امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض تزریق سینومر
من الان 3ماه سینومر استفاده مبکنم 
از زمان تزریق تا 40دقیقه بهدش درد شدید  و بی حسی در ناحیه 
 اصلا سینومر رو دوست  ندارم 
و چون قصد بارداری دارم دکترم اینو پیشنهاد دادند
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
 تشکر شده توسط : hengameh..
(2019/02/01, 04:29 PM)ماری تنها نوشته است: سلام. من سه ماهه سینومر مصرف میکنم. به جز درد محل تزریق که کمپرس گرم بهترش میکنه مشکلی نداشتم. فقط الان گهگاه دچار سبکی سر میشم. خیلی میترسم. نمیدونم چیکار کنم. به نظرتون بایستی دارومو عوض کنم؟

دکتر من که میگه سبکی سر برای استرس
شما باید خوشهال باشید که با کمپرس گرم دردتون کم میشه من که برام فایده ایی نداره و تا 40دقیقه درد شدید دارم  حتی ناحیه تزریقم بی جون میشه
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
(2019/01/31, 12:22 PM)helli نوشته است:
(2019/01/29, 10:02 PM)hengameh.. نوشته است:
(2019/01/29, 09:16 PM)helli نوشته است:
(2019/01/29, 04:05 PM)hengameh.. نوشته است: سلام دوستان
من به تازگی با وجود اینکه پلاکهام از همون سال شروع بیماری (سال 91) تا الان هیچ تغییری نکرده و حمله ای هم نداشتم ولی دکترم داروم رو از سینوکس که 6 سال استفاده میکردم به سینومر تغییر دادن، فعلا فقط یک نوبت تزریق انجام دادم دو روز پیش، ولی از همون روز تا الان مرتب حالت تهوع و احساس ضعف مثل گرسنگی دارم، حتی بعد از خوردن نهار و شام هم این احساس ضعف ثابته، ضمن اینکه بعد از تزریق به مدت 5،6 ساعت سردرد شدید و درد قفسه سینه داشتم، ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در اختیارم بزاره، ممنون مجدد icon_question

من كوپامر كه مشابه سينومر هست استفاده مي كنم اوايل كه عارضه ي چنداني نداشت چون از دوز كم شروع كرديم تا بعد از دو هفته به دوز كامل رسونديم  به ندرت پيش مياد كه دچار درد فقسه سينه و تنگي نفس و گرگرفتگي ميشم كه اونم نهايت دو ساعته خوب ميشه البته بعدش هم يه كم ممكنه زياد احساس خوبي نداشته باشم كه وقتي مي خوابم ، خوب ميشه شما بهتره اول با پرستار و بعد در صورت جواب نگرفتن با خود دكتر صحبت كنين
ممنونم عزيزم، من هم با پرستاري كه تزريق رو انجام ميده صحبت كردم هم با دكتر، پرستار گفتن ايرادي نداره خوب ميشه كم كم، دكترم هم گفتن بخاطر عوض شدن دارو استرس دارم واسه همين حالت تهوع و دل ضعفه دارم  Undecided ولي واقعا بخاطر استرس نيست، چون اصلا استرسي نداشتم و ندارم، ضمن اينكه واقعا اين دل ضعفه اذيتم ميكنه، دكترم هم هيچ توجهي نكردن، واسه همين گفتم اينجا از دوستان بپرسم حداقل.

شما هم از دوز كم شروع كردين؟
الان سرچ كردم ديدم حالت تهوع هم جزء عوارض اين دارو هست واسه منم بعضي وقتا  اين حالت پيش مياد كه بلافاصله بعد تزريق حالم بد ميشه و با عرض معذرت اسهال و استفراغ هم جزء ش هست ولي ديگه بعد از دو ساعت نسبتا خوب ميشه و فردا هم اثري ازش نيست ولي در مورد شما انگار اين عارضه زمان بيشتري اذيتتون مي كنه
نه من از همون اول با دوز سه بار در هفته شروع کردم، منتها مشکلی که پیش اومد این بود که انگاری سینومر به من نساخت چون برق گرفتگی گردنم بعد از 6سال دوباره برگشت، هنوزم با اینکه سه روز پالس شدم خوب نشده، مجدد دارومو عوض کرد دکتر، قرص تکزیفوما داد بهم، عارضه ای فعلا نداشته واسم، فقط یه کم گرگرفتگی داره
(2019/02/03, 08:47 PM)mahbub نوشته است: من الان 3ماه سینومر استفاده مبکنم 

