امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک هزینه داروی سینووکس
(2015/09/09, 06:23 PM)nahid نوشته است:
(2015/08/28, 07:02 PM)nilo0far نوشته است: سلام
بچه ها چند وقت پیش sms از طرف شرکت سیناژن اومد مبنی بر اینکه :

برای دریافت کمک هزینه داروی سینووکس پس از دریافت دارو، با معرفی نامه و فاکتور دریافتی از داروخانه به مددکاری بیمارستان های شهدا یا امام حسین مراجعه نمایید .
اطلاعات بیشتر :
021-22382641

دوستان ، کسانی که مراجعه کردن و هزینه دارو رو بهشون برگردوندن ، لطفا بیان اینجا بگن.

ناهید خانم من مدارکم رو تحویل دادم و واسه واریز وجه شماره حساب دادم امروز چک کردم دیدم کل هزینه ی دارو که فیش هاشو تحویل داده بودم به حسابم واریز شده men ثبت نام دوره ی بعد اواخر آذر ماه هست ( ماه آخر هر فصل).
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : ali1357 , nahid , یاسی , samiramiss
سلام.معرفی نامه چیه؟
من هزینه سینوکسم هر ماه 24500 میشه.یعنی با فاکتوری که هلال احمر میده میتونم بگیرمشون؟؟؟
ممنون راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط : یاسی , غزاله
(2015/09/27, 07:03 PM)nahid نوشته است: یعنی اواخر آذر که ثبت نام بشه نسخه فصل زمستان رو میتونیم ببریم یا نسخه های قبلی هم میشه؟

اگه اولین باره که تشکیل پرونده میدید میتونید هر چی نسخه که فاکتور داروخانه اش رو دارید ارائه بدید اگه فاکتور رو ندارید برید داروخانه فاکتور مهر شده رو بگیرید .

تشکیل پرونده و ثبت نام یکبار انجام میشه ولی این ثبت فاکتور ها ماه آخر هر فصل انجام میشه برای فاکتور هایی که از ثبت قبلی تا ثبت جدید دارو تهیه کردید و ارسال میشه واسه واریز وجه

(2015/09/27, 09:30 PM)بهنام65 نوشته است: سلام.معرفی نامه چیه؟
من هزینه سینوکسم هر ماه 24500 میشه.یعنی با فاکتوری که هلال احمر میده میتونم بگیرمشون؟؟؟
ممنون راهنمایی کنید

سلام
وقتی مراجعه کنید به اون مراکز یه فرم میدن بهتون که میبرید پزشک معالجتون اطلاعاتش رو پر میکنه و مهر میکنه و همراه مدارکی که توی پست اول توی عکس بود توی تاریخ تعیین شده میبرید تحویل میدید ، فاکتور خرید دارو که از داروخانه تهیه میکنید هم جزو مدارکی هست که لازمه باید ببرید
 تشکر شده توسط : یاسی , nahid , غزاله , samiramiss
من فرمی که را باید پر کنید و همچنین اطلاعات لازم را اسکن کردم. از اینجا دانلود کنید
http://cdn.persiangig.com/download/9KNZFi/dl
 تشکر شده توسط : majid1 , nahid , غزاله , samiramiss
من واسه سینوکس اصلا هزینه نمیکنم تمامش مجانیه اولین بار تشکیل پرونده دادم فقط زیاد دردسر داشت رفتم کمیته امداد، رفتم علوم پزشکی بعد خدمات درمانی تا موفق شدم بعد چند ماه کارت بیماران خاص مال ام اسو بم دادن دیگه فقط میرم پیش دکترم هر دوماه یبار برام نسخه میکنه بعد مهر تایید کمیته امداد بعد میدم تحویل داروخانه با کارت بیماران خاص دارو مجانی بم میدن بدون دردسر هیچ هزینه ای هم نمیدم این داروها مجانیه نمیدونم شما چطور واسش پول میدین
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
(2015/09/29, 09:12 AM)غزاله نوشته است: من واسه سینوکس اصلا هزینه نمیکنم تمامش مجانیه اولین بار تشکیل پرونده دادم فقط زیاد دردسر داشت رفتم کمیته امداد، رفتم علوم پزشکی بعد خدمات درمانی تا موفق شدم بعد چند ماه کارت بیماران خاص مال ام اسو بم دادن دیگه فقط میرم پیش دکترم هر دوماه یبار برام نسخه میکنه بعد مهر تایید کمیته امداد بعد میدم تحویل داروخانه با کارت بیماران خاص دارو مجانی بم میدن بدون دردسر هیچ هزینه ای هم نمیدم این داروها مجانیه نمیدونم شما چطور واسش پول میدین

غزاله جان شما ساکن کجا هستید ؟ توی بعضی شهر ها و شهرستان ها این دارو بصورت رایگان تحویل بیمار داده میشه ولی تهران ما در ازای دارو مبلغی رو پرداخت میکنیم که الان به کمک این طرح میتونیم هزینه رو پرداخت کنیم و فاکتور رو تحویل بدیم تا مبلغی که پرداخت کردیم بهمون برگشت داده بشه
خوب چرا اول ازتون میگیرن و دوباره پس میدن کاش اول هزینه رو نگیرن شاید اون موقع کسی باشه اون لحظه توانایی مالیش نرسه داروها رو بگیره، من اهل ایلام هستم حتی دکترم هم گفت داروها مجانیه فقط برو تشکیل پرونده بده رفتم خدمات درمانی تشکیل پرونده دادم
این منم قهرمان خودم.....
 تشکر شده توسط : ali1357
تهران این هزینه را می گیرند. و بعد با دردسر و رفت و امد پس می دهند.
 تشکر شده توسط : majid1 , samiramiss
خوب چی میشه هی اول هزینه رو نگیرن ؟ اونا که زحمت میکشن هزینه داروها رو میدن خوب این یه بندو هم حذف کنن از اول مجانی بدن تا بچه ها راحت تر داروهارو بگیرن کمتر اذیت بشن.
این منم قهرمان خودم.....
کرج که از همون ابتدا پولی برای داروهای ایرانی دریافت نمیکنن ولی تهران اینجوری نیست و اول باید هزینه دارو پرداخت بشه و بعد از پرداخت پول باید برن مددکاری بیمارستان سینا پولشون و پس بگیرن.
من تعجب میکنم تهران چرا اینجوریهHuh
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : Masi 93 , ali1357

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,108 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بنیاد بیماریهای خاص (دریافت کمک هزینه دارو) nahid 116 149,721 2018/11/19, 03:46 PM
آخرین ارسال: Amirshayan
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,948 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان