نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
دستگاهشم اومده؟من محاله بتونم بی دستگاه تزریق کنم.
بی دستگاه هم خوبهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifSmile (52)Smile (52)Smile (52)
خدارو شکر حالم خوبه happy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : melody , ابراهیم , چکاوک , parastoo joon , paeazan , مولتی ام اس , nazaninamiri70
حقیقتش من با دیدن اسم زیفرون دردم می گیرهsadsadsad
فقط یکماه گذشته ازش استفاده کردم خیلیییییی اذیت شدم سر رنگش عالی بود اما من به خود دارو حساسیت دارم هر چند قبل وبعد تزریق از کمپرس یخ استفاده می کردم اما با گذشت 2 ساعت بشدت متورم ودرد ناک می شدsad2sad2sad2sad2
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
امروز بعد از تماس با دکترم و کلی چک و چونه زدن سر ِ اینکه در نبود ِ اکستاویا چکار کنم و اصلا بی خیال دارو و این حرفا،بالاخره دکتر قانعم کرد که این دارو روی همه تاثیر بد نمیذاره و تا وقتی که دوباره اکستاویا بیاد،زیفرون تزریق کن.Confused
خدا بخیر کنه.innocent0001.gif
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , Pooya.N , melody , nazaninamiri70 , ساسان
منم همینطور ، با این تفاوت که من بیخیالِ آمپول شدم تا بتافرون بیاد confused البته یه تعدادی از کانالهای خایلی غیره متعارف گرفتم ولی نزدم فقط هی نیگاشون میکنم روحیه ام تقویت شه ، هی میگم من که بتا دارم دام دام بتا دارم رام رام ....Smile (52)
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : paeazan , مهدی نصیری , nazaninamiri70 , ساسان
راستش من زیاد راضی نبودم.Sad
هم با آماده کردن محلول و تزریقش مشکل داشتم
هم درد بسیار زیادی داره
و هم عصبی و کلافه ام میکنه.
اصلا خوشم نمیاد ازش!!!Confused
و تصمیم گرفتم تا وقتی که اکستاویا بیاد،به خودم استراحت دارویی بدم!smiling
(البته میدونم که اگه دکتر بفهمه سر از تنم جدا میکنه ولی خب چاره ای نیست)
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : Pooya.N , melody , elham 66
سلام خدمت همه بیمارای ام اس که همشون خیلی باکلاس و نازن و خلاصه خودتون میدونین :
هرکه در این بزم مقربتر است / جام بلا بیشترش میدهند
دوستای گلم یک ماه پیش با ام اس سنتر آشنا شدم همون موقع بود که دکتم دارومو از سینووکس به زیفرون تغییر داده بود اومدم تو سایت دیدم چقد راجع بهش بد گفتن کلی روحیه مو باختم حتی به دکترم زنگ زدم گفتم این چه داروییه واسم نوشتین ولی عوض نکرد خلاصه با کلی ناامیدی و استرس شروع کردم به زدن ( استرس هم که واسه ما سمه) ولی دوستان حالا چند تا نکته رو باید بگم :
1 - بسته بندی زیفرون عوض شده و تزریقش درد نداره.
2- جتی تزریق فقط تا 24 ساعت قرمزه دردش هم خیلی خفیفه
3- من تو این 1 ماه هیچ مشکلی نداشتم و حتی حال عمومیم بهتر هم شده
4 - فقط باید عادت کنین بهش که تقریبا یک هفته یا 10 روز طول میکشه تازه زیادم سخت نیس
به امید سلامتی همه گلای مبتلا به ام اس Heart happy0065.gif
 تشکر شده توسط : azita_sa , paeeze , melody , فرناز , sara2 , sarani
سلام دوست عزیز. من هم از سال 90 که مبتلا شدم دکترم برام زیفرون تجویز کرد. اولش خیلی ناراضی بودم ولی الان تقریبا دو سال از گذشته هیچ حمله و مشکلی نداشتم. هیچی توی زندگیم خداروشکر تغییر نکرده. از داروی زیفرون هم راضی هستم. شما هم درست میگید. اصلا استرس نداشته باش. داروی خیلی خوبیه. agreement2
 تشکر شده توسط : فرناز , melody , sarani
با عرض سلام و ادب
من عاصی(امید) هستم که یه زمانی در وبلاگ همسوز می نوشتم
میخواستم اگه ممکنه منو راهنمایئ نمایید
همسر من از اونکس و سینووکس طبق دستور پزشک اومده روی بتا فرون یا نمونه ایرانیش زیفرون
اگه از این دو دارو استفاده میکیند و یا اطلاعاتی دارید خواشمندم منو از راهنمائیتون بی نصیب نگذارید . اطلاعات شما دوستان واسم خیلی مهمه پس بیصبرانه منتظرم

بتافرون یا زیفرون
 تشکر شده توسط : sarani
من تازه بیماریم تشخیص داده شده دقیقن 24بهمن دکترم هم از همون اول زیفرون تجویز کرد برام اولین تزریق رو هم انجام دادم
هیچ دردی هم نداشت و اصلن اذیت نشدم خوشبختانه فقط آماده سازیش و اینکه بخوام خودم به خودم بزنم برام مشکله
ولی چاره چیه باید یه جوری کنار بیام بعد خب این رایگانه بتافرون گرونه من از پس هزینه اش برنمیام و دکتر هم گفت از اول همینو بزنی بهتره

من هیچ وقت کامل نبودم، اما واقعیت دارم.
 تشکر شده توسط : melody , فرناز , sarani

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...