امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض سینوتک
(2017/06/08, 07:41 AM)Aydanima نوشته است: سلام ممنون میشم بیشتر توضیح بدین یعنی هیچ مشکلی ندارین در آزمایشات وام آر ای تون و همه چی سالمه وبیماریتون تحت کنترله
چنان دکترم ترسونده میترسم قرص سینوتیک و شروع کنم

بله... خدا رو شکر هیچ مشکلی ندارم نه توو ازمایش های آنزیم کبدی و نه ام ار ای... حتی دو تا از پلاک هام به اصطلاح غیر فعال شدن...
شما میتونید از دکتر عظیمی هم مشاوره بگیرید
 تشکر شده توسط : Aydanima , maryk909 , پریا حقیقت پور
سلام خدمت دوستای گلم من سه روزه سینوتک رو شروع کردم خداروشکر هیچ عوارضی واسم نداشت فقط ی کوچولو آبریزش بینی داشتم روز اول انشالله ک آزمایشامم بعدا خوب با‌شه من رسیژن میزدم دیگه زندگیم تعطیل شده بود با اون تا یکم حالم میخواست خوب شه تزریق بعدی روز از نو روزی از نو
 تشکر شده توسط : helli , nahid , پریا حقیقت پور
(2017/06/11, 06:30 PM)javad6788 نوشته است: سلام
بعد از مدتها اومدم اینجا
دوستان من دارم سینوتک مصرف میکنم همچنان.آزمایشام هیچ مشکلی نداشته.عوارضی هم به اون صورت برام نداره.فقط بعضی اوقات یه کم داغ میشم که زیاد اذیت کننده نیست در برابر رسیژن که بعد 2 سال هنوزم منو از پا مینداخت.

سلام، میشه در مورد این داغ شدن بیشتر توضیح بدین؟ من با کوپامر بندرت صورتم گر می گیره و تپش قلبم میره بالا! می خواستم ببینم اینم همینطوریه؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
با سلام خدمت دوستان عزیز من 5 روزه که قرص زادیوا مصرف میکنم.زادیوا همون دی متیل فومارات هست.این دارو نامهای دیگرش چی هست و چه فرقی دارند؟هنوز 28 تاش رو به زور پیدا کردم.با تشکر 305320_JC_thinking305320_JC_thinking

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : samiramiss , پریا حقیقت پور
(2018/03/13, 07:48 PM)زهراخانم نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز من 5 روزه که قرص زادیوا مصرف میکنم.زادیوا همون دی متیل فومارات هست.این دارو نامهای دیگرش چی هست و چه فرقی دارند؟هنوز 28 تاش رو به زور پیدا کردم.با تشکر 305320_JC_thinking305320_JC_thinking

تکفیدرا
سینوتک، دیفوزل ، مایلوبایوکس
(2018/03/13, 07:48 PM)زهراخانم نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز من 5 روزه که قرص زادیوا مصرف میکنم.زادیوا همون دی متیل فومارات هست.این دارو نامهای دیگرش چی هست و چه فرقی دارند؟هنوز 28 تاش رو به زور پیدا کردم.با تشکر 305320_JC_thinking305320_JC_thinking

سلام
دیفوزل و سینوتک که اولی هلندی و دومی هم ساخت سیناژن هست...
اتفاقاً منم باید زادیوا بگیرم...
امیدوارم موجود باشه305320_JC_thinking
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
(2018/04/22, 11:51 AM)javad6788 نوشته است: سینوتک 240 30 عدد با بیمه 62 هزار تومن امروز
میگم گرون شده میگه آره خیلی وقته!
قبلا 60 تا میگرفتم 50 تومن
ضمنا بهم گفت فقط 30 تا سهمیه داری!

یعنی فقط برای 15 روز بهتون دارو دادند؟confused2

پ ن: برای سنریف یه بار داروخانه بیمارستان به من گفت فقط 6 تاش تایید شده توو سیستم ، واسه همینم فرستادم بیمه مرکزی(دقیق یادم نیست) تا بقیه ش رو هم تایید کنه اونام تایید کردند و تونستم بقیه ی نسخه م رو بگیرم
(2017/05/01, 03:24 PM)nilan نوشته است:
(2017/05/01, 01:25 AM)Aydanima نوشته است: دوستان اگه سینوتک خوبه منم دارومو عوض کنم

گویا کسی استفاده نمیکنه!
من الان یک هفته ست دارم استفاده میکنم روز اول صورتم قرمز شد و خارش دکتر گفت چیزی نیست سیتریزن بخورم الانم اوکی ام باهاش و مشکلی ندارم

سینوتک خیلی خوبه و اینکه اثر گذاری اصلیش بعد از حداقل سه ماه شروع میشه...راضیم ازش فعلا
سلام دوستان ..منم بتازگی زادیوا گرفتم.. هنوز نخوردمش.. دو بسته چهارده تایی دوز 120 و یک بسته چهارده تایی دوز 200 .. یادم رفته دکترم طریقه مصرفش رو چی بهم گفت.. الانم بهشون پیام دادم جوابمو ندادن.. من باید اول دوز پایین رو بخورم و بعد دوز بالا رو؟
سلام دوستان. من یک سال قرص سینوتک رو مصرف کردم و عوارض خیلی زیادی برام داشت (متاسفانه) از خوارش پوست و اگزما وکهیر و گرگفتگی بخصوص پس سر و گردن و افت شدید فشار خون تا دردهای شکمی, مشکلات گوارشی, تهوع و .. که بدجور زندگیم رو فلج کرده بود. دکترم میگفت بدنت بهش عادت میکنه ولی تا روز اخری که میخوردم خیلی اذیت شدم تا اینکه الان نزدیک یه ماه هست دکترم فینگولیمد رو برام تجویز کرد و خداروشکر تا الان راضیم!happy0065.gifhappy0064.gif
امیدوارم دوستانی که این دارو رو مصرف می کنن مثل من اینقدر اذیت نشن!!!icon_question

(2018/07/01, 10:07 AM)pourahmadi1167 نوشته است: سلام دوستان ..منم بتازگی زادیوا گرفتم.. هنوز نخوردمش.. دو بسته چهارده تایی دوز 120 و یک بسته چهارده تایی دوز 200 .. یادم رفته دکترم طریقه مصرفش رو چی بهم گفت.. الانم بهشون پیام دادم جوابمو ندادن.. من باید اول دوز پایین رو بخورم و بعد دوز بالا رو؟

سلام. بله چون داروی قوی ای هست اول باید با دوز کم شروع کنید. به قول دکترم اول وزنه سبک رو بزن تا برسی به وزنه سنگین!?
ولی مجددا با دکترتون درباره نحوه و تعداد مصرف در روز (اینکه2 بار باشه یا 1 بار در روز) حتما صحبت کنید چون دکترم برام یه جدول زمانبندی کشید گفت طبق اون برنامه داروهامو مصرف کنم تا دارو به بدن بشینه و کمتر اذیت بشم...
من نمی گویم سمندر باش یا پروانه باش
چون به فکر سوختن افتاده ای مردانه باشhappy0065.giffighting0030.gif

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها) maryk909 244 151,789 2023/11/06, 01:19 PM
آخرین ارسال: همراز
  اثر بخشی و عوارض زادیوا samiramiss 14 17,945 2021/02/12, 07:29 PM
آخرین ارسال: Ikarus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست