امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین
سلام دوستان
یک دفعه یک سوال
در زمانی که داشتم از یک پزشک جدید برای تشکیل پرونده و مشاوره برای تغییر داروم وقت می گرفته به ذهنم رسید
که می خواهم اینجا مطرح کنم که بدانم اگه خدایی نکرده شما تو این شرایط قرار گرفتین چه کار کردین
اگه به یک بیمار ام اس حمله ام اس دست بده و نباز به بستری شدن داشته باشه و وقت ملاقاتش با پزشکش 3 ماه آینده باشه چکار می کنه که پزشکش را ملاقات کنه و بستری بشه و پالس بگیره ؟

لطفا تجربیات خودتون ذکر کنید

من تو این 13 سال icon_cry که با دوست عزیزمون MS بودم یادمه که وقتی حمله به من دست می داد Sheklak.shabhayetanhayi-17 آن زمان که دانشجو بودم سریع با پدر و مادرم تماس می گرفتم و با اولین پرواز می آمدم و دکترم را تو بیمارستان می دیدم یا تو خانه یا تو بیمارستان بستری می شدم و پالس می گرفتم Smiley-sick005 بعد از این که پالس تموم شد ( خوب می شدم ) بر می گشمagreement2agreement2

شما تو این شرایط چه کار می کنین
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
والا همين يه ماه پيش بود به من حمله دست داد زنگ زدم به دكترم گفت برو همون جا بگو يه دكتر برات پالس بنويسه منم رفتم يه دكتري كه برگشته مي گه من تشخيصم پالس نيست حالا به اصرار من نوشت فرستاد بيمارستان كه اونم جا نداشت بعد دو روز كه جا داد آزمايش كردن گفتن گلبولهاي سفيدت زيادي پايينه نمي زنيم برات كه باز مجبور شدم بيام تهران و با عز و التماس سه روز بعد بين مريض رفتم منو ديده
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : hessam , silent , پریا حقیقت پور
پزشکم اگه مسافرت نباشه راحت وقت میده درکل انگاری وقت قبلی توو کارش نیست اول وقت میرم مطبش و بعدم یه مدت می شینیم و ویزیت می کنه حالا بگذریم که این منشی جدیدش رو اعصابه و کلی معطل میکنه تا میاد بفرستت داخلconfused
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
من يه بار، دو سال پيش سرگيجه داشتم، رفتم مطب دكترم، نشستم يه مدت، بعد من رو ويزيت كردن.منشى ها متوجه ميشن كه شما حالتون خوب نيست. اذيت نميكنن.
خداروشکر خیلی وقته ک حمله ندارم اخه ام اس من اینطوری نیست حمله نمیکنه ولی الان چندساله همش صبح تاشب ورزش میکنم تا حالت راه رفتنم اصلاح بشه اما خیلی,سخته نمیشه اینو میخواستم بگم دلتونخوشها الان یسالو نیمه دکتر (ام اس)نرفتم امیدوارم شما ها ک معلومه حالتون بهتر از منه حمله هم نداشته باشید دکتر اگه خودشم خوب باشه این منشی هاشون عقده ای رفتار میکنن البته نه همشونا همتون very very nice هستید
 تشکر شده توسط : silent , پریا حقیقت پور
سلام به همه دوستان. ۱۰ روزه دچار حمله شدم ولی تا پریروز خیلی حالم بد نبود. از پریروز حالم بد شده ولی هنوز نتونستم پیش هیچ دکتری برم‌. یا نیستن یا وقت نمیدن. نمیتوانم چکار کنم
شما اگه در حمله باشید یا به طریقی با دکتر در تماس باشید یا برید مطب و به منشی بگید به دکتر بگه یا بین مریض بشینید حتما میپذیرن. چون اگه حمله باشه پالس یا داروی دیگه ای لازمه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بستری شدن در بیمارستان(پالس) voodoo 61 58,466 2023/07/12, 05:36 PM
آخرین ارسال: mahdiye.
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 293,566 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 69,705 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,701 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,393 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb
  شناخت عوارض کورتون ونکات لازم در زمان مصرف hamid 11 16,344 2015/06/28, 07:04 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست