•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن
(2016/06/26, 10:01 AM)sepid163013 نوشته است: سلام من وارد ماه دوم استفاده دارو شدم دیروز پیش دکترم بودم و برام داروی 3ماه نوشت و گفت به ازای هر بسته دیفوزل که 1200 میخرم 1 بسته هم بهم رایگان میدن که میشه هر بسته حدود 600 تومن شماهم بهتره برین داروخانه که ازش قرص خریدین و بپرسین چرا بسته رایگان بهتون ندادن؟

سلام من وارد ماه دوم استفاده دارو شدم دیروز پیش دکترم بودم و برام داروی 3ماه نوشت و گفت به ازای هر بسته دیفوزل که 1200 میخرم 1 بسته هم بهم رایگان میدن که میشه هر بسته حدود 600 تومن شماهم بهتره برین داروخانه که ازش قرص خریدین و بپرسین چرا بسته رایگان بهتون ندادن؟
سلام
من كه رفتم داروخانه 13ابان گرفتم نه كسي گفت تخفيف دار ميشه نه بيمه ميشه كلا ازاد حساب كردن خيليم راحت بود براشون
 تشکر شده توسط : maryk909 , پریا حقیقت پور
من كه رفتم داروخانه 13ابان گرفتم نه كسي گفت تخفيف دار ميشه نه بيمه ميشه كلا ازاد حساب كردن خيليم راحت بود براشون
[/quote]

سلام شما خودتون باید پیگیری کنین اگه فاکتور خریدتونو داشته باشین الانم میتونین یه کاری کنین اول با انجمن ام اس شهرتون تماس بگیرین اونا مطمعنا راهنماییتون میکنن
 تشکر شده توسط : SMA , پریا حقیقت پور
سلام، یعنی فقط به صورت آزاد میشه خریدو هیچ بیمه ای این دارورو پوشش نمیده؟!!
 تشکر شده توسط : maryk909 , پریا حقیقت پور
(2016/07/01, 08:54 PM)آرش_66 نوشته است: سلام، یعنی فقط به صورت آزاد میشه خریدو هیچ بیمه ای این دارورو پوشش نمیده؟!!
سلام
فعلا قيمتش ازاده ولي قراره تا اخر تابستون بيمه بشه 70 درصد كم بشه قيمتش ايشالا
 تشکر شده توسط : maryk909 , آرش_66 , پریا حقیقت پور
(2016/07/01, 08:54 PM)آرش_66 نوشته است: سلام، یعنی فقط به صورت آزاد میشه خریدو هیچ بیمه ای این دارورو پوشش نمیده؟!!

با گرفتن نامه از انجمن ام اس شهرتون و بردن به دانشگاه علوم پزشکی بخش دارو میتونین چند درصدی تخفیف بگیرین میگن تا ۳۰ درصد تخفیفرمیدن
 تشکر شده توسط : آرش_66 , پریا حقیقت پور
مطلب فوق توسط یکی از همراهان پرتلاش برای اطلاع رسانی به سایر دوستان ارسال شده است. به گفته ایشان تمامی دوستان در صورت گرفتن معرفی نامه از سازمان غذا و دارو از 70درصد تخفیف در هزینه داروی دیفوزل برخوردار خواهند شد.
برای گرفتن معرفی نامه به سازمان غذا و داروی روبروی پارک ساعی، کوچه آبشار مراجعه کنید.
قبل از مراجعه به سازمان غذا و دارو برای دریافت حواله ی 70 درصد تخفیف داروی دیفوزل که یک نوبت در میان داده میشود، میتوان با مراجعه به ادرس زیر این حواله را هر نوبت دریافت کرد.
خیابان توحید - نرسیده به چهارراه آزادی- نبش نیایش شرقی- پلاک 28
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
سلام دوستان قرص دیفوزل برای بعضی بیمه ها رایگان توضیع میشه
قیمت هر بسته 14 تایی دیفوزل 133000 تومان و قیمت هر بسته 60تایی دیفوزل 1140000 تومان است.
درحال حاضر بیمه های بانک، نفت، کمیته امداد، ایران، آتیه سازان حافظ هزینه دارو را پرداخت میکنند.
هرگونه افزایش پوشش بیمه ای متعاقبا اعلام خواهد شد.

Avast darou - Diphosel:
موسسه ی خیریه ی امام جواد(ع) تا سقف 200 هزار تومان به بیماران ام اس برای تهیه ی هر نوع داروی آن ها از جمله دیفوزل و انجام ام آر آی آنها کمک میکند.
مکان: میدان حسن اباد - جنب بیمارستان سینا- کوچه ی نعمتی- بنبست دوم- درب اول

تمامی دوستان در صورت گرفتن معرفی نامه از سازمان غذا و دارو از 70درصد تخفیف در هزینه داروی دیفوزل برخوردار خواهند شد.
برای گرفتن معرفی نامه به سازمان غذا و داروی روبروی پارک ساعی، کوچه آبشار مراجعه کنید.

قبل از مراجعه به سازمان غذا و دارو برای دریافت حواله ی 70 درصد تخفیف داروی دیفوزل که یک نوبت در میان داده میشود، میتوان با مراجعه به ادرس زیر این حواله را هر نوبت دریافت کرد.
خیابان توحید - نرسیده به چهارراه آزادی- نبش نیایش شرقی- پلاک 28

برای گرفتن معرفی نامه برای تخفیف دیفوزل با مدارک زیر از شنبه تا چهارشنبه، 8 الی 13:45، به سازمان غذا و دارو مراجعه نمایید:
1. پیش فاکتور از داروخانه هلال احمر یا شهید کاظمی
2. کارت ملی
3. شناسنامه
4. دفترچه بیمه
5. مدارک پزشکی
6. گواهی از پزشک معالج شامل نام بیمار، نوع بیماری و داروهای مصرفی

Avast darou - Diphosel:
دیفوزل را میتوانید در تهران از داروخانه های زیر خریداری نمایید:
بیماریهای خاص 88807950
29 فروردین 66478355
هلال احمر : آقای رهبر 09123065147
شهید کاظمی 26210082
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
سلام برای گرفتن تخفیف یعنی اول باید بریم کجا؟
اول بریم توحید یا بریم سازمان غذا و دارو یا داروخانه برای پیش فاکتور؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
قیمت این دارو چقدره بچه ها؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

(2016/07/23, 05:38 PM)somaye_602000 نوشته است: قیمت این دارو چقدره بچه ها؟

سلام 1140000 هزار تومن که البته شامل تخفیف میشه 30 درصد

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...