امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنی چند با خوانندگان و کارگزاران سایت
همدم عزیز، اول از همه باید از زحمات این چند وقتتون که فکر کنم بیشتر از 4 سال باشه، دوباره تشکر کنم

بعد از اون یه توضیح که احتمالا خودتون هم ازش اطلاع داشته باشید
همیشه تلاش کردیم هیچ فرقی بین مدیر سایت و کاربری که همین امروز ثبت نام کرده قایل نشیم .
فکر کنم دیده باشید که پست میدم و آخرش با لحن شوخی مینویسم که الان ناظرین میان پاک میکنن .
لحنم شوخی هست ولی واقعا این اتفاق چندین بار رخ داده و اصلا هم ناراحت نشدم و دنبال دلیل و سند و مدرک هم نبودم، چون مطمین بودم این اتفاق بی دلیل رخ نداده .

بازم میگم زحمات شما اصلا بر کسی پوشیده نیست ولی بازم مورد قبلی رو تاکید میکنم که نباید بین اعضای سایت فرق گذاشت .
وقتی یه انجمنی برای پست های تخصصی تدارک دیده شده و این قانون رو داریم که مطابق با موضوع انجمن، تاپیک ایجاد کنیم ، دیگه نباید برای سرپیچی از این قانون بین منی که روزی 10 دقیقه واسه سایت وقت میزارم یا شمایی که روزی 10 ساعت وقت میزارید یا فرد سومی که روزی 20 ساعت وقت میزاره ، فرقی بزاریم .

همون طور که ناهید عزیز هم ذکر کرد، تاپیک شما حذف نشده ، فقط به انجمن مربوط به خودش منتقل شده تا هممون بتونیم از زحمتی که شما کشدید و ما میتونیم به رایگان از اون بهره ببریم، استفاده کنیم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nahid , paeeze , سمیرا67 , glassheart , hadisss , hamdam , جلال علایی موسوی

پیام های داخل این موضوع
RE: سخنی چند با خوانندگان و کارگزاران سایت - توسط hamid - 2015/08/29, 05:56 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 13,079 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان