امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب زندگی با طعم عشق
[تصویر:  COVER_1.jpg]

کتاب «زندگی با طعم عشق» نوشتۀ سوزان بایالی منتشر شد.

در این کتاب، مؤلف نشان می‌دهد که چگونه به رؤیای دوران کودکی‌اش جامه ‌عمل ‌پوشانده و شوق به وقوع ‌تغییر، او را به موجودی جدید تبدیل کرده است. وی با بینشی برگرفته از تحول شخصی خود، از یک پزشک افسرده به هنرمندی شاد تبدیل شد. زنی که سختی‌های زیادی کشیده بود، با دشواری‌های زیاد به چالش می‌افتد و اجازه نمی‌دهد این دشواری‌ها او را از پای درآورد و با انگیزه‌‌ای بالا، از درونِ دنیای تاریک سختی‌ها عبور می‌کند و با سربلندی، جایگاه واقعی و اقبالش را در آن می‌یابد. او نشان می‌دهد درک و باور رؤیاهای درون و اشتیاق روح و به انجام رساندن آن‌ها ما را در جایی قرار می‌دهد که خواهان و مستحق آنیم و تحولی عظیم و شادی ژرف در زندگی به بار می‌آورد. کتاب به طرز زیبایی نگاشته شده و آمیختة لطیفی از خاطرات، علم و رهنمودهای مبتنی بر تجربه در جهت خود‌توانمندسازی است. بایالی در مسیر ناشناختة زندگی گام نهاد و آن را برای همه گشود و همۀ این‌ها را در 5 گام عملی به زیبایی تمام به تحریر در آورد این کتاب توسط نشر فراسخن در 204 صفحه وزیری و به قیمت 13هزار تومان به چاپ رسیده است.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : silent , یاسی , Azad , glassheart , ali reza 22 , معصومه عباسی , arman alagha , mstoday , الیکا , شهریار , سمیرا67 , الهه درد
همدم عزیز
سلام و خداقوتicon_question

واقعا این همه تلاش و خستگی ناپذیری قابل تحسین هست و انرژی بخش ، درست مثل عنوان کتابی که ترجمه اش کردید...
امیدوارم همگی دوستان ازش بهره بگیرند و لذت ببرند..
من هم انشا... فرصت خوبی به دست بیارم دوست دارم حتما این کتاب که ترجمه دوست عزیزمون خانوم امامی هست،را مطالعه کنم...
 تشکر شده توسط : glassheart , hamdam
همدم جان امکان خرید این کتاب به صورت اینترنتی هست؟؟
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , hamdam
خانم امامی عزیز
من هنوز موفق نشدم کناب زندگی با ام اس شما رو هم مطالعه کنم.
آخه دیگه پس کی؟icon_cry

ولی فکر می کنم کتاب خیلی خوبی باید باشه. تازه نخونده به جند نفر هم معرفیش کردمagreement2
 تشکر شده توسط : glassheart , hamdam
(2015/08/26, 09:51 AM)معصومه عباسی نوشته است: همدم عزیز
سلام و خداقوتicon_question

واقعا این همه تلاش و خستگی ناپذیری قابل تحسین هست و انرژی بخش ، درست مثل عنوان کتابی که ترجمه اش کردید...
امیدوارم همگی دوستان ازش بهره بگیرند و لذت ببرند..
من هم انشا... فرصت خوبی به دست بیارم دوست دارم حتما این کتاب که ترجمه دوست عزیزمون خانوم امامی هست،را مطالعه کنم...

سپاس عزیزم شما خیلی لطف داریدlove51

(2015/08/26, 09:58 AM)glassheart نوشته است: همدم جان امکان خرید این کتاب به صورت اینترنتی هست؟؟

عزیزم مرسی از لطفت
احتمالا اصفهان برای پدرام بوک که برای کتابهای دیگرم همکاری بسیار خوب و شایسته ای از خود نشان داده می فرستم و شما هم که اصفهانی هستید از آن طریق می توانید کتاب را تهیه کنید. آنها کتاب فراسوی هر درد رازی است و فکر کنم یکی دوتا از کتاب ام.اس را هم داشته باشند و گرنه خودم هم می توانم برایتان ارسال کنم.icon_question

راستش این کتاب از ده ماه پیش آماده چاپ بود منتها گیر ارشاد بود و برخی از جاهای کتاب را خیلی گیر داده بود که خوشبختانه از فیلتر آن رد شد و بالاخره چاپ شد.
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , glassheart , silent , mstoday
(2015/08/25, 10:35 PM)hamdam نوشته است: [تصویر:  COVER_1.jpg]

کتاب «زندگی با طعم عشق» نوشتۀ سوزان بایالی منتشر شد.

در این کتاب، مؤلف نشان می‌دهد که چگونه به رؤیای دوران کودکی‌اش جامه ‌عمل ‌پوشانده و شوق به وقوع ‌تغییر، او را به موجودی جدید تبدیل کرده است. وی با بینشی برگرفته از تحول شخصی خود، از یک پزشک افسرده به هنرمندی شاد تبدیل شد. زنی که سختی‌های زیادی کشیده بود، با دشواری‌های زیاد به چالش می‌افتد و اجازه نمی‌دهد این دشواری‌ها او را از پای درآورد و با انگیزه‌‌ای بالا، از درونِ دنیای تاریک سختی‌ها عبور می‌کند و با سربلندی، جایگاه واقعی و اقبالش را در آن می‌یابد. او نشان می‌دهد درک و باور رؤیاهای درون و اشتیاق روح و به انجام رساندن آن‌ها ما را در جایی قرار می‌دهد که خواهان و مستحق آنیم و تحولی عظیم و شادی ژرف در زندگی به بار می‌آورد. کتاب به طرز زیبایی نگاشته شده و آمیختة لطیفی از خاطرات، علم و رهنمودهای مبتنی بر تجربه در جهت خود‌توانمندسازی است. بایالی در مسیر ناشناختة زندگی گام نهاد و آن را برای همه گشود و همۀ این‌ها را در 5 گام عملی به زیبایی تمام به تحریر در آورد این کتاب توسط نشر فراسخن در 204 صفحه وزیری و به قیمت 13هزار تومان به چاپ رسیده است.

لینک خرید کتاب:
http://www.fardabook.com/%D8%B2%D9%86%D8...DB%8C.html
 تشکر شده توسط : yummy , سها , Parla
لینک خرید تصحیح می گردد:
http://www.fardabook.com/%D8%B2%D9%86%D8...DB%8C.html

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی شما میتواند هر آنچه میخواهید باشد شیوا29 2 3,851 2014/06/02, 09:47 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  مقایسه زندگی زنان شاغل و خانه‌دار paeazan 0 4,408 2013/10/26, 10:48 PM