling

4 - متاسفانه خیلی از برنامه ها به یه سری دلایل حذف شد. یکیش سرما خوردگی خود من بود. یکی دیگش فضا و حالت کافه بود که جلوی اجرای یه سری مسابقات رو ازمون گرفت.

و اما تشکرهاsmiling

مطابق معمول همیشه اول از همه باید از کسی تشکر کرد که 9 سال این مجموعه رو بدون چشم داشت و سود به صورت خصوصی اداره کرد.
نگاه خیلی از ادمارو با برگزاری یه سری کارها مثل کوه نوردی ، پاکسازی محیط زیست ، قرارهای عمومی و ... تا حد خیلی خیلی زیادی به ام اس تغییر داد(ای کاش انجمن مرکزی ذره ای به فکر تغییر نگرش مردم به ام اس بود که مردم متوجه شن این بیماری در 90% مواقع چیزی مثل میگرن یا دیابت هست و هیچ خطر خاصی نداره.)
بله
باید از حمید تشکر کرد که اگر نبود شاید این مجموعه هم نبود.

از علی عزیز تشکر ویژه دارم که الان 1 سال از دوستی صمیمیمون میگذره و تو این مدت خیلی جاها پشت من و خیلی از بچه ها بوده و دوستی رو به شکل درست برای خیلی ها معنا کرده. علی حکم اون ادمی هست که لحظه آخر میرسه و دستتو میگیره که جات محکم بمونه. همونطور که حمید گفت علی وقتی رسید که مجموعه دچار انگیزه کم و روحیه ضعیف شده بود. بذارید بهتر بگم. درست وقتی رسید که باید میرسید.

از تمام دوستانی که تشریف آوردن ، صحبت کردن ، خندوندن و خندیدن

از مریم و دوست خوبشون که قطعه خاطره انگیزی رو دونوازی کردن و منو بردن به جاده شمال و خاطرات سال 90-91

چقدر حرف زدم خسته شدمsmiling
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , glassheart , hamid , yas8866 , پرستووو , hourieh , atkh , hamid_147 , samaneh , kaveh_plus
سلام دوستان
جمعه خيلي خوش گذشت دست همه عزيزاني كه زحمت كشيدن درد نكنه
ديدار دوستان هميشه خوبه مگه ميشه دوستات رو ببيني حتي در حد يه سلام يه چاي ويه موسيقي زنده ويه خوانندگي زننده
وچندتا خاطره وچند عكس يادگاري و........بهت خوش نگذره
ممنون خسته نباشيد(البته با تاخير)icon_question
دوستان من يه پيشنهادي براي ديدار هاي بعدي دارم
كجا ميتونم بگم ؟
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : امیرپوریا , hamid , پرستووو
(2018/05/13, 07:31 PM)hourieh نوشته است: سلام دوستان
ديدار دوستان هميشه خوبه مگه ميشه دوستات رو ببيني حتي در حد يه سلام يه چاي ويه موسيقي زنده ويه خوانندگي زننده
كجا ميتونم بگم ؟

سلام
فکر کنم تاپیک پیشنهادات انتقادات داشته باشیم
همینجا هم بگی میخونیمsmiling
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : hamid , پرستووو , hourieh
همی جا همی جااااااااااا........ی نظری تو ذهنمه ..نمدونم کجآآآآآ برییییییزم ..همی جآ همی جاآ .....

در جواب حوریه جان بود
 تشکر شده توسط : hamid , امیرپوریا , hourieh , siamak.m.h
می گما از آزادی تا شهریار با اتوبوس 40 دقه راهه..درست جلو در مترو اولین ایستگاه.. شهریاره..مثلا بشه یه اتوبوس دربست رفت وبرگشت مسیر آزادی تا شهریار رو هماهنگ کرد ک اونم گمون نمیکنم آنچنان هزینه ای داشه باشه..توی یه باغ ک جاش پرت نباشه خوب نیس بنظرتون ؟ ک یه جای خصوصی باشیم... از صبح تا هروقت ک خاسیم ..بصرف ناهار و میوه های باغsmiling Smile (16) angel
 تشکر شده توسط : siamak.m.h
واااااای جای همه اوناییی که نبودن خالی بودlove28icon_question
خیلی خوش گذشتVishenka_09
منم که با یه غیبت 3-4 ساله اومده بودم و یکم یخم دیر آب شد smiling
خلاصه که ان شاالله برنامه های بعدی زودتر اتفاق بیوفته
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : glassheart , پرستووو , امیرپوریا
(2018/05/14, 09:24 AM)امیرپوریا نوشته است:
(2018/05/13, 07:31 PM)hourieh نوشته است: سلام دوستان
كجا ميتونم بگم ؟

سلام
فکر کنم تاپیک پیشنهادات انتقادات داشته باشیم
همینجا هم بگی میخونیمsmiling
اينكه تايپيك انتقادات وپيشنهادات داريم كه ميدونم
گفتم شايد نظر من زياد جالب نباشه بهم بخنديد يا زيادي جالب باشه به سرقت برهbaybay
ولي حالا كه اصراردارن دوستان همين جا ميكم
يه باغهاي أطراف تهران واستان البرز هست كه اجاره داده ميشه
من ديروز نگاه ميكردم اجاره يك شب ١ميليون تومان هست
ما شايد بتونيم با صاحبان اين باغها صحبت كنيم ودر خواست يه صبح تا شب را داشته باشيم ويك ديدار
يه روزه ترتيب بديم
البته نظر پرستو جان هم همين هست وخيلي خوبه ولي اين باغها كه من ميگم داراي اتاق وسرويس بهداشتي و امكانات ديگه
كه البته مورد استفاده جمع ما نيست مي باشد
من ميدونم اين باغها براي تعداد نفرات زياد هم اجاره داده ميشود ولي هزينه را نميدونم

اين بود پيشنهاد من
راستش ما اوجا باغ داریم سرویس و اتاق وامکانات هم در حدی داره ک لنگ نمونیم.. اما .... اما...."بابام "...فک نکنم بتونم راضیش کنم .. چو خیل احساس مسیولیت مکنه و نگران ایجور مراسماس...البته هنوز ک اصلا ب روش نیاوردم ک همچین چیزی تو فکرمه....اما درکل اگه میشد ..چی میشد...راحته راحت بودیم...زمان زیاد و پیک نیک و البته اوجا یه حیاط وحش هم داریم انقد غاز و اردک و جوجه و سگ و گربه .... والبته یه پرستوBlush هس ک خلاصه یه تیر و چندنشون مشه..اما ناگفته نماند ک گذروندن روز درباغ فوق العاده خسته کننده س حتی اگ هچکار نکنی فقط بشینی زیر سایه ی درخت..مثل خستگیه بعد ازاستخرهparty0048.gif

راسی حوریه جان بابت شیرینی خیل ممنون خیل خوب بود ...حوریه رو درست مینویسم؟؟؟305320_JC_thinking

عجب سارقی بودم من Smile (52)!!!!! هنوز نظرت نگفی سرقتش کدمsmilinglove51
 تشکر شده توسط : hourieh , siamak.m.h
(2018/05/14, 05:55 PM)پرستووو نوشته است: راستش ما اوجا باغ داریم سرویس و اتاق وامکانات هم در حدی داره ک لنگ نمونیم.. اما .... اما...."بابام "...فک نکنم بتونم راضیش کنم .. چو خیل احساس مسیولیت مکنه و نگران ایجور مراسماس...البته هنوز ک اصلا ب روش نیاوردم ک همچین چیزی تو فکرمه....اما درکل اگه میشد ..چی میشد...راحته راحت بودیم...زمان زیاد و پیک نیک و البته اوجا یه حیاط وحش هم داریم انقد غاز و اردک و جوجه و سگ و گربه .... والبته یه پرستوBlush هس ک خلاصه یه تیر و چندنشون مشه..اما ناگفته نماند ک گذروندن روز درباغ فوق العاده خسته کننده س حتی اگ هچکار نکنی فقط بشینی زیر سایه ی درخت..مثل خستگیه بعد ازاستخرهparty0048.gif

راسی حوریه جان بابت شیرینی خیل ممنون خیل خوب بود ...حوریه رو درست مینویسم؟؟؟305320_JC_thinking

عجب سارقی بودم من Smile (52)!!!!! هنوز نظرت نگفی سرقتش کدمsmilinglove51

واي چي ميشد اگه ميشد
عزيزم نوش جانت. اسمم درست مينويسي گلم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,548 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,784 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,180 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,526 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,839 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,715 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,245 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,901 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,030 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,865 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان