•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و درد
از کجا بگم از کدوم یکی بگم چه جوری بگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
از درد،سر یادردسرهاش از کمر دردهام چطوره از درد مفاصل بگم که اَمونم رو بریده از سردی دستُ پاهام که هر چی هم که بپوشونم فایده نداره چه طوره از دردی که بعد از زدن آمپول تمام سلولهام رو میگیره بگم تازه جدیداً یه درد عجیبُ غریب هم اضافه شده محل تزریق آمپولهام زخم شده متورم و دردناک شده زخمش چرکی شده وسر باز کرده همه ی دردها یکطرف درد این یه طرف دکتر میگه بدنم به بتافرون حساسیت نشون داده وباید آپمولم رو عوض بکنه من 2 سال پیش ربیف می زدم آنموقع هم بدلیل بالا رفتن آنزیمهای کبدم ربیف رو قطع کردند و بتافرون دادند حالا نمی دانم چی می خواد بشه خلاصه وقتی این تاپیک رو می بینم دردهام شروع می کنند به گلایه اصلاً دعوا میشه یه بلبشوئی میشه که نگو
الانم گردن و کمر و گوش و چشم، همه شاکی شدند که چرا اونها رو اول نگفتم آخه چیکار کنم درد یکی دوتا که نیست، آدم روش نمیشه بگه آخه چی بگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

تشکر شده توسط : parisa2011 , sargol , majid1 , سمیرا67 , silent , طاهره.
ماساژ درمانی و شنا برای دردهای عصبی و عضلانی نسبتا خوب هست ولی به علت هزینه های بالا برای ما قابل استفاده نیست.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : شفا یافته
من خیلی وقتا سردرد میگرنی دارم. اونقد شدید میشه که با هیشکی نمیتونم حرف بزنم. قرنطینه میشم کلا. یه دفه که قرص مسکن نداشتم از تجربیات قدیمیا استفاده کردم و زنجبیل رو یه ذره با دستم نم دار میکردم و به پیشونیم و دو طرف سرم میمالیدم . خیلی زود خوب شد. انگار بی حسش کرد.
امتحان کنین ضرر نداره دوستانwink2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : nazii , شفا یافته , glassheart
بچه ها شما ماهیچه باتون درد میگیره چی کار میکنیHuh[size=xx-large][color=#0000CD]
(2009/12/16, 03:32 PM)tehot نوشته است: با سلام براي كاهش دردهاي عضلاني قرص آمورل بسيار مفيد و بدون ضرر است.

[size=large]
(2009/12/16, 03:32 PM)tehot نوشته است: با سلام براي كاهش دردهاي عضلاني قرص آمورل بسيار مفيد و بدون ضرر است.
من موقع درد عضلاني از كيسه اب گرم استفاده ميكنم تاثيرش خوبه اما اگه موقع زدن امپول بلافاصله روي محل تزرق كيسه اب گرم بزارم ميتونم بگم ديگه اصلا درد ندارم
fighting0030.gif
[size=medium]واسه من عجيبه كه ميگيد قرص امورل بدون ضرره آخه با بدن من اصلا سازگار نيستangry3rolleyes
(2012/10/06, 10:36 PM)sara_r نوشته است: [size=large]

[size=large]
من موقع درد عضلاني از كيسه اب گرم استفاده ميكنم تاثيرش خوبه اما اگه موقع زدن امپول بلافاصله روي محل تزرق كيسه اب گرم بزارم ميتونم بگم ديگه اصلا درد ندارم
fighting0030.gif

[size=medium]
(2012/09/23, 02:22 PM)roohi نوشته است: بچه ها شما ماهیچه باتون درد میگیره چی کار میکنیHuh[size=xx-large][color=#0000CD]

من واسه اينكه ماهيچم درد نگيره بلا فاصله يا 1ساع بعد از تزريق كيسه آب گرم رو پام ميزازمfighting0030.gif

[size=large]
من تعجب ميكنم كه ميگيد قرص آمورل بدون ضرره آخه با بدن من اصلا سازگار نيست وقتي ميخوردم خيلي گيج ميشدم

angry3

[size=large]
من تعجب ميكنم كه ميگيد قرص آمورل بدون ضرره آخه با بدن من اصلا سازگار نيست

angry3

تعب ميكنم كه ميگيد آمورل بدون ضرره آخه من وقتي ميخورم بدجور سرگيجه ميگيرم و نميتونم راه برم

تعب ميكنم كه ميگيد آمورل بدون ضرره آخه من وقتي ميخورم سرگيجه ميگيرم و نميتونم راه برمangry3
من حدوداً دو هفته است شبها پا درد وحشتناکی میاد سراغم...درد نیست...یه جور غش رفتن کشنده که امونم رو میبره...واقعا تا صبح نمی تونم چشم رو هم بذارم...sad
کسی میدونه به چه دلیل میتونه باشه...؟!sad2

*** به نظرم یکی از مشکلات ام اس توصیف درد ها و حالت هاییه که ایجاد میکنه angry3angry3angry3angry3
اینقدر عجیبن که شاید نشه درست توصیفشون کردangry3
نمی دونم انجمن رو درست انتخاب کردم یا نه....confused2 امیدوارم درست باشه Angel
 تشکر شده توسط : hania , sina25 , آسو
(2012/07/29, 04:52 AM)yummy نوشته است: من خیلی وقتا سردرد میگرنی دارم. اونقد شدید میشه که با هیشکی نمیتونم حرف بزنم. قرنطینه میشم کلا. یه دفه که قرص مسکن نداشتم از تجربیات قدیمیا استفاده کردم و زنجبیل رو یه ذره با دستم نم دار میکردم و به پیشونیم و دو طرف سرم میمالیدم . خیلی زود خوب شد. انگار بی حسش کرد.
امتحان کنین ضرر نداره دوستانwink2

من هم سر درد رو زیاد تجربه کردم ولی چیزی راجع به این روش نشنیده بودم ...
جالب بود ... Blush
مرسی icon_question

دردهای عصبی اغلب با ضد دردها و ضد تشنجهایی نظیر گاباپنتین ، کاربامازپین؛ فنی توین یا ضد افسردگی هایی نظیر آمی تریپ تیلین، ایمی پرامین یا دیزی پرامین درمان میشود

دکتر به من برای یه دردی که وقتی سرم رو می اوردم پایین توی کمرم ایجاد می شد ( مثل یه حالت برق گرفتگی که بعضی وقتا دستام برای چند ثانیه بی حس می شدن ) کاربامازپین داد ...
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
سارا گفت روی محل تزریق کیسه آب گرم بزاریم اما من اوایل گذاشتم بعدش پرستار کلیلینک ام اس بهم گفت بعد از تزریق کیسه آب سرد بزارSad
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : zohaa
دردهای من ازنوع تندوتیزشه
خداییش اشکمو درمیاره این درد
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : zohaa , silent
ریحانه جان ورزش عزیزمicon_question
...
 تشکر شده توسط : zohaa , cloner

•  قبلی
  • 1