نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
آره درسته یک شکل دیگه ای هم از داروی زیفرون تازه تولید شده
زیست دارو این ماهی به دو شکل داروی زیفرون را تولید و توزیع کرده
اینم لینک
فیلم های آموزشی هر دو شکل دارو زیفرون

http://www.zistdaru.ir/Media/video.welc....ng/Fa.aspx
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : mary909 , hamid , سمانه میم , ساسان
(2013/11/25, 06:52 PM)mary909 نوشته است: سلام بچه ها کی این 2،3 هفته زیفرون خریده؟! سرنگشو عوض کردن به عبارتی گند زدن!!! بیچاره ها اومدن عین بتا بسازن ولی نمیدونم چیش خرابه که آمپولو هر چی فشار میدی مایع وارد بدن نمیشه!!! یعنی اصلا سرنگ پایین نمیره!!! من از داروخانه سرنگ معمولی خریدم با اون بزنم ازاین به بعد!!! اخه من نمیدونم 6دفعه امتحان کردم تو نقاط مختلف هم زدم ولی نمیشه! تاره موقع اماده کردن انقدر هواش زیاده که چند دفعه 0.75 زدم! نگین بلد نیستم 6ساله دارم میزنم 2ماهه که زیفرون شروع نردم با سرنگ قبلیه مشکلی نبود ولی این جدیده افتضاحه!

عزیزم ما انقدر منتظر سرنگهای پریفیلد زیفرون بودیم که خدارو شکر شرکت سازندش به دستمون رسوند، من بسته های جدیدو استفاده کردم بدون اغراق باید بگم واقعا راضیم این مشکلی که شما میگیو اصلا ندارم میتونی تو سایت خود زیست دارو نحوه اماده سازیشو ببینی ، الان پیستون سرنگها کاملا نرمه نباید این مشکلو داشته باشی، میتونی از خود پرستارها هم راهنمایی بخوای.اوایل مشکلاتی داشتم ولی الان خدارو شکر به هیچ عنوان نه مشکلی دارم و نه به خودم تلقین میکنم.

(2013/11/26, 12:50 AM)یه غریبه نوشته است: دوست خوبم من امروز زيفرون گرفتم و چند ماهه كه زيفرون ميزنم. واقعا اين مشكلي كه شما ميگي رو نداشتم. متوجه تغييري توي سرنگ هم نشدم. تازه از هميشه راحت تر پر ميشد سرنگش. نزديك به ٢ ! چيزي كه ماه هاي اول تزريق شايد ٠/٧٥ هم نميشد بكشي. نميدونم چرا شما اين مشكل رو داري. اميدوارم برطرف بشه.

منظور دوست ما سرنگهای اماده تزریق زیفرون که جدید اومده توی بازار، من که خیلی راضیم حالا شما هم استفاده کن متوجه صحت حرفهای من میشی، خیلی خوب شد دیگه کاملا اماده تزریق، 2 دقیقه بیشتر اماده سازی دارو طول نمیکشهhappy0065.gif

(2013/11/19, 10:24 PM)عسل راد نوشته است: فقط تو یه جمله میتونم بگم اگه ام اس یه درده زیفرون هزارتاست

ببین عسل جون همه ما میدونیم که هر بدنی امکان داره یه پاسخ خاص به هر دارویی بده، در رابطه با داروهای ام اس هم همین هست زیفرون به N نفر امکانش هست بسیار عالی جواب بده از طرفی بعضیا مثل شما دل خوشی ازش نداشته باشن نمیشه همه رو از دارو ترسوند واقعا ذهنیت منفی روی بیماری ما تاثیرگذارهsadام اس درد نیست مطمئن باش خیلی چیزهای بدتر از این توی دنیا وجود داره عزیزمicon_question
 تشکر شده توسط : یه غریبه , mary909
من که دو ماه اول از دردش داد میزدم به اندازه یک پرتقال جاش ورم میکرد .........سرنگش طرز تهیه کردنش واقعا ناجوره.........اما الان کمی بدنم عادت کرده.....خدا لعنت کنه هر کی دارو مارو گرون کرد.........خدا ازشون نگذره..........

کسانی رو میشناسم که کلا ناامید شدند و دارو شونو بخاطر پول قطع کردند .......دکتر من میگه قطع دارو یک فاجعه است. الان من بدنم به زیفرون عادت کرده اما دو ماه اول اشک میریختم..از درد .......امیدوارم ....خدا به هممون کمک کنه ......دکتر من یک فرشته است .........اون گفت استرس برای پول دارو .........دیگه در زیفرون نیست...........این حرف دکترم درست است.........تازه زیفرون هم ماده اولیه اش از المان میاد ........من الان ازش اجبارا نیمه راضی ام اما دو ماه طول کشید تا به این حالت برسم........من بیمه تکمیلی ام دیگه از اداره بیمه رفتن راحت شدم ..بیمه من در سال 4 میلیونو 600 هزار تومن پول دارو میداد.که اونم ازمون دریغ کردند......خدا از کسانی که دارو مارو گرون کردند نگذره............
 تشکر شده توسط : mary909 , sgb , عسل راد , چکاوک
من که سرنگ جدا خریدم و الان اینجوری خیلی راحت تر از سرنگ آماده خودش تزریق میکنم و مشکلی ندارم.ممنون
 تشکر شده توسط : سمانه میم , sgb
سامان هستم من که مشکلی ندارم فقط اگه بجای 1شب در میون سالی 1بار بود agreement2
 تشکر شده توسط : عسل راد , برگ 7
سلام دوستان agreement2
من این چند وقته دیدم همه از تهییه دارو ناراحت هستن
چرا از زیفرون استفاده نمیکنید به خدا من از زیفرون استفاده میکنم راضیم تازه هزینه هم نداره همیشه هم هست جرا فکر میکنید چون رایگان هست بیخوده
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
(2013/11/11, 11:25 PM)یه غریبه نوشته است:
(2013/11/11, 11:15 PM)zizoo نوشته است: سلام من اکستاویا می زدم ازاین ماه زیفرون می زنم حتما سرنگش را عوض کن سوزن انسولین از داروخانه بخر دردش کمتره
دوست خوبم شما اصلا درد تزریق نداری؟ کبودی محل تزریق چطور؟ ممنون میشم در مورد عوارض احتمالیت بگی.
سلام درد در شکم و بازو دارم وکبودی روی ران پام تا چند روز می ماند بلافاصله بعد از تزریق استامینوفن 500 می خورم سعی می کنم نیم ساعت بعد از امپول بخوابم تا وقتی بیدار بشم خبری از درد و تب نباشه
دوستان خوبم یکم به بدنتون فرصت بدید که با دارو کنار بیاد. ینی بتونه عوارضش رو تحمل کنه.
من اویل که زیفرون میزدم کلا میلنگیدم و درد داشتم. ولی الان اکثر مواقع تزریقم کاملا بدون درد ه.
 تشکر شده توسط : chipchip , hamid , چکاوک
سلام دوستان
من چند روز پیش داروهامو گرفتم خیلی بهتر شده ولی فکر کنم اب مقطرش کم باشه چون وقتی هوا گیری میکنم میاد زیر 1 میگم نکنه باید کمتر بزنم
به شمارهای روی کارت هم زنگ زدم کسی جواب نداد
اگه کسی جدیدا دارو گرفته این مقدارشرو بگه چون تا 1 علامت گذاری شده اب مقطرشم تاهمون 1هست
من این چند روزه دوباره حالت سرما خوردگی دارم نکنه زیاد تر از حد مجاز میزنم
منون میشم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
 تشکر شده توسط : یه غریبه
(2011/12/01, 11:23 AM)melody نوشته است: سلام دوستان گلم icon_question
اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشين
راستش ديروز پيش دكترم بودم وقتي از ايشون راجب داروي زيفرون و موفقيتش پرسيدم گفت واااااااااااااااي confused نگو و نپرس
گفتن خيلي شكايت داشته و همه ي بيماراني كه از اين دارو استفاده كردن از جمله خودم به شدت ناراضي بودن و ناله و نفرين رو براي شركت سازندش فرستادنangry
پرسيدم پس شما تاييدش نميكنين گفتن با اين كه تاييديه از سازمان هاي معتبر داشت ولي تا الان كسي نبوده كه رضايت خودش رو اعلام كنه از اونجايي كه خيلي عوارض جانبي داشته در حال حاضر ديگه تاييد نميشه
اخرش هم بهم گفت ساخت وطن هست ديگه چه انتظاري ميشه ازش داشت
angry2angry2
واقعا باعث تاسف است angry2
باز هم از دوستاني كه تجربه استفاده از زيفرون رو دارن يا اين دارو بهشون سازگار بوده خواهش ميكنم تجربشونو بگن icon_questionlove51[/b]

سلام
من واقعا نمی دونم چرا شماها با ایران و هر چی که مربوط به ایران میشه اینطوری عکس العمل نشون میدید من نمی خوام طرفداری داروی زیفرون رو بکنم ولی خودم دارم استفاده می کنم عزیز من نمی دونم مشکل داری با این دارو چرا تشویش اذهان عمومی می کنی تو داری این استرسو به هم انتقال می دی پس اگر دارو بهت نمس سازه بنا به هر دلیلی به زمین و زمان فوش نده

(2014/01/31, 06:13 PM)sgb نوشته است: سلام دوستان
من چند روز پیش داروهامو گرفتم خیلی بهتر شده ولی فکر کنم اب مقطرش کم باشه چون وقتی هوا گیری میکنم میاد زیر 1 میگم نکنه باید کمتر بزنم
اگه کسی جدیدا دارو گرفته این مقدارشرو بگه چون تا 1 علامت گذاری شده اب مقطرشم تاهمون 1هست
منون میشم

سلام
اگر مشکل داری با شماره های روی بسته دارویی خوب تماس بگیر

(2014/01/31, 06:13 PM)sgb نوشته است: سلام دوستان
منون میشم

سلام
اگر مشکل داری با شماره های روی بسته دارویی خوب تماس بگیر
 تشکر شده توسط : sgb

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12