عزییییزم انشالله به سلامتی، سینومر داروی بی خطریه واسه بارداری، به قول دکتر من داروییه که کلا با هیچی تداخل نداره حتی با خودش
منم سینومر رو دوست نداشتم  confused2 هشت سال سینووکس استفاده کردم و خداروشکر مشکلی باهاش نداشتم خیلی خوب جواب میداد و بیماریم کنترل شده. چون قصد بارداری داشتم داروم به سینومر تغییر دادن (البته نه پزشکایی که الان به عنوان پزشک من هستن یه پزشک دیگه که من فقط چند ماه بیمار ایشون بودم بخاطر تغییر شهر محل سکونت ) خلاصه که به زور بعد از هشت سال سینووکس به من سینومر دادن و من چهار ماه سینومر استفاده کردم که شدیدا اذیت بودم باهاش از درد زمان تزریق بگیر تا بدن درد چند ساعته و اینکه انگار دارو اصلا برای من جذب نمیشد  confused2  هر جا تزریق میکردم عین یه گردو همونجا میموند  confused و خیلی هم درد داشت جوری که چیزی بهش میخورد تموم بدنم تیر میکشید در ضمن نوع تزریقم هم درست بود و ربطی به جذب نشدنش نداشت  Smile (16) چون حتی زمانی که میبردم پرستار برام تزریق میکرد همینطوری بود. خلاصه چهار ماه زجر کشیدم و بعد که باردار شدم پزشکمو عوض کردم و ایشون کلا دارو رو قطع کردن خداروشکر agreement2 الانم پنج ماهه دارویی استفاده نمیکنم روزی هزار بار خداروشکر میکنم که با این وضعیت الانم مجبور نیستم اون سینومر رو تحمل کنم  icon_biggrin
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli
سمیرا جان سلام انشالله خودت و نی نی گل خوب باشید love51
یه سوال
آیا شما با پزشکتون درباره داروی بعد از زایمان صحبت کردید؟ 
نظرش چی بود
بیشتر منظورم دوران شیردهی هست
و یه سوال دیگه 
آیا بعد از زایمان باید ام ار آی بدیم که اوضاع احوالمون مشخص بشه برای مصرف یا عدم مصرف دارو درسته؟
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
(2019/11/26, 05:01 PM)hengameh.. نوشته است:
(2019/02/03, 08:47 PM)mahbub نوشته است: من الان 3ماه سینومر استفاده مبکنم 

عزییییزم انشالله به سلامتی، سینومر داروی بی خطریه واسه بارداری، به قول دکتر من داروییه که کلا با هیچی تداخل نداره حتی با خودش

مرسی هنگامه جان love28
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
(2019/11/27, 10:09 AM)mahbub نوشته است: سمیرا جان سلام انشالله خودت و نی نی گل خوب باشید love51
یه سوال
آیا شما با پزشکتون درباره داروی بعد از زایمان صحبت کردید؟ 
نظرش چی بود
بیشتر منظورم دوران شیردهی هست
و یه سوال دیگه 
آیا بعد از زایمان باید ام ار آی بدیم که اوضاع احوالمون مشخص بشه برای مصرف یا عدم مصرف دارو درسته؟

ممنونم محبوبه جون همچنین شما و نی نی عزیزت  love28 من با دکتر آشتیانی صحبت کردم گفتن جدیدا مطرح شده که تو زمان شیر دهی و حتی بارداری استفاده آمپول سینووکس هم مثل کوپامر و سینومر بلامانع هست  icon_cry اگه واقعا اینطور باشه من ترجیح میدم همون سینووکس هفته ای خودم رو بزنم. درمورد MRI بعد زایمان حتمی نیست یعنی انشاالله اگه بعد زایمان به امید خدا مشکلی و علائمی از ام.اس مشاهده نشه همچنان میتونیم بدون تزریق ادامه بدیم. اما اگه خدایی نکرده علائمی داشته باشیم میفرستن MRI تا ببینن پلاکی فعال وجود داره یا نه و درمورد دارو و حتی ادامه روند شیردهی تصمیم بگیرن. انشاالله که همه چی خوب پیش میره  love28
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli , mahbub
سلام من الان ۶ ماهه که سینومر تزریق میکنم و برای بار دوم بلافاصله بعد از تزریق دچار تلخی دهان و سرگیجه شدید و بی حسی کل بدن شدم به صورتی که افتادم روی زمین و هیچ حرکتی نداشتم 
آیا کسی تجربه ای داسته که کمکم کنه 

ممنون

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض کوپامر sanaz-sss 135 122,700 2020/11/14, 10:33 PM
آخرین ارسال: هليا
  تزریق كوپامر و سینومر naazli 139 77,484 2019/02/08, 07:04 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  اثربخشی وعوارض کوپاکسون maya 16 12,041 2018/05/18, 10:01 PM
آخرین ارسال: helli
  خارش و تورم محل تزریق سینومر nicholasman206 10 8,235 2016/12/15, 12:27 AM
آخرین ارسال: Pao