امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا
(2012/06/12, 11:31 PM)rana نوشته است: سلام.یه سوال داشتم.من عدم تعادل دارم که فعلا دلیلش التهاب وستیبولار هر دو تا گوشم تشخیص داده شده یعنی تقریبا سیستم تعادلی دو تا گوشم تعطیل شده و تعادلم از طریق چشمو بقیه اندامهای تعادلیمه. بعد وقتی موقع ورزش یوگا دارز میکشیم برای ریلکسیشن وقتی چشمامو میبندم نمیتونم خط تقارن وسط بدنمو پیدا کنم مثلا نمیدونم وسط ابروم دقیقا کجاستicon_cry یه جورایی حس میکنم به سمت چپ کجمangry3.حالا سوالم اینه که کسی روشی یا ورزش تعادلی تو حالت چشم بسته بلده که این حالتو کم کم درست کنه؟
دوست عزیز منظورتونو از اینکه گفتین سیستم تعادلی دوتا گوشتون تعطیل شده وتعادلتون از طریق چشم واندامهای تعادلی دیگهاست نفهمیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما اصولا سیستمی به عنوان تعادل نداریم.حالتی از نحوه قرارگیری اندامها ویا تمرکز ذهن وفکر برای درست انجام دادن حالت یا عملی رو تعادل میگیم.
حالا اینکه چه نوع ورزشها وتمرینات رشته یوگا وجودداره که میتونه این مهارت تعادل رو بالا ببره انواع حرکات مخصوصش در همین انجمن وجودداره.
حرکت تعادلی فرشته حرکت تعادلی درخت وبرای ذهن هم انواع حرکات ریلکسیشن در همین انجمن یوگا وجودداره.

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط hamid - 2009/08/18, 11:33 PM
RE: پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط yas - 2010/01/17, 06:00 PM
RE: پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط yas - 2010/01/18, 11:29 AM
RE: پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط yas - 2010/01/19, 10:49 AM
RE: پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط yas - 2011/07/27, 06:59 PM
RE: پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط yas - 2011/11/02, 02:17 PM
RE: پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا - توسط shokolat - 2012/12/11, 08:11 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان