امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریالی که به ام اس مبتلا شد
منکه سریالو نمیبینم چون میدونم اینا خودشونو مسخره کردن با این فیلم سازیشون!میام اینجا میخونم در موردش.فقط خونه خواهرم تلوزیون روشن بود دیدم دختره گفت آدمی مثل من بهتره ازدواج نکنه و به کارای خودش برسه!!!!!
یه طلا و مس دیدم بسه!
خداییش اون حقیقتو گفت ولی حق نداشتن به عنوان فیلمی که واسه اولین بار ام اسو معرفی میکنه بزارن
اینم از این!
یه کاری میکنن تا به یکی بگی ام اس دارم بگه آخیییییییی حیوووووونی جووونه خوشگله ها تحصیل کردست ها ولی حییییییف!!!!!!پس تو چرا رو ویلچر نیستی؟!!!چیزیت که نیس!انگار انتظار دو تا شاخ رو سر آدم دارن!
خدا میدونه شایدم یه روز بدتر شدیم اما چند درصدمون؟؟؟
یه بارم یکی یه جور دیگه فیلم بسازه خب!لاقل هر دو حالتشو بگن!
من اصلا اهل تلوزیون نیستم.عید 94 از رو بیکاری تنها بودم تلوزیون روشن کرردم بعد از کلی وقت!
یه فیلم گزاشت که یه خانوم که کل کارای خونه رو انجام میداد و شوهرش فقط سر کار میرفت یهو افتاد و دیگه فلج شد اصلا قیافشم حتی داغوووون شد!!!!پای چشماش تا دهنش سیاه بودbadtasteنمیدونم چن نفر دیدین از شما ها این فیلمو!
بعدم شوهرش مجبور شد به خاطر پرستاری ازش کارشو ول کنه و ورشکست شد!هیچی دیگه آخر سر بعد این همه بو بختی با عصا راه افتاد ولی به قیمت ورشکستگی شوووهرش!
به قدری اعصابم خورد شد حد نداشتangry
اصلا کلا تلوزیون دوست داره اعصاب مردم به هم رریخته باشه!شما اگه یه سریالو دیدی باید حتما یا یکی توش ام اس داشته باشه یا سرطان اگه نشد صد در صد تصادف و قبرستون هست دیگه!Dash2
 تشکر شده توسط : غزل , silent , paeeze , مریم 1361 , طاهره. , ارزو , سها , nahid , elham 66 , fariba 68 , آنا , laleh

پیام های داخل این موضوع
RE: سریالی که به ام اس مبتلا شد - توسط عسل راد - 2015/12/06, 12:32 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,510 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست