امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر
آخی تولد ام اس سنتر مبارک باشه، حمید ممنونم ازت به واسطه ام اس سنتر کلی دوست خوب پیدا کردم، می دونم شاید کم پیدا شدم و کوچولو بی معرفت Blush اما هیچوقت اینجا رو فراموش نمی کنم...
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss , سمیرا67 , یه غریبه , elham 66 , glassheart , ali1357 , coffeedot , آنا , hamid
مبارک باشه انشالله
 تشکر شده توسط : elham 66 , سمیرا67 , hadisss , glassheart , ali1357 , coffeedot , nahid , آنا , hamid , یه غریبه
تولد ام اس سنتر خیلی مبارک. حمید عزیز برقرار باشی. روزهایت مملو از انرژی مثبت happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinsmilingsmilingsmiling
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , ali1357 , coffeedot , elham 66 , سمیرا67 , nahid , silent , آنا , hamid , یه غریبه
تبریک می گم. امیدوارم درمان ام اس خیلی زود پیدا شود اما این سایت و دوستی هایی که ایجاد کرده همچنان پایدار ادامه پیدا کنند.
 تشکر شده توسط : coffeedot , elham 66 , سمیرا67 , nahid , hadisss , majid1 , glassheart , silent , آنا , hamid , یه غریبه , برگ 7 , shaghayegh_ad
سلام مجدد به همگی
مرسی از تبریکاتون و مرسی بابت این همه انرژی مثبت
و خیلی خوشحالم که دوستان قدیمیمون رو دوباره دیدم و گفتم شاید تولد ام اس سنتر بهانه خوبیه . پس هی تولد رو تمدید کنیم تا دوستانمون حاضر باشن love28

یه مورد هم بابت دیدار بگم
متاسفانه با زیر و رو کردن تقویم و بررسی تاریخ های مختلف هنوز به نتیجه نرسیدیم
از یه طرف امتحانات دانشجوهای سایت هست . بعدش میشه ماه رمضان . بعدش تعطیلات اخر تابستون . خلاصه خیلی گیر کردیم confused
اینم اضافه کنم که طبق برنامه دیدارها، دوستانی که از شهرهای دیگه و مسافت زیاد تشریف میارن، شدیدا واسم مهم هستن جای تقدیر داره. به خاطر همین نمیشه فرضا یه بعد از ظهر یک ساعت دو ساعت دیدار برگزار کرد . چون واقعا برای دوستامون سخته.

اگه پیشنهادی دارید که کمکمون میکنه لطفا از طریق پیغام خصوصی بهم بگید.
اگه هم کسی بتونه تاریخ ماه رمضون رو جا به جا کنه خیلی خوبه smiling

در نهایت بگم که به فکر دیدار هستیم و به محض یافتن یه تاریخ مناسب در سایت اعلام میشه .

یه مورد خیلی خیلی مهم هم دوباره بگم که به این پست مراجعه کنید حتما. انتقال مشکلات مربوط به بیماری ام اس و مبتلایان این سری خیلی شرایط خاصی داره و به جرات میتونم بگم در طول 7 سال فعالیت ام اس سنتر، چنین موقعیتی نداشتیم. تمام تلاشمون رو میکنیم تا تمام مشکلات گفته بشه و اگر زمان اجازه بده هیچ مطلبی جا نیوفته.
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , kaveh_plus , nahid , glassheart , elham 66 , مونا گریزپا , SSA , hamid_147 , samiramiss , برگ 7 , عمومهربان , shaghayegh_ad , آنا , famoon
منم به جمعتون اضافه شدم....۲۰روزه فعمیدم ام اس دارم...پالس تراپپی و تجویز خوراکی کورتن هم تازه تموم شده...به امید روزی که هممون خوب شیمlove28
 تشکر شده توسط : hamid , famoon , hadisss , mj.ny-luise

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,425 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 31,770 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,329 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,284 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,299 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,322 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,843 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان